Фолклор за отслабване и спорт - 4 част!

  • 9 225
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 021
Simple Smile Видя ме Simple Smile същата съм си уж, ама пълнея много, щом мъж ми забелязва. Разплута съм като прасе Animal Pig, сериозно!!! Аз с Ина не съм пълняла така, само накрая. Успокоявам се, че този път ще е обратно - сега ще качвам, после не. Ама в крайна сметка, майка лесно не се става. Лошото е, че не мога да си позволя дрехи на всеки 2 седмици  Confused
Деси, ти колко кг си отгоре засега? Аз цели 3 кг  newsm78 ...

Видях те, ама много бързаш  Crossing Arms Изобщо не можах да ти обърна внимание. Нея слушайте, качила била, глупости говори, екстра си е.  Hug Цвети, с дрехите за лятото е по-лесно, взимаш си 1-2 туники от тези с високата талия или рокли по-широчки и си готова, виж зимата наистина ти трябват панталони от тези, които Ива казва, те са с регулиращи се копчета.

Минаааа и аз съм се разтъжила за теб, като гледам почти и не пишеш в темата  Sad, добре че са срещите в градина да не се забравим! Та като казахме среща, няма ли да има скоро  newsm78 А, също така имам да черпя и една голяааама салата  Hug
А, със Синеоч щяхме да сме рода, ако брат и  не беше толкова страхлив  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , ако ма разбираш!



# 256
  • Мнения: 277
Деси, аз събота и неделя съм си у нас. Ако имаш възможност, може да се видим. Може би вечерта - събота, неделя, понеделник...  Да не е по обяд, че жеги големи. Аз днес ще боядисвам спалнята, да изненадам мъж ми като се върне, че все няма време като е тук Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 063
 Shocked Цвети, ти ме разби и бояджийка ли го раздаваш... а в какъв цвят розов или може би червен Mr. Green

# 258
  • Мнения: 277
ЖЪЛТ бе  Party

# 259
  • Мнения: 1 063
Е жалко Mr. Green и как ще се разтягаш с корема newsm78 и ще се катериш по стълби, а мебелите кой ще ти мести ooooh! леле аз се притесних за теб....

# 260
  • Мнения: 277
еееееееее, ама съм забравана!!!
Забравих да споделя, че снощи бях на купон на посолството в р-т Градина. Знаете го Wink Имаше танци, хора... И играх граовското с още едим момък и една мома. Момъкът ни разби - аз се отказах първа, ама коремът ми не издържа, а девойката малко след мен се отказа. А момъкът продължи... и имаше аплодисменти бурни.... Simple Smile 

# 261
  • Мнения: 277
Е жалко Mr. Green и как ще се разтягаш с корема newsm78 и ще се катериш по стълби, а мебелите кой ще ти мести ooooh! леле аз се притесних за теб....

Споко, то има 1 легло и 1 скрин само и 5 малко саксии... Аз корем нямам голям, забележим е, ама чак голям не е. Ами като се изморя, ще спра - колкото съм боядисала-толкова Simple Smile наполовина Simple Smile

# 262
  • Мнения: 1 063
Спорна работа тогава Цвети и се пази Peace
Ти щом и хора друсаш значи се чувстваш перфектно  Wink

# 263
  • Мнения: 1 021
Деси, аз събота и неделя съм си у нас. Ако имаш възможност, може да се видим. Може би вечерта - събота, неделя, понеделник...  Да не е по обяд, че жеги големи. Аз днес ще боядисвам спалнята, да изненадам мъж ми като се върне, че все няма време като е тук Simple Smile
Добре ще ти звънна,  утре, че днес ще ходя да вида Мишлето, че ми е домъчняло за него  Sad
А ти гледай да не се преумориш, ама наистина, пази се да не стане някоя беля с това протягане и преместване  Naughty

# 264
  • Мнения: 1 063
Какво стана пак ли промяна в плановете  newsm78, чакахаме от 11.40 до 12.05 и никой не дойде...бяхме цялото фемили, на Жоро му се доспа и тръгнахме...

# 265
  • Мнения: 1 021
Марги ми се обади в 12.10 и каза, че чака пред училището и никой не идва!
Сигурно сте се разминали  Sad
Аз не можах да дойда, защото Мишо е със страхотен обрив по цялото тяло и висяхме в Пирогов 3 часа в най-голямата жега. Първо лекарят искаше да го оставим в болницата, но след като мъжа ми му каза, че ще го води ако трябва за всяка визитация и каквото там трябва ни изпрати по живо по здраво и  ни изписа, това дето вече му бях купила  ooooh!
Това е, оплаках ви се!

# 266
  • Мнения: 277
От какво този обрив бе Деси??? От жегите ли е??? От някакви сапуни, кремове? Имам доста добрапозната кожен лекар, ако имаш нужда - викай, ше ти дам тел.

# 267
Ей сладуранки Grinning Марги ви пише Kissing Heart Kissing Heart Днес мн кофти сме се разминали за 1-2 минутки  33uu  Sob чудя се дали ще можем да се съберем другата събота към 10  Laughing надявам се до тогава да не изкачат разни неизбежни работи и да не ви лъжем Outta Joint Много целувки на всичкиииии bye tongue lovekiss Flowers Bouquet

# 268
  • Мнения: 1 063
Здрасти Марги знаеш ли как ме е яд,нямам телефона на никой освен Деската и не можех дори да звънна да попитам...точно в 12.05 си тръгнахме, че децата им омръзна...
Другата събота ние сигурно няма да сме тук, затова ако се видя с някой през седмицата за кафе ще му дам на него парите, а ако не ще ми дадеш на лични трите си имена и ще ти пусна пощенски запис  Peace

# 269
  • Мнения: 2 950
Цвети, много качвам. Ям само плодове, зеленчуци, сирене, мляко, месо в неограничени количества. Единственото, от което не мога да се откажа е сладоледът!  #2gunfire Пробвам тук-там по нещо дребно, ама основно карам на полезни храни, пък съм качила вече 7-8 кг  #Cussing out Ама и тия вървят много бързо - по книга за едно бебе, трябва да е около 170 г, а те са по 240 г и са по-дълги с по 2 см. Лекарят каза, че сега бързат, защото после изостават в растежа, че става тясно. Обаче аз вече имам голям корем - на теб ти е раничко още! Цвети, внимавай с вдигането на тежки неща, моляяяяяяяяяяяяя те!  Praynig Praynig Praynig

Вече няколко пъти усещам движение отляво на пъпа. Само в ляво - явно там ще да е дивакът или дивачката. Другото незнам - спотайва се!  Joy

Иве, как са децата? Баткото ще ходи ли на сборна градина?

Йоана ще ходи през юли в 9 ОДЗ - Зорница, а през август в 17 ОДЗ. Някой да знае нещо за 9-то, че нищо не знам за там?  newsm78 Знам, че важното е да попаднем на добри сестри, ама все пак, ако някой е чувал нещо...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт