За домашните любимци и защо вчера не си купихме куче...

  • 4 576
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
сериозно ли, много зле, ама какво си мисля и аз, като си взехме риби и измряха всичките, добре че едната се излъга и роди преди да умре, сега сме само с бебета ooooh!много ми е жал за душичките Sad

# 16
  • Мнения: 2 292
невада, отстрани на площад Славейков има маzин zа животни. Хората са мног олюбеzни, имат кучета и каzаха, че могат да намерят от днес zа утре даже дакел, кокер ... и то сега zа не много пари. Поне на мен така ми каzаха и аz zа малко да поръчам един кокер, но преzених, че догодина малкия ще е по ъ готов zа куче.
успех.

# 17
  • Мнения: 1 426
Благодаря на всички за съветите! Този магазин на Славейков и аз го харесвам и минавам оттам редовно, а и собствениците му навремето първият им магазин беше на Красно село, те ме запалиха по птичките и много съвети са ми давали, когато бях още млад и зелен любител.
Онази дама доколкото схванах е собственичката, това й е втори магазин, първият й е след пазара на Красно село в един блок, и там продава дъщеря й. Направо не си обяснявам защо не ни хареса, вчера синът ми влязъл да пита за крокодилчето и тя му изсъскала и му казала, че тя ще си преценява на кого какво ще продава, защото това били живи същества все пак. Нещо конкретно нас не ни харесва... Още повече, че аз с дъщеря й винаги съм се разбирала, тя даже ми беше запазила едно бяло мъжко плъхче миналата година, защото беше разбрала, че търся.
Чоглаво ми е, когато съм в лоши отношения с някого и се чудя дали довечера да не мина да се опитам да си оправя отношенията с нея... Знам ли, може би неволно нещо съм я засегнала, казвали са ми близки хора, че понякога се държа малко надменно... Ама като не мога да се погледна отстрани!
А кучето май ще го оставим за след като се върнем от летни почивки, че то едно кученце у дома си е половин бебе.
Пък и нещо с котката ни се появиха проблеми: забелязахме я, че пишка с кръв, заведохме я вчера на доктор: камъни в пикочния мехур... Дадоха ни антибиотик и някаква специална храна "уринари", която евентуално разбивала камъните...

# 18
  • Мнения: 293
.. камъни в пикочния мехур... Дадоха ни антибиотик и някаква специална храна "уринари", която евентуално разбивала камъните...

Отсега нататък - само такава храна за котака! Периодични прегледи и т.н. Не го изпускайте, съвсем сериозно.

Не е по темата, но да си кажа..

# 19
  • Мнения: 1 426
Да, Чесън, и аз много се стреснах... Поразходих се из гугъла - пише, че било често явление, но много трудно се разграждали сами, пише - ако продължава да расте, само операция оправя работата... но за операцията пише, че не била по-сложна от кастриране на женска котка...

# 20
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
невада точно си мислех докато чета че това най-вероятно е собственичката на магазина,колкото понякога продовочите да са нелюбезни никока не биха си позволили чак такова отношение"аз ще избирам на кой да продовам" това са мисли и действия на човек дърпащ конците ... не е ясно с какво точно си я засегнала за да не ви хареса но явно и съседката ви е изиграла роля в това,защота все пак е разбрала че живеете на близо и вероятно ви е възприела наистина като бъдеща конкуренция ... както и да е ситуацията е глупава и неприятна,ако си решила да поговориш с нея с цел и за в бъдеще да пазаруваш от там го направи  Grinning може пък да се разберете
за котака и ние преди време имахме мъжки котарак и само с такава храна го хранехме както и по съвет на ветеринар редувахме суха и мокра храна,защото той обясни че особено при мъжкарите това е често срещан проблем ... да се оправя бързо котака
за бъдещото куче се сещам за една друга идея която може да я проучиш -първо си изберете порода и после в Гугъла потърси за клубове и форуми на самата порода в БГ там ще ви дадат съвет по-добър и дори може и с куче да се сдобиете това го казвам защото едни приятели по този начин си взеха Лабрадор от заможен род и котило в чужбина но много им помогнаха хората от клуба  Peace

# 21
  • Мнения: 2 386
Не мога да повярвам... Какви хора имало, че животни отглеждат..представете си как...  ooooh!
Тази продавачка е собственичката, така ли?
Че и втори магазин имат?!
Срамота!


Не се кахъри, зоомагазини да искаш.. И бездомни, сладки животинки..
Има един магазин в Младост, до клиника Анимо - единствено там от цяла София са били любезни и възпитани с мен, както си му е реда.
Нямам добри впечатления от Славейков, познати си взеха болно кученце от там, а аз като поисках да видя едно котенце от витрината, за да го купя ми се сопнаха, че ако всек гледал и пипал, нямало да му се види края  Shocked

Явно е важно какъв момент ще нацелиш и дали продавачката е закусила, има ли ПМС и т.н.

# 22
  • Мнения: 6 993

Явно е важно какъв момент ще нацелиш и дали продавачката е закусила, има ли ПМС и т.н.
Joy На анимо магазина до нас продавачите са мъже Mr. Green Винаги са били много мили с мен. Знаят, че имам прасчо, аз го водя на преглед там, но въпреки това,стига да поискам, ми дават да гушкам животинките в магазина Hug Иначе и аз съм чувала, че не е добре да се взима куче от зоомагазин, макар че специално Анимо са клиники и магазини, мисля, че във всеки магазин има и вет.кабинет, така чее много вероятно животинките да са добре гледани и ваксинирани. Поне  можеш да разпиташ. Grinning

# 23
  • Мнения: 2 386
Те 'щото са мъже, затова са мили с теб  Mr. Green ...

Иначе ти си се сетила нещо важно - наистина Анимо са клиники и магазини, а животинките в тях са здрави и добре гледани. Peace
Като рекламни агенти звучим, ама истината си е истина...

Моят Лео живя още 2 месеца благодарение на тях..'Цели' 18 месеца  Cry  Hug

# 24
  • Мнения: 6 993
Те 'щото са мъже, затова са мили с теб  Mr. Green ...

Като водих за първи път Тоньо на преглед, ми се падна една докторка, я колкото мен, я малко по-голяма. Като го изтървахме туй прасе, като хукна, голяма гонитба падна Joy От тогава всички в магазина ме познават bowuu

# 25
  • Мнения: 9 095
извинявайте за офф-а, но във Велико Търново някакъв ветеринар може ли да ми препоръчате, че няма тема за домашни любимци май Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 080
Ебати шамандурата! Този магазин скоро явно сам ще се затвори. Аз много беснея за грозно отношение. Аз самата работя с много хора и то най-различни и никога не си позволявам пренебрежение или лошо отношение. За съжаление простотията човешка няма граници..... #2gunfire

# 27
  • Мнения: 236
 оплачи се на шефа на магазина,кажи че си имала намерение да взимаш куче,но поради лошо отношение ще го купиш от друг магазин,кажи и че си редовен клиент но че няма вече да пазаруваш от тях.със сигурност ще се позамисли....

# 28
  • Мнения: 2 386

Ako беше прочела темата, щеше да разбереш, че това е именно собственичката...

Още по-лошо.

# 29
  • Мнения: 35
Не мога да не се намеся Simple Smile Grinning по вапроса -как се гледат кучета и други животинки в зоомагазините.Аз работя в зоомагазин не е мой продавачка съм и смело мога да кажа,че животните си ги гледаме добре.Хранят се с най-добрата храна ,ваксини.....и вообще както си му е реда.Има хора които не гледат така животните си у дома  както ние в магазина.Няма да казвам кой е магазина да не звучи като реклама но специално при нас здравето на животните е на първо място.Не във всички магазини са болни ,гладни .......и немили-недраги Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт