Хотелите във Велинград - 8

  • 317 654
  • 2 078
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 377
Здравейте,
налага ни се да нощуваме във Велинград този уикенд, можем да си позволим нещо до към 80-90лв/вечер за трима ни, моля за препоръка за някое чисто и приятно местенце. Понеже е инцидентно пътуване, се налага да търсим в последния момент, и естествено всичко е заето...

# 46
  • Мнения: 387
Здравейте, мами!))
Направихме резервация за Аура, но забравих да питам за халатите как стои въпросът. Може ли някой почивал там да каже. Заплащат ли се , дават ли и изобщо. Обаждах се вече няколко пъти и ми е неудобно пак да звъня. Казаха , че имало асансьор и работел и това ми е важно. Басейните ги знам, посещавала съм ги , като външен човек , но другото и представа си нямам. Виждала съм хората там с халати , но не всички. Мен нещо все ме забравят и никога не питам , ама сега се сетих пак късно. Ако може някой да сподели. Много ли са топли тези стаи с изглед басейн. И този асаньор не знам дано работи, че другият човек малко му е трудно да се изкачва и слиза по стълбите. Не исках стая на партера без тераса и предпочитам катеренето по стълби, но ... Резервирахме за 10 дни и ми е важно , все пак ми е основната почивка това. Благодаря предварително!))

# 47
  • Мнения: 387

Saudadе, виж в хотел Рим. Мястото е хубаво , до градския плаж и в центъра срещу Рич хотела. Стоите са чисти , но нямат тераси. Има басейн, голямо джакузи безплатно за гостите. Има и пуснати ваучери за него непрекъснато за двама със закуски и вечери за два дни общо 100 лв. Не знам дали има места , но не пречи да провериш. Не е някакъв лукс, но пък за тази цена си е много добро. Сервира се в ресторанта под хотела , предимно скара със салата и десерт. Закуската е на блок маса.

# 48
  • Мнения: 2 208
Халатите струват 2, 3 лева, стаите са си топли, но са по-добре от тези отзад, защото ги пече сутрин Wink

# 49
  • Мнения: 387
Много ти благодаря. Не разбрах това 2 ,3 лева е за целия престой или на ден-извинявам се. За стаите ми казаха , че не казвали къде си , но след като преведох капарото пак попитах и разбрах, че сме на 4 етаж и изглед басейни. Не знам за асансьора , дори се обидиха като настоях дали работи. Така не стигнах за халатите. Казаха , да си пускаме климатиците и щели сме да се охладим. Нещо много се притесних. Гледам сайта с картините , познавам хотела , но не съм се заглеждала така. Ми то си гледат в стаите. Последен етаж съм у нас и така напича , че сега направо съм като сварена и на почивката ако ще е така , не знам вече. Исках само със закуска, но не можело та и вечеря имаме. Ми как да не може да се дава обяснение за стаите не разбирам. Все пак за някой не е малка цената. Явно има доста желаещи и няма значение какво се иска. Извинявам се , но още един въпрос имам, дали има столчета на терасата вечер да седнеш , ако не ти се спи. Видях май има сушилници , но столчета не виждам. Как може да няма никакви прегради между стаите то това все едно сме общи , няма никаква самостоятелност. Дано поне асансьор има и работи. Нещо съм разочарована преди още да отида, а с такова желания бях. Не знам 10 дни дали ще издържа. Не обичам така общо да съм и опечена , все пак не сме за 2-3 дни да мине времето бързо и с разходки неусетно. Та има ли столчета и толкова ли се вижда в стаите от съседите. За басейните знам , че са хубави , ама сега съм против външни да се пускат, въпреки че аз така съм ходила. Помня едно семейство с някакви гуми дойде и се цопнаха особено момчето направо с нея в басейна с дюзите и колелото. За храната не знам , не съм поръчвала, но ...нещо не ми се ходи извинявам се, че питам((

# 50
  • Мнения: 599
Колко капаро искат за резервация?

# 51
  • Мнения: 387
Според броя на нощувките. Плащаш 1 предварително.

# 52
  • Мнения: 2 208
Изобщо не се притеснявай, хотелчето е страхотно. Страхотни басейни. Парка и центъра са близо, халатите се плащат в това съм сигурна , освен ако нещо не се е променило. Тогава мисля да бяха 3 лева, ама било е преди 3 години. Аз се плациках и във вътрешният басейн, нямаше климатици. Топлото не го мисли, щом има климатик, а и пече сутрин, а вие тогава сте на закуска и на басейн. Закуската беше на блок маса имаше и приготвени от тях нещакато кекс, мекици, пържени филийки, бъркани яйца, има какво да си избереш. не сме имали вечеря, но не беше лоша кухнята , там си се хранехме, имаше обедно меню. Има асансьор, ние бяхме на трети етаж и си работеше, имаше столчета на терасата, за масичка не помня, но има разкошни петунии и цветя на всяка тераса, аз ги поливах също. Много ми хареса и си починахме, много се разхождахме вечер, в ресторанта имаше жива музика, но не чалга, една йоника и още един музикант дето и пееше, хубаво беше и съвсем интелигентно. Не е имало шумни компании, всеки ден чистят голямото джакузи и детския басейн. Има прегради между терасите, но можещ да си говориш със съседите, ние даже се сприятелихме с тях, бяха баба, дядо с внуче, хубаво беше. халати по-добре си носете.  Hug Иначе кърпи имаше, има интернет и кабелна, но си носете кабел за нета, тогава ни дадоха от рецепция срещу депозит.

# 53
  • Мнения: 387
Много благодаря!)) Знам го хотела външно и басейните външните съм ползвала. Знам и парка около Рич и центъра, затова го избрах. Искаше ми се да се разхождаме , басейните да са добри, не търся лукс, а да ми е удобно , спокойно и приятно. Много тежка година изкарахме, всичко се размина добре, но ми трябва отпускане. Само дето тази близост и почти без разделение на терасите ме притеснява определено , не за шум , а просто се чувстваш на показ сякаш. Като излезеш  ти все едно надничаш в стаята на съседите. То и да не искаш няма начин да не се вижда. Поне едни стъклени прегради да бяха сложили.
Халати няма да носим, че сме без кола и много място заемат. Ако дадат ще ползваме срещу депозит или там каквото искат, ако не -здраве да е . Не държа на храната толкова , винаги намирам нещо за хапване, нито на лукса в стаята стига да е чистичко . Но...да не мога да си легна спокойно и да ме пече отвсякъде и плоча и южно изложение през лятото ...да е за 2-3 дни няма проблем, но...
Да съм мислила, никой не ми е виновен. Като се върна ще пиша.
Благодаря за информацията. Хубаво лято на всички.

# 54
  • Мнения: 701
Моля, някой който е в момента във Велинград да каже дали е много горещо - през деня и вечер -. Може ли да се спи на място без климатик

# 55
  • Мнения: 430
Моля, някой който е в момента във Велинград да каже дали е много горещо - през деня и вечер -. Може ли да се спи на място без климатик

От няколко дни сме в града, но в Камена, която е в кв.Чепино - високо и крайно място. Тук не е толкова горещо и в апартамента няма климатик. Като изключим вчера и днес, 30 юли, не ни е трябвал. Вечер става хладно и духа лек вятър, но пак повтарям - говоря за краен и висок квартал, снощи в центъра си беше жега.

# 56
  • Мнения: 52
Здравейте, не съм чела назад, но се интересувам има ли детска кухня във Велинград и дали може да се запишем по време на почивката си там?

# 57
  • Мнения: 11
Здравейте,

Никога не сме ходили във Велинград и решихме тази година да отидем за 3 дни. Интересувам се, дали към края на Август става за външен басейн, особено за дете на 6 години. Става въпрос за 
28, 29 и 30-ти.

Благодаря Ви предварително за отговорите.

# 58
  • Мнения: 387
става))
и на градския басейн да отидете и на други има 2 свободен вход само басейни в Лъджане мисля беше нагоре има рейсче един голям басейн и два по-малки за дечица и топене е хубаво там. Има шезлонги и чадъри , барче изобщо е добре. Има преди него пак един с барче в средата на басейна пак е топъл. Там водата е минерална и става през цялата година почти. За плуване басейните е по-студена и са по-големи. В хотелите също така басейните са на този принцип, така че детенцето ще е доволно. Просто гледайте , ако сте в хотел да има и външни басейни добри.

# 59
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Флори, хотела е много хубав. Наши приятели в момента са там за пета година с децата си. На 4 етаж мисля в апартамент. Ние бяхме преди 2 години и почивката ни беше страхотна. В стая с допълнително легло бяхме, която е малко тесничка, но това не ни е било проблем, защото само спяхме там. Храната за вечеря е по избор от меню с около 20 ястия, от които да избираш и е вкусна. Обедното меню също е добро. Сега не знам дали има климатици, тогава нямаше, но не ни е било топло. Стаята ни обаче беше с изглед към паркинга по препоръка си я поискахме на 3 етаж. Има столчета с масичка и сушилник на терасите, също и прегради между стаите, така че има някакво уединение. Асансьора си работи без проблем. Халатите мисля са срещу депозит, ние не сме ползвали. Приятна почивка!

Общи условия

Активация на акаунт