Откога възглавница

  • 1 808
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Още от шестия му ден е на възглавничка - тънка и малка, но винаги му слагам, дори и в активния център

# 16
# 17
  • Мнения: 7 418
 Моя син вече от една седмица спи на възглавничка(преди спеше на приповдигнат матрак).
 Спи много по-дълбоко.
 Не се събужда ,когато го местя от моето легло в неговото креватче.
 Явно му харесва!
 (на 5 месеца е)

# 18
  • Мнения: 1 044
Понеже повръщаше  иплюеше често храна като малко бебе и затова бе сложен на възглавница /тъничка бебешка/ още като много малък.Така като му бе по-на височко главичката и не връщаше храна толкова. След като навърши 2 години го сложих на по-дебела възглавница и той много бързо свикна с нея, слага си ръчичките под нея и не може да заспи по друг начин. но знам, че е хубаво да се изчака поне до навършване на 1 г. за слагане на възглавница, защото има риск от задушаване.

# 19
  • Мнения: 139
Аз знам, че не хубаво да спи на възглавница, защото се изкривявя гръбначния стълб. За това и децата в детските градини спят без възглавници /по предписание на ХЕИ/.

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моя син от около седмица спи вече на възглавница, сам пожела така.

# 21
  • Мнения: 1 273
Ами от около месец спи с възглавничка (поради медицински причини).

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тази тема вече я има
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192940.0 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182301.0
използвайте "Търсачка"

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
На възглавница, в истинския смисъл на думата го сложихме на 10м., когато се разболя за първи път, за да не се дави в храчки и с*поли...  Sick Оттогава спи с по - ниска такава, но мисля, че определено му е по - удобно, отколкото без. Thinking

# 24
  • Мнения: 867
Около годинка. Когато почне да спи на една страна и само да се обръща.Спането на възглавница не е кой знае колко полезно за гръбначето.
Защо бързаш толкова? Спокойно удобно му е на бебенцето.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 289
Аз му слагам възглавничка,защото му е крива иначе не Naughty

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз мисля да й сложа след като направи годинка

# 27
  • Мнения: 1 040
Oт около 2 месеца започна да проявява голямо желание да спи на възглавничка. За съжаление това при него е невъзможно, тъй като много се движи по време на сън...Така че му слагам възглавничка, на която да се гушка докато заспи и после я махам.

# 28
  • Мнения: 2 039
От няколко дена сложих една много тънка възглавничка,малчо май се влюби в нея  Heart Eyes Crazy

# 29
  • Мнения: 2 677
Възглавница още не съм слагала.

Общи условия

Активация на акаунт