Аз съм на 38, мъжът ми на 52, а искаме бебе!

  • 6 236
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 205
Сигурна съм, 4е ще забременеещ. Аз живея в Бразилия и тук жените от 35 - 45 г правят много инвитро и имат дори 3 близнаци. Тук по4ти вси4ки се женят за мъже с разлика 15 - 30 г и имат деца и е супер нормално. Така, 4е успех.  Peace
Аз забременях на 37, нормално и сега ще раждам. Мъжът ми е на 38, но ето 4е аз въпреки моите 37 г след 5 месеца опити забременях по нормален път. Успеххххххххххххх и да се похвалиш.  Hug

# 16
  • Мнения: 2 759
.                    Страхотно сте го решили, действайте и по стандартния начин Hug. Пожелавам ти скоро да видиш щъркели на теста и щастлива бременност  stork-boy stork-girl. Много свежо (ми) действат подобни теми   bouquet!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поздравление за смелото решение и стискаме палци скоро да се похвалиш с положителен резултат Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз ви поздравявам за решението.Също бих те посъветвала да потърсиш д-р Даскалов.Той ще ти назначи необходимите изследвания,от които ще се прецени дали изобщо имаш нужда от каквито и да било асистирани методи,ще проследите кога е овулацията и дай боже ще се похвалиш с две чертички.Успех!

# 19
Благодаря Ви сърдечно за подкрепата. Вие сте страхотни. С толкова усмивки ме дарихте. Надявам се и аз скоро да се похваля с така желаните две чертички.
Благодаря Ви момичета!!!
Бъдете много обичани и щастливи, и тези които обичате също!
  bouquet Simple Smile

# 20
  • Мнения: 57
Здравей Палинка,поздравявам те за решението и ти пожелавам скорошно забременяване дай Боже по нормален начин.Разликата между мен и моя приятел е 16 г.Аз съм на 31 а той на 47.И от почти две години правим опити,миналата година декември направих мисед,но няма да се откажем защото много истаме бебенце.А когато нещо много се иска няма как да не стане! Hug

# 21
  • Мнения: 902
palinka, д-р Даскалов и д-р Даскалова от Торакс са най-доброто, което можеш да имаш. Довери им се.
Късмет и кратък път до мечтата.

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз съм на 40, любимият на 47, също не съм раждала - забременях от 'пазене', без дори да сме правили целенасочени опити.
За съжаление направих спонтанен аборт в 8-ма седмица, но след необходимия за мен възстановителен период ще действаме вече с план Simple Smile. Междувременно ще се опитам да откажа цигарите, любимият - да понамали бирата, а и да подредим нещата така, че поне малко да канализираме стреса по работните си места, искам да отида и на предварителна генетична консултация... въобще - ще се гледам и грижа за себе си Wink.
Направете си необходимите изследвания, но и мисли позитивно - това е особено важно  bouquet

ПП.:  За да ти вдъхна още малко увереност, ще споделя, че имам близка приятелка на същите години, вече е почти в 15-та седмица, изследванията й са отлични и бебето е добре Peace, даже вече се регистрира и пише тук Wink. Забременя по същия начин, по който и аз - непланирано.

# 23
  • Мнения: 2 120
И ние сме от случаите  възрастта да е проблем. Аз вече на 37, той на 54. Всичко ни е наред, но правя често спонтанни аборти в ранни седмици. За 3 години - два. Възрастта е проблем и трябва постоянство и упорство, ако нямате други заболявания и спермограмата е добра.
Аз съм го казвала на една моя виртуална приятелка, че `Може с последната яйцеклетка, но ще забременеем`. Успех.

# 24
  • Мнения: 226
Здравейте!
И аз съм от "младите" искащи бебе! На 38 съм, а мъжът ми на 50.
В началото на април имах спонтанен аборт и все още имаме забрана за бебеправене.
Успех на Палинка и на другите, които са с млад дух!

# 25
  • Мнения: 1 671
На всички ви желая успех! Дано скоро видите двете чертички и после гушнете и своите прекрасни бебета!

# 26
  • Мнения: 617
Страхотно е, че не се оставяте предрасъдъци и това какво ще карат хората да се откажете от мечтите си!
Най-искрено ви поздравявам и ви желая от сърце сроко да се похвалите с една прекрасна безпроблемна бременност.
Не губете кураж!

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На всички ви желая успех! Дано скоро видите двете чертички и после гушнете и своите прекрасни бебета!
Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 306
Моя позната забременя напълно естествено на 40 год. и непланирано. Съпругът и е на 60г. Аз самата скоро ще навърша 35 и се боря с всички сили да се осъществи мечтата ми за бебе. Успех на всички, които желаят скоро да гушнат едно малко бебче.

# 29
  • Мнения: 4 076
Имам няколко приятелки около 40,които си забременяха и родиха съвсем нормално и съм сигурна,че това ще се получи и при вас.Само дето се пазеха и внимаваха мъничко повече,но това е хубаво да прави всяка бременна.Но на 20 не ти достига акъл за това...Сега се спуквам да им завиждам и ги моля да ми дадат малко бебенцата си да ги погушкам и полюлея,защото моите моми отдавна са по-високи от мене...кога посрастнаха тези деца?!Много е кубаво бебенце на зряла възраст,тогава по-добре оценяваш щастието и философски приемаш трудностите.
Леко забременяване и прекрасни малки човечета ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт