Хотелите във Велинград - 8

  • 317 647
  • 2 078
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 010
Нека сме си полезни за почивките и престоя ни във Велинград.

Тук споделяме мнения и отзиви за настаняване, обслужване, храна, материална база, цени и най-вече лични впечатления, за да си помогнем при избора на хотел  Simple Smile

Това са сайтовете на хотелите, изредени на случаен принцип:

Двореца
Макси
Велина
Роял Спа
Свети Спас
Спа Клуб Бор
Акватоник
Гранд Хотел Велинград
Парк Хотел Олимп
Рич
Камена
Здравец
Елбрус
Холидей
Уникат
Селект
Аура
Маркита
Почивна станция на "Марица Изток"
Хотел "Витоша" - станция на "Роботика"
Лъки Лайт
Клептуза
Алегра
Семеен хотел Свети Георги
Семеен хотел Орхидея
Семеен хотел Ив
Карина Спа
Зора
Семеен Хотел Жери
Аква Вива
България
Хевън
Енира
Руминика, Цигов чарк
Сарай, село Драгиново
Апартхотел Астра
Деви

Къща за гости Ирка

Ресторант-хотел Том и Нези
Ресторант Чинарите
Ресторант Весело село и комплекс Рим


За станцията на МС: прави се предварителна резервация при свободни места - тел. 0359 50 030 и 0359 50 040

Старите теми
0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


Приятна почивка и хубави емоции на всички  Wink

П.П. Копирала съм текстовете, с малки промени и допълнения, от ronisum - дългогодишната приятелка на Велинград Heart Eyes . Мисля, че ще е добре да добавяме и къщите за гости - много от нас в даден момент търсят различно от хотелското изживяване. Wink
Благодарна съм на ясното звездно небе над Созопол, което ми даде сили да набавя всички тези връзки съм сайтове в условията на невъзможно бавен нет от телефона.
Желая на всички слънчев и незабравим Велинград. Всъщност, какъвто си го направим...

# 1
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Копирам от предишната тема:
Някой ще сподели ли мнение за хотел Ив? С малко дете съм. Дали е подходящ?

# 2
  • Мнения: 3 942
Благодаря за новата тема.
Много пъти съм била във Велинград, като се старая да не повтарям хотел. Не съм била в Гранд хотела, Макси, Рич и Бор. Обмислям да се насоча към тях при следващите ми почивки  Peace

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 256
Един път само сме ходили, и то заради детето. Сега, с 2, сигурно по-често ще отскачаме. Бяхме във Велина, но не сме ползвали спа-то, та като цяло нямам особено мнение, не съм впечатлена. Др седмица пращам децата с баба и дядо в св. Спас, дано да изкарат добре.

# 4
  • Мнения: 2 208
Мисля да пробваме Гранда, не съм била, а само добри отзиви чета...Благодаря за темата Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 037
Мисля да пробваме Гранда, не съм била, а само добри отзиви чета...Благодаря за темата Hug

Ходихме в Гранд хотел Велинград преди две години, подариха ми ваучер за рожден ден. Останахме много доволни, всичко беше на ниво, освен студения закрит басейн. За сметка на това външният беше с перфектна температура за юни месец. Храна, стаи, спа /правихме масажи/ - идеални.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 362
Записвам се в новата тема,за да следя отзивите за Гранд хотел Велинград.
Имам намерение есента да го посетим Hug

# 7
  • Мнения: 599
Момичета ,споделете за Елбрус ако някой е бил там?Или ми предложете друг, но около тази цена.

# 8
  • Мнения: 744
Подобен на Елбрус като ценови диапазон и категория е Аура. Многократно са коментирани в темите. Посещавала съм и двата- материалната база е поостаряла, но имат хубави басейни и спа.

# 9
  • Мнения: 430
Бях помолила в предишната тема за заведения за обедно хапване на нормални цени с вукса и прясна храна за деца, не държа въобще на обстановката? След седмица ще почиваме в Камена, но без осигурен обяд. Преди години в центъра на града бяхме намерили някаква кръчма с обедно меню - първо, второ, десерт с напитка и хляб - 5 лв. Нещо такова търся.

# 10
  • Мнения: 12 982
Такова обедно меню  за 5 лева, има в ресторант Факт на самия център, под хотел Здравец. Но Камена е много далеч от центъра и ако ползвате такси, бройте поне още по 5 лева в посока приблизително.

# 11
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Дами, може ли да ми препоръчате подходящ хотел във Велинград? С малко дете съм и искам да има къде да играе т.е. или да е близо до центъра за да ходим в парковете, или в/около самия  хотел да има къде да я разхождам. Да е с външен топъл басейн. Освен това, какво представлява вечеря на блок маса? Благодаря!
Гледам Камена, Бор, Здравец /св Спас не могат да ми осигурят подх. легло за детето/ Кой да избера и дали има друг подходящ?

Последна редакция: нд, 19 юли 2015, 14:14 от elliee

# 12
  • Мнения: 24
Някой има ли представа детския басейн в хотел Бор колко е голям? И отделен ли е или по-скоро секция в този за възрастни? Не се ориентирам по снимките в галерията на хотела.

# 13
  • Мнения: 2 807
Някой има ли представа детския басейн в хотел Бор колко е голям? И отделен ли е или по-скоро секция в този за възрастни? Не се ориентирам по снимките в галерията на хотела.

Детския басейн е 2 х 3 метра и е външен. Вътрешен няма.

# 14
  • Мнения: 377
Да се включа и аз в новата тема.
Опитвам се да си спомня как е името на един хотел, който е само с външни басейни. Детския басейн е с гъба по средата. Ако някой се сеща как се казва ще съм му много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт