С какво се облича Наталия Симеонова?

  • 6 070
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Off: Мнението е като задника - всеки го има! Така казва една наша съфорумка.  Wink

# 31
  • Мнения: 7 640
има магазини Addict  или Аddicted, не съм сигурна, някакъв сбирщайн дрехи, не маркови или нещо подобно, същите ги има по базарите.

# 32
  • Мнения: 3 164
Винаги съм мислела, че тази Кремена мрази жените, които облича и гримира.... Sick

 Peace Joyна същото мнение съм.
Наталия се /я облича/т като в стил от средновековието Tiredкъдрички, пантефлюшки, буфанчета и какво ли не-напълно затвърждава стила на баба ми от преди няколко века-само къде материята при наталката е по-така hahaha

# 33
  • Мнения: 2 152
Наталия, дано наистина четеш
Много си сладка,мила, добра-страхотна водеща и жена Heart Eyes Hug....но дрехите ти и стайлинга ти като цяло Sick

Незнам на авторката на темата как й харесват дрехите,но за мен са повече от зле  Thinking

# 34
  • Мнения: 52
аз също харесвам наталия .много е сладка:hug:,но не всичко което и обличат и стои добре.просто не е за такъв тип дрехи.с тях изглежда като трупче

# 35
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Едва ли затварят Наталия в тясна, тъмна стаичка и не я пускат от там докато на сила не облече въпросните дрехи, които Кремена й е приготвила. Така че явно и на нея й харесват тея парцали :>

P.S.Погледнати по отделно изглеждат добре (сравнително).

# 36
  • Мнения: 274
Не съм заглеждала предаването от доооста време, но имам спомени, че Наталия Симеонова се облича от "Motivi", естествено под зоркото око на Кремена Халваджиян. Crazy

# 37
  • Мнения: 865
Винаги съм мислела, че тази Кремена мрази жените, които облича и гримира.... Sick
Joy Може и така да е!Ама и коафьора на Наталия не и мисли доброто  Joy.Наталия има много особенна конструкция на тялото и трудно се прикриват несъвършенствата и!Но както беше казал някой по горе едва ли насила носи тези" дрехи".НО пък жената е много чаровна и харизматична според мен.

# 38
Незнам с какво се облича,но фигурата й е ужасна.И всичко й стои като облечено на табуретка!

# 39
  • Мнения: 1 234
Ей,ама и тая тема я окепазихме ooooh! От "С какво се облича Наталия Симеонова" стана "Харесва ли ви стила на обличане на Наталия Симеонова" Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 178
От известно време насам Наталия се облича от Addicted. Peace Противно на повечето изказани тук мнения, на мен ми харесва и Наталия, и стайлингът й. Sunglasses Светът е хубав, защото хората са различни, а не като изляти в калъп.

Мисля, че не е много уместно да плюете така. Не сте ли чували приказката "Който е безгрешен, нека пръв да хвърли камък"?  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 27 524
Харесвам Наталия Симеонова като жена, но не и дрехите, с които се появява в ефир. Ужасно торбести, еднотипни и тъмни - правят я да изглежда късокрака, дебела и безформена.

Това е и моето мнение с поправката, че не мога да я трая и изобщо не знам кой мисли, че е хубава с бялата хвърчаща метла на главата си и стила гримиране, дето прави очите й като паници  Crazy

# 42
  • Мнения: 2 631
Харесвам Наталия Симеонова като жена, но не и дрехите, с които се появява в ефир. Ужасно торбести, еднотипни и тъмни - правят я да изглежда късокрака, дебела и безформена.

Това е и моето мнение с поправката, че не мога да я трая и изобщо не знам кой мисли, че е хубава с бялата хвърчаща метла на главата си и стила гримиране, дето прави очите й като паници  Crazy

Ами що не пробвате да облечете Наталия Симеонова в минижуп?????  Thinking
Някой заглеждал ли се е във формите и, ами директно се плюе дизайнера, стилиста, гримьора и прочее...  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 2 631
Между другото - към авторката - в една от уличките, приходящи към хотел Плиска видях бутик за дрехи Addict... Да не е същото??  Thinking

# 44
  • Варна
  • Мнения: 563
Харесвам Наталия Симеонова като жена, но не и дрехите, с които се появява в ефир. Ужасно торбести, еднотипни и тъмни - правят я да изглежда късокрака, дебела и безформена.

Това е и моето мнение с поправката, че не мога да я трая и изобщо не знам кой мисли, че е хубава с бялата хвърчаща метла на главата си и стила гримиране, дето прави очите й като паници  Crazy

и дрехите,а пак особено гримът и са направо ужасни

Общи условия

Активация на акаунт