СПОРТЕН ДУХ :)

  • 7 318
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 890
Миранди знаех си, че и тук ще се явясаш  Hug Аз днес не знам дали ще успея да спортувам. Много ме боли крака. Вчера също не съм спортувала. Мисля да отида на един масаж днес. И да почивам най-много и утре, защото така се ядосвам, че не мога да мина на следващото ниво в играта... А иначе сега съм 3 дни на диня Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 678
За Balley Dance се сещам. И аз искам да започна да правя и по една тренировка с танци. След основната за по 30тина минути. Но трябва да намеря нещо, което е подходящо. Че с Balley Dance не знам до колко ще се справя. Танцуването е много приятно и се отслабва. Спортуваш, а времето прекарано в спорт минава неусетно.
Поци аз в момента спортувам кардио, за да ми отслабне, че съм пуснала малко коремче. Решила съм на 48-9 кг да започна с упражненията за корем, защото искам леки плочици  Laughing  Laughing  Laughing

Плочките си ги имате от рождение!
Просто трябва да изчистите тлъстината която прече те да се видят!
Разбира се умерените коремни ,са добре  smile3501

# 17
  • Мнения: 4 678
Ако искате да имате тънка талия,не правете коремни преси!  bouquet
Аз си я имам, искам да стегна коремните мускули, а хич ме няма в лицевите опори ooooh!

 smile3501

# 18
  • Мнения: X
Поци, ще се разберем с тебе Wink Flutter
Хайде сега като по- вещ да предложиш офис - упражнения - и на лични може, че да не оспамваме   bouquet

# 19
  • Мнения: 890
ААа нека и ние видим упражненията Simple Smile

# 20
  • Мнения: 165
и аз след като чух от Далал за тази темичка побързах да се поява и тук Simple Smile
абе , момичета,как бягате по толкова много бе! напарво ме изумихте! отначало помислих че не сте написали правилно км-те ама не... Shocked аз хем се водя тренирана личност ,имам пътечка в къщи и във фитнеса бягам понякога но  повече от 4-5 км не мога!  особенно на пътечката в нас не може за се регулира наклона и след третия км така ме заболяват прасците че...браво на вас! шапка ви свалям!
аз от години си ходя на различни видове аеробика/точно под нас има спортен клуб и това ми е супер добре дошло/-ход ян ааеробика,шейпинг, степ-аеробика, тае-бо, йога...в момента от почти годин аход ясам он ашейпинг, това най- ми  допадна и се чувствам добре...понякога бягам и в морската градина-но пусто,сладкишите не ги оставям и не мърдам на кг- не качвам но и не свалям-висока съм 170 и съм 68 кг- искам да съм си 60 и това е! не ламтя за много Embarassedно няма да откажа да стана и 55 -колкото си бях преди да родя децата Sunglasses

# 21
Аз уж спортувам с упражненията дадени в сп. Джой и имаше ДВД подарък в Грациа , та зси ги правя упражненията , забелязвам , че за 2ет седмици откакто ги правя съм се стегнала , дори и малко  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 103
Аз пък тичам сутрин  Simple Smile Идеалния спорт за мен според мен  newsm10

# 23
  • Мнения: 890
Reni_ аз като започна да тичам няма спиране, но сега съм в почивка за 2-3 дни, защото се контузих нещо Sad А ти като работиш на такова място не ти ли се събира много тичане напред назад? Но изкушението си е опасно. Трябва да поръчвам торта за четвъртък и днес гледах страниците на двете фукли и неделя... така ми се дояде... но НЕ!
HONEY_KN и аз мисля, че тези упражнение са хубави за стягане. Хубаво е да включиш и малко кардио към тренировките ако имаш да сваляш, а ако е за стягане са си много добри  Hug
debelankata   и за мен тичането си е НОМЕР 1  newsm10

# 24
  • Мнения: 1 479
И аз спортувам доста, но предимно в къщи! Уреда за корем го имам в къщи това е AB swing II и си го поръчах по телефона от някаква реклама по телевизията! Отначало като че ли имаше ефект, но после свикваш и мисляр че от всички уреди за коремни преси е най-неефективен! Много ми се иска да възобновя бягането, но нямам компания, ако някоя от вас има желание, може да се пробваме!

# 25
  • Мнения: X
Отначало като че ли имаше ефект, но после свикваш и мисляр че от всички уреди за коремни преси е най-неефективен!
Сядай по - надолу. Имаме го от около година и сме доволни, щом свикнеш, просто "слизаш"  надолу и напрежението в коремните мускули се увеличава. Peace

# 26
  • Мнения: 1 479
Това със слизането на долу го изпробвах няколко пъти, но някак си ми убива на опашката и това ме затруднява!

# 27
  • Мнения: 552
Страхотна темичка  Peace
И аз съм с вас. Някак ми е по-стимулиращо да отслабвам докато си споделям. Тичкането го изключвам като вариант за себе си, защото нямам подходящи условия за това - рано тръгвам за работа и съня не ми достига. Имам си обаче кростренажор в къщи и ми е крайно време да започна да го ползвам редовно.
Прави ми впечатление, че комбинирано с ограничения режим на хранене, на който съм в момента, спортуването дава големи резултати - намалява обиколките и смъкнатите килограми са повече. Пък и се чувствам по-добре. Ама пуст мързел .......  #Cussing out
Така че като се включа да се отчитам, ще се чувствам длъжна да правя нещо по въпроса - т.е. да спортувам редовно

# 28
  • Мнения: 484
Как съм пропуснала досега да подкрепя СПОРТНИЯ ВИ ДУХ, момичета!
Браво за темата.  Peace
Стига с тези диети. Нали не трябва да сме само слаби, но и здрави? А за да сме и двете - спорт и пак спорт. Няма значение какъв, важно е спортът да носи удоволстие и удовлетвоение.
Аз лично тренирам 5 дни седмично - 3 пъти каланетика, 2 пъти тае бо, 3 пъти аеробика. В някои дни ми се събират по 2 тренировки. А когато имам време и само една тренировка, ходя да плувам. Имам 9 месечна дъщеря, а въобще не ми личи. ренирах и по време на бременността - упражнения за бременни и плуване. Спортът ми помага да се чувствам добре. И аз съм го направила своя професия.
Давайте в същия дух, аз съм с вас.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 552
Да се оплача от себе си  Sad
Снощи се прибрах късно и нищо не направих, но да се надявам, че като се прибера от работа ще мина 4-5 км

Общи условия

Активация на акаунт