С какво ви дразнеше бившия?

  • 9 987
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хм, не успя да ми стане бивш, но ме сърбят ръцете да пиша откакто видях темата - точно поради това, че нещата явно никога не са такива, каквито изглеждат. Ако беше миналата година по същото време, щях да бълвам змии и гущери тук, без надежда утре да е по-различно. Сега не ми се ще да подредя една камара силни думи, но явно понякога и при определение обстоятелства човек, освен ако изначално не е ЕРД Mr. Green, може и да се промени Peace.

На конкретния въпрос - дразнеше ме с много неща, като се почне от

това, че ме лъжеше на дребно, а аз все го хващах и ме беше яд, че не го бива да лъже по-добре и че ме лъже за глупости...

мине се през

Когато е ядосан, аз да съм виновна за всичко

и се стигне до някои чисто говежди Twisted Evil изпълнения, които хич не ми се иска и да споменавам.
И в крайна сметка какво се оказа?
Че всичко това, цялото неадекватно поведение и простотии са под влияние на едно същество, което беше решило, че иска да живее моя живот. 
В момента, в който най-накрая разбра, че не става и се отказа, като с магическа пръчка изчезнаха и проблемите ни.
През какво минах и аз вече не искам да си спомням, и без това отвреме-навреме кошмари ми напомнят.
Някой беше писал, че щастието не е крайна цел, а път.
Много дълъг, отне ми почти 10 години, без да броя предишните, които са пак толкова.
Дано не отчайвам някого, по-скоро ми се иска да дам надежда.
Разбира се, ако човекът си струва Peace.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
А, вече никакви пътища не искам да вървя към щастието с БНД! Поне при мен има критична точка - пречупи ли се нещо в мен, няма връщане назад! По-скоро Адът ще замръзне отколкото да се опитвам да приемам говедините на БНД! Никак няма да приема - да пием до изпиване на всичко, а не до напиване - както казва Ели-нора, опитите му да н....е света - като гледам май сички мъжоря тва искат, ама дали могат е друга тема и да се опитва непрестанно да ме притиска как изглеждам, как се обличам и как се държа с НЕГОВАТА компания - еее, аре нема нужда от 10 годин мъки Crazy Crazy Crazy А, да и това за лъгането - май мъжете некак не ги бива много освен ако не са професионалисти - т.е политици?
Ма верно май сички сме имали един и същи мъж hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Да не би пък някой да вярва все още на политици Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Поне при мен има критична точка - пречупи ли се нещо в мен, няма връщане назад!

Да,права си!
И при мен така се получи!Пречупи ми се нещо в душата и повече не можех да го приема този човек,а камо ли да му имам доверие.Мъчих се няколко години да живея така,поне заради детето,но не става NaughtyА след това разбрах,че това е била най-голямата грешка,защото колкото е по-голямо детето,по-трудно приема този факт.И много често чувам укори от неговата уста.Дано като порастне достатъчно,да проумее,че не е бил прав!
Много е мъчително да живееш с човек, на когото му нямаш никакво доверие.А като се сетя,колко го обичах! ooooh!Направо лудост ме беше обзела тогава Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 6 477
Еванка, сега ще пооспамя малко, ама последния ти постинг ме навя на разни спомени. Наистина, моите родители дълго крепяха един формален брак заради мен и после дълго не приемах развода. В резултат обвинявах майка ми, че е лошата, понеже тя поиска развод. А баща ми така се извъртя, че пред мен се изкарваше най-прекрасния баща и как така майка ми се развежда?! Но ми трябваха години, за да проумея истината...и съответно да си взема за БНД същото чудо като моя баща.....
Кармелче, то на политицети не им вярва никой, ама в началото преди 17-тина години помниш ли какви сладкодумни бяха - ааааа, точеха локуми всякакви...Ама после и те като нашите БНД-та - издъниха се здраво, та сега им личат от километри лъжите Wink
Извинете ми още веднъж за оспамянето Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: X
Моргана,ако знаеш как ме успокои! Hug
Само не разбрах:колко голяма беше ти,когато вашите се разделиха?

# 21
  • София
  • Мнения: 6 477
Когато родителите ми официално се разведоха бях в отвратителна пуберска възраст от 14 години! Отврат, хормони и бяс! И само си представи такова същество колко лесно се манипулира! Не е истина, просто! Но тогава майка ми най-накрая седна и ми обясни причините за развода (или поне тези, които считаше, че иска да ми обясни, за други се досетих след години, но това не е важно). И остави на мен да реша как да постъпя. А и да не забравя - насърчаваше ме да се виждам с баща ми...щото аз в един момент се обърнах пък наопаки и бях срещу него...тоооо пуберската работа не е лесна!Но като цяло някъде с навършване на 16 години, т.е. две години след развода бях напълно в час и балансирах добре между разведените си родители. ooooh! ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 171
Дразнеше звучи слабо - мразех:
1. начина му на възпитание и общуване с детето, граничещ с дресировка
2.безсънните самотни нощи, чакаща по прозорците да се завърне
3.пиянските му скандали, не рядко съпроводени с насилие
4.комбинацията от незаинтересованост към мен като жена и ревността му/ много странна симбиоза, още не проумявам как се получава/
5.вечното "нямам пари"
6.приятелите му
7.изневерите и лъжите, съпътстващи ги...............................
спирам до тук, че взех отново да се впрягам #Cussing out
искам да завърша положително - щастливо разведена съм и взех да долавям и цветната страна на живота, а ТОЙ, ЖИВОТЪТ,  БИЛ ПРЕКРАСЕН

# 23
  • Мнения: 95
Малко късничко се включвам, но мисля, че това е без значение.
Моя бивш ме дразнеше със следните неща:
1. мнооооого ме лъжеже (за дребни и не толкова дребни неща)
2. всяка вечер правеше компания на баща си в кръчмата, докато аз дондурках бебо.
3. трябваше всяка вечер да го подсещам да си измие краката (гадно нали?)
Оффффф, това достатъчно ли е? Не искам да си спомням smile3511

# 24
  • Мнения: 920
Когато родителите ми официално се разведоха бях в отвратителна пуберска възраст от 14 години! Отврат, хормони и бяс! И само си представи такова същество колко лесно се манипулира! Не е истина, просто! Но тогава майка ми най-накрая седна и ми обясни причините за развода (или поне тези, които считаше, че иска да ми обясни, за други се досетих след години, но това не е важно). И остави на мен да реша как да постъпя. А и да не забравя - насърчаваше ме да се виждам с баща ми...щото аз в един момент се обърнах пък наопаки и бях срещу него...тоооо пуберската работа не е лесна!Но като цяло някъде с навършване на 16 години, т.е. две години след развода бях напълно в час и балансирах добре между разведените си родители. ooooh! ooooh!

Май моята история е същата. Дълго време нищо не обяснявах на децата. Но като почнах да дочувам от тях туй-онуй, им обясних почти всичко.  Не исках да го правя, но бях предизвикана.

# 25
  • Мнения: 236
1. С безумната си ревност и постоянните проверки, които ми правеше. А това разбира се, мен ме изнервяше просто ужасно
2. С избликващите понякога просто от нищото злоба и заяждане за щяло и нещяло
3. С това, че от един момент натътък избивайки своите комплекси, започна да се опитва да подтиска мен с подценяване и омаловажаване на всичко, което правя като майка, жена, професионалист.

# 26
  • София
  • Мнения: 397
1.хазарт и широки пръсти,довели ме до състояние да броя и правя сметка и на стотинките!
2.вечно скапаното му настроение вкъщи и супер готино навън-влюбих се ,защото се срещахме навън! Mr. Green
3.вечното му изхвърляне,преувеличаване и обясняване като на малоумен,заради което дори ме беше срам като се съберем с приятели
4.детето се дресира,а не възпитава и как така ще се унижава да играе с него,та той е голям човек,кви са тия лигавщини?!
5.неспособност да изслуша някой друг,освен себеси без да го прекъсне или надвика
6.груб секс,който явно трябва да минава за страстен и същинска част1-2мин,а повторение ли-какво беше това?
...и още 6 пъти по 6 точки мога да напиша... #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 397
а що се отнася до детската реакция-и аз поддържах фалшив брак уж заради детето,докато един ден то не ме попита: мамо,ние защо не се разведем със тате?,чак тогава осъзнах,че тя няма да страда а ще се радва и това беше последната капка!  bouquet

# 28
  • Мнения: 589
А най ме дразнеше това:излезли сме някъде навън,аз суперщастлива,щото това беше абсолютна рядкост,тръгнем си за вкъщи и той спре пред вратата на двора и отвори дюкяна да пикае...Бе не може ли да изтраеш до вътре,бе,човек-не,на въздух било върховно... Shocked

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
Кой беше тоя?
Не ме дразни щото може и да е умрял преди години, а аз да не знам.
Но ако се окаже жив и се сети за нас, определено ще ме раздразни. Направо ще ме вбеси. А не е здравословно да съм бясна. За другите това.

Аааа, то било в минало време:
1. Беше невъобразим мухльо с мания за мъжественост.
2. С вярването си, че жената е длъжна да подкрепя мъжа си, дори когато явно не е прав.
3. С това, че се напива преди мен.
4. С вечните си тъпи свалки с разни жени.
5. Към 4. - че не ги научи тия жени да си траят поне. Една ми идва вкъщи, да ме обвинява, че съм го затормозявала и подтискала. Заради моята прилепчивост той не можел да бъде с нея. Поканих я на кафе, да го изчакаме и да ми каже пред нея да с събирам багажа. Той се прибра и получи сърдечна криза, тя се тръшка и рева, че го обича, а накрая го напсува и си тръгна. Аз също го напсувах, но си тръгнах чак на другия ден. А след месец минах да си открадна кучето.

Но това с кучето е друга смешна и показателна история.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 18:20 от mimmy

Общи условия

Активация на акаунт