Taти гони мама из леглото,ЯНУАРЧЕТО кротува си горкото !!!

  • 9 901
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 542
Цитат
...........
Praynig

# 256
  • Мнения: 1 317
Милото детенце  Cry
Дано сега е на по-добро място  Praynig
Не мога да си представя каква мъка изпитват близките й  Cry

# 257
  • Русе
  • Мнения: 249
Ужасно е! Все, се надявах да се оправи детенцето... Нека почива в мир и Господ даде сили на близките и!

# 258
  • Мнения: 871
Здравейте, нямах компютър няколко дни. Нета ми е станал като наротик, едвам издържах без вас Mr. Green
Като разбра за Даринка все едно нещо се скърши в мен. Така се радвах , че са събрали парите, но.....Дано почива в мир Praynig
Аз днес ще водя Ая на преглед, но съм по-спокойна, защото от 2 дни има подобрение и се надявам да се разминем само масажи.

# 259
  • Мнения: 1 289
Sега макия ме гледа ,че плача и се чуди какво става..........Дажо да е по-щастливо на набето малкото ангелче  Praynig  Голям ужас е това...

# 260
  • Мнения: 175
Нека подобни трагедии не се случват на никого!!! Да почива в мир малкото ангелче  Praynig

Вчера съсдеката ми, която има 25 - дневно бебче беше полудяла - малкия се задавил и неможеше да диша, звъни на вратата ми - бебето посиняло и се мъчи да плаче- ужас... Обърнах го по корем и му аспирирах носа - проплака милото и се оправи. Бях се разтреперила направо...  Сега и това ....

# 261
  • Мнения: 1 104
Горката Дарина и родителите й.Да почива в мир.Да не се случва на никой.
Гали, добре си се справила в тази стресираща ситуация. Браво.

# 262
  • Мнения: 3 405
Гали, браво, смела жена си, майката сигурна от ужас не е знаела какво да прави. Из форумите четох, че ако се засинее така бебето му се духва в лицето и то си поема въздух.

Свещичка за Дари, малкото ангелче!  Sad

# 263
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
За Дари Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 264
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Боже с каква гадна новина започва тази сутрин. Дано Дари е щастлива там, където е Praynig
Ние до сега спахме, ужас к'ви сме заспи Crazy
Абе къде е народът, в това лошо време къде се криете newsm78 Утре ако е такова как се процедира?

# 265
  • София
  • Мнения: 6 810
Утре ако е такова времето аз мисля да пропусна.
Горката Дари и родителите и...

# 266
  • Мнения: 471
 smile3518 smile3518 newsm17 newsm17 newsm17 за Дари.......децата не трябва да се разболяват и на никого не трябва да се случват такива неша

# 267
  • София
  • Мнения: 300
Милото детенце Praynigтолкова мие мъчно Cry

# 268
  • София
  • Мнения: 542
хей,вчера ви разпознах пред Пинокио smile3534.голяма сте банда!!!!!!!!!!!но не ми беше удобно да се обяснявам коя съм,а и бях сама,без количката
'Що съ ни обади? Другия път не съ крий!  Wink

За утре и аз пасувам при лошо време, че малката нещо й свири нослето...

# 269
  • Мнения: 385
Милите душички и техните родители  Praynig

утре ако вали сме пас. Ако не вали и е мръчкаво може в мис Каприз, а ако е слънчево - Займовата градинка

Общи условия

Активация на акаунт