Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 613
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 758
сина ми беше в Огняново на зелено---супер бяха изкарали--нъ са притеснявай
Кога?На кое Огняново?Гоце Делчевско ли?
Казвай бързо подробности - храна, вода и т.н.

# 436
  • Мнения: 505
Алоуууу, г-жата с лъскавата цица  Mr. Green Там току що пристига и втората група, Маги е била в първата  Peace Айде успокой се вече  Hug

# 437
  • Мнения: 2 829
това Огняново което е близо до сКовачевица и с лещен---беше спал в хотел Виктория --не е нищо особено хотела--водата не става въобще за пиене,,мирише на минерална--така че едва ли детето ще пие,а храната е вкусна,,ние сме ходили  и е много готино там и спокойно-ковачевица е страхотна ,лещен също

# 438
  • Мнения: 10 758
Алоуууу, г-жата с лъскавата цица  Mr. Green Там току що пристига и втората група, Маги е била в първата  Peace Айде успокой се вече  Hug
Ква втора група бе?От де са?Големи ли са?Дан съ върне с гадже Crazy
Аз говорих с госпожата....разходили са се из Банско, после са отишли в Огняново, настанили са се в хотела, после са плували в басейна и ...така....тва е.

# 439
  • Мнения: 505
Не ги знам от де са вторите, но няма да го връщаш зетя, я  Mr. Green
Мънки, същото е  Peace

# 440
  • Мнения: 505
Дано да им е хубаво времето, аз отивам на танци  Embarassed по-късно ако мога ще се включа  Peace

# 441
  • Мнения: 2 829
водата е топла в басейна,,,от изворите е и си е топла,,, Peace

# 442
  • Мнения: 10 758
Дано да им е хубаво времето, аз отивам на танци  Embarassed по-късно ако мога ще се включа  Peace
Айде приятни танци-манци Heart Eyes Hug  bouquet

# 443
  • Мнения: 804
  Здравейте,здравейте,мили ми спамърки и спамъри.

  Върнах се от работа,хвърлих си една вода и седнах да чета. Ама то няма изчитане,бре... Оставих ви на втора страница,намирам ви на 22. Цяла вечер ще ми замине в четене. Затова...

вдигам мизата на Джей Джей за преразказ на днешния ден до момента.
 
  Да ви се похваля...(всъщност не съм сигурна за хвалба ли е)Накъдрих си косата...ама нещо още не мога да й свикна...странно ми е едно такова...
  Цомбич,честит ти нов аватар и ник.

# 444
  • Мнения: 750
Aх, ти, къдрава ЖЕнО МъЖовА!

# 445
  • Мнения: 804
Aх, ти, къдрава ЖЕнО МъЖовА!
Кажи,кобилке...

# 446
  • Мнения: 2 716

 Затова...

вдигам мизата на Джей Джей за преразказ на днешния ден до момента.
 

smile3534
Не ти ща паритеееее. Няма само аз да чета.

Конче, изслушах ти поздрава. С 300 зора. Много жици бе мама. И 10 минути   superuu  superuu Shocked

# 447
  • Мнения: 750
Тез поздрави, дето ви пускам, са баш тва, дето ме кефи! Няма ви пускам Бон Джоуви, я! Ама ха!

# 448
  • Мнения: 804
Затова...

вдигам мизата на Джей Джей за преразказ на днешния ден до момента.
 
smile3534
Не ти ща паритеееее. Няма само аз да чета.
  Браво,бе...А аз те имах за приятел...

# 449
  • Мнения: 10 758
  Здравейте,здравейте,мили ми спамърки и спамъри.

  Върнах се от работа,хвърлих си една вода и седнах да чета. Ама то няма изчитане,бре... Оставих ви на втора страница,намирам ви на 22. Цяла вечер ще ми замине в четене. Затова...

вдигам мизата на Джей Джей за преразказ на днешния ден до момента.
 
  Да ви се похваля...(всъщност не съм сигурна за хвалба ли е)Накъдрих си косата...ама нещо още не мога да й свикна...странно ми е едно такова...
  Цомбич,честит ти нов аватар и ник.
Ейййй, тая па да не види нещо от мен Mr. Green
Ама с къдрин ли се накъдри?Дай снимка де Flutter

Общи условия

Активация на акаунт