ЕЛ. или механична помпа авент?

  • 2 306
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 329
Благодаря на всички мами които ми писаха.Сега като се замисля освен за да оставиш кърма в къщи и ти да излезеш за какво другд ти е нужна помпа?При 1-то  си раждане ползвах спринцовка (и бях доволна) само за да доизцедя това което бебето бе оставило, а и нали не е хубаво в гърдите да остава мляко...и я хвърлях.Сега чета ,че някои мами я замразявали чудя се защо?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 043
За вакуума не мога да кажа коя прави по-добър - откакто ми дадоха ел. помпа не съм ползвала ръчната и не помня, но с ел. става много много по-бързо. А имах такава нужда в началото от повече време за почивка. Вместо това се цедях по половин-един час на всеки 2-3 часа с ръчната помпа. Налагаше ми се т.к. имах разранени зърна и за да си почиват от бебето и да позарастнат се цедях, после бебето отказа да суче и пак се налагаше едно безкрайно цедене  Tired .... Моят съвет е да видиш след раждането дали ще ти е необходимо много да се цедиш и ако да, ако можеш да си го позволиш, си вземи електрическа. Ма много пари е, да и се не види   Close

# 17
  • София
  • Мнения: 1 043
Колко струва ръчната помпа на Авент? Аз имам една на Пренатал отпреди 8 години, но ми си вижда амортизирана и искам да се взема по-добра.

Около 72 лв. в аптеките Ремедиум. На другите места - по 82 лв. Това е вариантът с шишетата. Комплектът с контейнерчетата за замразяване е съответно около 82 лв. в Ремедиум и 92 лв. другаде.

# 18
  • Мнения: 1 671
Аз съм много доволна от ръчната. В Бялата къща също е 72 лв.

# 19
  • Мнения: 3 116
Първоначално бях с електрическа на Нук, но се измъчих с нея. Все си мислех че явно не правя нещата като хората. Накрая си купих ръчната на Авент и мъките се приключиха. Като му хванеш цаката, изцеждането става бързо и лесно  Hug

# 20
  • Мнения: 27
И аз имам ръчна помпа на Авент, доволна съм от нея и ти я препоръчвам.  Peace

И аз също!   bouquet
ел.помпата е около 280лв. и не се знае докога ще имаш кърма

# 21
  • Мнения: 146
Едва ли има нещо по-удобно и хубаво от ръчната помпа на Авент. Ужасно съм доволна, кърмя вече почти 6 месеца и без нея съм загубена. Въреки, че бебчо папа имам и какво да изцеждам та без нея отдавна да съм си докарала мастит.

Общи условия

Активация на акаунт