Taти гони мама из леглото,ЯНУАРЧЕТО кротува си горкото !!!

  • 9 899
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 317
Тука и днес явно ще ни мори жегата   Nature Sunny

Вчера излязохме с малката на разходка. След 5 минути като ревна това дете. Ама рев и чудо, няма успокоение. Прибрахме се, носих я, давах вода, давах мляко, каквото ми хрумна и нищо.
Накрая реших да й събуя чорапките. Целите й крачета бяха ужасно червени. Измих ги със студена водичка, отидохме на терасата на въздух и се успокои. След малко червеното мина.
Какво беше това чудо незнам. Нито праха съм сменяла, чорапите съм ги обувала и друг път.  newsm78

# 271
  • Мнения: 3 405
Може да е било от жегата, да са й се спарили краченцата.

Аз преди малко направих картофено пюре, то какво му правих - сварих 1 картоф и го пасирах с малко от водичката, в която беше врял, сложих малко АМ и дадох на Бубо да си близне. Почуди се малко, но го преглътна. Утре ще дам 2 лъжички.

# 272
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз съм си идиотче. И от кашата и от морковите и набутах по 3-4- лъжички, че то като плюе и незнам какво е влезнало Crazy Crazy Нищо и нема (пу-пу-пу)

# 273
  • Мнения: 7 424
Нека подобни трагедии не се случват на никого!!! Да почива в мир малкото ангелче  Praynig

Вчера съсдеката ми, която има 25 - дневно бебче беше полудяла - малкия се задавил и неможеше да диша, звъни на вратата ми - бебето посиняло и се мъчи да плаче- ужас... Обърнах го по корем и му аспирирах носа - проплака милото и се оправи. Бях се разтреперила направо...  Сега и това ....
  Гали,браво!  bouquet

# 274
  • Мнения: 678
Здравейте.
Ние днес закарахме мойта кола да й слагаме газ, така че може и аз да се присъединя някой път към софийската банда за разходка (ако ме искате де   Blush), че иначе с тоя бевзин не си е работа.
Иначе да ви се похваля - така дългоочаквания цикъл се появи и цитонамазката е ОК, та се поуспокоих в това отношение, но на 4 ще съм съвсем спокойна (надявам се). Но пък от цикъла, от друго нещо ли кърмата започна да ми намалява от една седмица насам, което не ми харесва  Confused
 Нека мамите дето кърмят и си имат вече цикъл да споделят дали са забелязали такава зависимост.

# 275
  • Мнения: 7 424
  Аз още нямам цикъл.Според гинеколожката няма и да ми дойде скоро.
  По-добре за мен! Wink

# 276
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз нямам, незнам кога ще дойде newsm78

# 277
  • Мнения: 385
на мен ми идва за 2-ри път точно на 28-я ден.
Е това ми прати мъжо - намек да не готви той Simple Smile
http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B5_%D1%84% … D0%B0%D1%81%D0%B5

# 278
  • Мнения: 276
Милото Дари......... Да почива в мир малката душица! Дано там, където е, е на по-хубаво място, без болка и страдание.
Бог да даде спокойствие и сила на родителите й!

# 279
  • Мнения: 1 104
За цикъла - като кърмех ми дойде веднъж и нямаше промяна в количеството кърма,  може би имаше промяна във вкуса й че малката се дърпаше и не искаше да яде.Сега почти съм спряла кърмата и вече втори месец си ми идва съвсем нормално.
Икам да попитам тези, които са захранили ако се започне с оризова каша после с какво се продължава.

# 280
  • Мнения: 333
Ние бяхме на ваксина/държахме се геройски, заплакахме само при обождането doctor/, тъкмо излизаме и заваля, но не се отказахме. Wear Umbrella До сега все отлагах ама както изглежда може скоро да не спре да вали.

Утре със сигурност ще вали, казвайте какво ще правим. В Скай сити центъра ще има някакви тържества, бонбоните канеха, ама то е за по-големи деца. Ако не се разберем нищо аз мисля да отскоча до там, все пак това е първия 1-ви юни на Вики.  ura

# 281
  • София
  • Мнения: 6 810
Този Скай е на другия край на света.  Confused

# 282
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
и аз искам да се съберем някъде дори и да вали, замо дето аз съм затруднена от градския Sick Давайте да мислим нещо, не ми се пропуска първият детски празник на дребуса

# 283
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Този Скай е на другия край на света.  Confused
мхм, на моя край Mr. Green

# 284
  • Мнения: 7 424
  ей това беше готино! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт