С какво се облича Наталия Симеонова?

  • 6 058
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
На мен пък ми харесва.
Ключовата дума е екстравагантност... Не е за всеки...
Наталия не води Новините, че да се облича в костюми и 3/4 поли..
Това е имиджът и, който я прави различна и запомняща се...
Пък дори и с лошо за някои  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 975
На мен също не ми харесва как я обличат, дрехи тип чувал и страшно й обезформят тялото. А капака на всичко е Тя да рекламира чай за отслабване  #Crazy #Crazy #Crazy

# 17
  • Мнения: 10 758
На мен ми харесват.Обичам такива дрехи.Не харесвам костюмите.

# 18
  • Мнения: 1 668
Харесвам Наталия Симеонова като жена, но не и дрехите, с които се появява в ефир. Ужасно торбести, еднотипни и тъмни - правят я да изглежда късокрака, дебела и безформена.
А хубавите и добре подбрани материи и кройки правят наистина чудеса. Фен съм на предаването и и бих искала да я видя с хубава дреха- изискана, одухотворена и елегантна.
Надявам се да чете тук  Mr. Green
еиии Simple Smile тва все едно съм го писала аэ, много еднакво мислим Mr. Green

# 19
  • Мнения: 575
И на мен ми харесва Наталия, много е сладка. Тези "дрехи" обаче хич не ми допадат, изобщо не й отива на фигурата. Мисля, че в началото на предаването преди години се обличаше по-добре. Сега с тези чували фигурата й изглежда ужасно Sick

# 20
  • Мнения: 794
Стилът и е меко казано странен, но както се казва разни хора - разни вкусове!

На мен ми прилича на нощна пеперуда....Неестествена е!

# 21
  • Мнения: 1 354
Браво на всички. smile3501
Успяхте да оспамите темата максимално!

Жената пита някой знае ли коя е тази фирма и т.н. а 15 човека писали "на мен ми харесва","на мене не ми харесва" smile3515

ПО ТЕМАТА:Аз също не съм запозната коя е тази марка,но ми стана любопитна колко е неоткриваема и ще поразпитам и ще потърся.

Поздрави newsm51

# 22
  • Мнения: 9 865
Браво на всички. smile3501
Успяхте да оспамите темата максимално!

Жената пита някой знае ли коя е тази фирма и т.н. а 15 човека писали "на мен ми харесва","на мене не ми харесва" smile3515

ПО ТЕМАТА:Аз също не съм запозната коя е тази марка,но ми стана любопитна колко е неоткриваема и ще поразпитам и ще потърся.

Поздрави newsm51


на въпрос: С какво се облича Н. Симеонова ми идва директен отговор - торба/чувал. Спам не спам, срам не срам...

# 23
  • София
  • Мнения: 504
Да не е Addict фирмата?Защото има такава и те имат доста добри попадения в дрехите,които предлагат в магазините си. newsm78

Иначе стила на Наталия е уникален-пари да ми дават,не бих облякла иначе хубавите дрехи в такива безумни комбинации Sick

# 24
  • Мнения: 7 418
Харесвам Наталия Симеонова като жена, но не и дрехите, с които се появява в ефир. Ужасно торбести, еднотипни и тъмни - правят я да изглежда късокрака, дебела и безформена.

     ага!

# 25
  • Мнения: 4 770
Не ми харесва стилът и на обличане, това че е пухкава не значи че трябва да носи широки дрехи. А, и не ми харесва с вдигната коса и тъмно червило. Naughty

# 26
  • Мнения: 7 418
  На мен изобщо не ми харесва косата й.Имам чувството,че тя гони някакъв романтичен образ,но прилича на... Sick
  Тази прическа прави я още по-безформена и голямоглава.
   А иначе е доста миловидна женицата....
  Лошо е,че така  не и дообмислят стила! Confused

# 27
  • Мнения: 2 849
На мен пък ми харесва.
Ключовата дума е екстравагантност... Не е за всеки...
Наталия не води Новините, че да се облича в костюми и 3/4 поли..
Това е имиджът и, който я прави различна и запомняща се...
Пък дори и с лошо за някои  Rolling Eyes
Peaceтака мисля и аз .

# 28
  • Мнения: 120
Аз мисля, че дрехите й я състаряват. И не знам как все й намират къси панталони, които я правят още по-ниска  Whistling

Добре, че тя е един от най-лъчезарните водещи, на които не им трябва кой знае каква визия , за да изглеждат добре на екрана.

# 29
  • Мнения: 1 546
 
На мен пък ми харесва.
Ключовата дума е екстравагантност... Не е за всеки...
Наталия не води Новините, че да се облича в костюми и 3/4 поли..
Това е имиджът и, който я прави различна и запомняща се...
Пък дори и с лошо за някои  Rolling Eyes
Е,ама кой е казал, че трябва да се облича в костюм, за да води предаването?
И за мен тези торби и парцали са криворазбрана екстравагантност.Може да изглежда интересно и различно и без да е под 5 пласта парцалки.

Общи условия

Активация на акаунт