Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 6

  • 39 586
  • 435
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 116
...поне да беше по- мръсно бяла Thinking

Виж ми "Ковачницата"! Рамката си я купих готова и беше с по 1см. по-голяма!  Sick Залепих отвътре на стъклото от тънкото хартиено тиксо!  Peace Горе-долу стана, макар и още да ме дразни и ми се иска да си я дам за рамка, за да си стане като хората!  Peace Ама ако искаш пробвай така!  Hug

# 361
  • Мнения: 1 111
браво на Всевиждащаза подредбата в Библиотеката Peace

аз откакто родих съм на гоблени с тема "бебе"-та
та искам да попитам някой има ли схемата на този гоблен http://picasaweb.google.fr/susybordados/RecienNacido/photo#5063614631710982866 , че от сайта въобща не мога да я разгадая тази схема Confused

# 362
  • Мнения: 270
Tuly, аз я виждам много добре.  newsm78 Ако искаш да я сваля и да ти я пратя..... Или не е проблема във виждането?

# 363
Всевиждаща, толкова ли е сериозно положението  Laughing
А за библиотеката - страхотна си!!!  Peace  Браво!

# 364
  • Мнения: 7 803
за библиотеката и здравчето помогна  Hug
а сестра ми не е такъв тип човек, който да седне и да шие  Simple Smile

# 365
  • Мнения: 2 910
за синия гоблен има ли някакво упътване, на какво да се шие, какъв бод, че му дойде реда  Peace

всевиждаща, ако имаш предвид гоблена с мъжа и жената, макар, че пише 1:1, аз го шия с Вилеров бод и става много добре. Само черния конец шия от 4 нишки, тъй като прозира и не стои добре с три.

# 366
  • Мнения: 7 803
точно за него питам  Peace мерси, ама не става ли много голям 1 към4  newsm78

# 367
# 368
  • Мнения: 2 116
точно за него питам  Peace мерси, ама не става ли много голям 1 към4  newsm78

И аз това се замислих! Дали не му се губи ефекта?  newsm78

# 369
  • Мнения: 2 910
точно за него питам  Peace мерси, ама не става ли много голям 1 към4  newsm78

С този бод става по- голям гоблена, но и аз това целях по- принцип. Сега не сме си вкъщи, но утре ще го измеря и ще ти кажа с точност колко голям излиза Peace

Аз не мога да споделя какъв е ефекта, с бод 1:1, но за мен определено е ефектен с Вилеровия бод Peace

# 370
  • Мнения: 2 116
А ето и докъде стигнах с почивката!  Mr. Green Още малко и ще си отпочина съвсем!  Whistling

# 371
  • Мнения: 7 803
замислих се сега  newsm78 ама да видим твоя какви размери има
добре си почиват някои  Hug

# 372
  • Мнения: 171
N_A_N,има по книжарниците цватен картон за акварел....най-различни цветове е ....аз си копувам от него за паспартутата. По-трудното е да отрежеш отвора в него.Аз режа с макетно ножче,но понякога изкривявам и зеносвам материал ooooh!....пък и трябва да режеш на гладка повърхност ,твърда,че иначе много се "назъбват" краищата на отрязаното. Peace
Здравче,....  bouquet....великолепно си почиваш !!!! (от "Тайната вачеря",надявам се Laughing)

# 373
  • Мнения: 138
Когато шиете на Айда 14 с колко нишки шиете? Знам че е по-едра и не искам да не се вижда панамата отдолу.

# 374
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравчеееееееее,не ми почивай ,ами си взимай чаршафа... hahaha hahaha,иначе е хубава почивката ти на морето е сякаш,корабчета минават Heart Eyes

Когато шиете на Айда 14 с колко нишки шиете? Знам че е по-едра и не искам да не се вижда панамата отдолу.
Аз съм шила с две нишки ,но кръстат бод,нали...

Общи условия

Активация на акаунт