Първо излизане на бебе!

  • 7 112
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Стиви беше на 5 дни когато излязохме за няколко часа.
Питах педиатърката ни и тя каза, че ако няма вятър, дъжд, мъгла, да излизаме веднага на вън.
Беше началото на юни и времето топло.
На шестия ден излязохме на разходка в парка и кърмих за първи път на вън.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
На терасата  от 10-11 ден, а навън от 20-ия ден  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Бяхме на 16 дни, когато излязохме за първи път. То си беше съвсем скоро между другото. Grinning
Канехме се да го изведем и по-рано, но нали времето беше все лошо...
Педиатърката каза, че след десетия ден, може да излизаме вече.
На балкона почти не сме го държали, само 1-2 пъти за по-малко пак заради лошото време.

# 18
  • Мнения: 1 225
На 13-тия ден излязохме за околополовин час.Преди това не съм я извеждала на терасата.

# 19
  • Мнения: 617
На десетия ден на терасата!  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 069
Изписаха ни на 24 май и 4 дни след това бяхме навън.

# 21
  • Мнения: 1 924
Първото излизане-4 дни след раждането , от залата за изписване до колата Laughing
А сериозно-на седмия ден го изведох.Признавам си , че не издържах на скуката вкъщи(сама по цял ден) , та затова толкоз рано.
Имах пререкания с разни доброжелатели,
а и с мъжото, който е олд скул и според него бебето и майката трябва да пазят къщата до 40 - тия ден ooooh!....

# 22
  • София
  • Мнения: 1 043
Родих на 8 Януари и две седмици след това започнах да я извеждам на разходка, по 15-20 мин първоначално и постепенно увеличавах продължителността. Два-три преди това - по 5 мин на балкона.

# 23
  • Мнения: 6 155
На 20-я ден го изкарах навън.

# 24
  • Мнения: 2 015
От 15-я ден е на въздух по улиците.Родих на 26.09, а първата ни разходка беше на 10.10.На терасата го изведох още от следващия ден след прибирането от болницата.

# 25
  • Мнения: 953
Сега времето е доста топло  26-27 градуса и можеш, ако искаш да изведеш детето на примерно първоначално за 30 минути на вън, стига времето да е хубаво.
След това постепенно увеличаваш престоя на вън.
Внимавай да не претоплиш детето, не го навличай много защото ще се обрине.
Задължително му сложи някаква тънка шапчица, все пак е много мъничко.

Иначе моето злато е родена февруари и за първи път излезе на разходка като стана на 20 дена, като преди това я изкарвах на терасата, но температурата тогава беше 10 -12 градуса.

# 26
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моят син излиза на разходки още от 20-дневен. Ако беше топло щях да го изкарам и по-рано. Peace

# 27
  • Мнения: 772
на 9-тия ден Peace

# 28
  • Мнения: 1 555
20 дена след като се роди, но не съм го изкарвала на тераса, защото нямаме и затова направо навън за около 30 мин първоначално !

# 29
  • София
  • Мнения: 581
синът ми е декември и две седмици не съм го извеждала
дъщеря ми е април при нея една седмица
но вси4ко е според времето и желанието според мен

Общи условия

Активация на акаунт