Арабска кухня-изпитани рецепти

  • 264 974
  • 726
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 13 512
Много ви моля ако ще има среща нека да е след периода на грипната "ваканция".
Дядо Хаджия , като гледам как върви организацията на срещата, не само ще е след грипната ваканция, ами дори може и да е след Коледната  Mr. Green. Това в кръга на шегата, разбира се.
Та, за сега сме аз, hadil и Дядото, желаещи за среща......... Някой друг???  Grinning
аз на 28 ми вечерта ще съм в София. Нали за вечерна сбирка става въпрос?

# 586
  • Мнения: 171
за вечерна сигурно, защото аз денем се занимавам с разни пашкулчета.

# 587
  • Мнения: 13 512
за вечерна сигурно, защото аз денем се занимавам с разни пашкулчета.
имах предвид, че е събота.
Ок, ако датата ви устройва, бройте ме

# 588
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Супер, вече сме 4ма за срещата, обаче остава ресторанта, hadil,  ти имаш ли наблюдения за някой от предложените??

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 09:10 от Suzza

# 589
  • София
  • Мнения: 3 090
И аз, и аз, макар че не съм от изявените майсторки на арабската кухня  Embarassed

# 590
  • Мнения: 5 255
Преместиха се на този адрес  Wink
Ходила съм във Френч кафе на Руски паметник, но преди години - хубаво беше....но актуално инфо нямам.

# 591
  • София
  • Мнения: 7 878
И аз, и аз, макар че не съм от изявените майсторки на арабската кухня  Embarassed

Аз да предупредя, че не съм майстор в арабската кухня, на за сметка на това пък съм много добър дегустатор.

# 592
  • Мнения: 5 255
....за сметка на това пък съм много добър дегустатор.
Ти ли си на аватара  Mr. Green

# 593
  • София
  • Мнения: 7 878
....за сметка на това пък съм много добър дегустатор.
Ти ли си на аватара  Mr. Green

На аватара е творение на Чудомир. Аз не съм бил роден, когато той е рисувал тая картина.

# 594
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Кой е казал, е трябва да сме майстор готвачи на арабската кухня, та да присъстваме на срещатата  Mr. Green Аз също не съм майстор, няма и как да съм, все пак съм си БГ  мома, но за сметка на това обожавам арабската храна, та, идеята е да се видим, да  се насладим на храната и да ни е весело!!!  Grinning

# 595
  • София
  • Мнения: 191
 Rolling Eyes Може ли и аз да се присъединя като любител на арабската кухня.  Hug

# 596
  • Мнения: 171
всеки, който иска е добре дошъл !

# 597
  • Мнения: 550
Уха, групата става все по–голяма  newsm10 Леко ви завиждам, ама няма как да дойда до Софето.  Embarassed Rolling Eyes

Но първо добре премислете къде ще е сбирката – проучете къде готвят добре, че с нашия майстор–готвач Хадил летвата е вдигната много високо  Whistling newsm03

# 598
  • Мнения: 171
Оставете майтапа, но наистина съм като старите баби - все намирам кусур на готвачите...  Embarassed

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 839
Уха, групата става все по–голяма  newsm10 Леко ви завиждам, ама няма как да дойда до Софето.  Embarassed Rolling Eyes

Но първо добре премислете къде ще е сбирката – проучете къде готвят добре, че с нашия майстор–готвач Хадил летвата е вдигната много високо  Whistling newsm03
И аз завиждам  Sad
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт