Гласуване за корица на детско списание

  • 8 032
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
И тук се разписах Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 472
Мими хич не чакай, ами бягай да се разписваш и по другите места Hug

# 17
  • Мнения: 2 587
Гласувала и записала се в темата......

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз гласувах...

# 19
  • Мнения: 292
и аз гласувах .... а на всички участници  Hug   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 406
11 е много тъмна, може да е светлосиня и пак ще изглежда добре!
9 е сериозна, наистина заради черните букви.
13 и 7 са с една и съща идея- има телепати в тази фотошопска дружинка. определено не са на един автор. на 13 ще ходи заглавие в по- едър шрифт. 7 е много идейна- точно така си виждам аз хлапето и точно от валерианче имам нужда понякога  Grinning
12 е много готина, точно е за детско списание корица! Браво на автора!

# 21
  • Мнения: 2 863
Така, тука е много интересно:)
Първончално много ми хареса 3, но тази линия , която минава през очото на детето ме дразни.
Харесах също 6, докато не видях да се мъдри дата от месец май, пък нали все пак говорим за 1 юни,а също и езика, предпочитам да е на български....
На 14 ако буквите бяха друг цвят щеше доста да ми допадне.
Та за сега на второ четене най-ми харесват1  и 11,  номер 8 отново не мога да го отворя за да го видя.

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
номер 8 отново не мога да го отворя за да го видя.


Защо така, на мен ми се отваря! newsm78

# 23
  • Мнения: 2 271
Аз всички ги виждам!

# 24
  • Мнения: 11 314
Аз докато изчистя и туй онуй, то минало пладне  hahaha
Гласувах за 3, 6, 12.

# 25
  • Мнения: 6 472
Аз сега съвсем сериозно да взема да се изкажа по темата. В общи линии ми прави впечатление едно основно нещо - почти никой не се е опитал да излезе от стереотипа на типичните български списания Rolling Eyes Нещата изглеждат доста стандартно, а честно казано имах големи надежди за творчески замисъл в тази категория, дано никой не ми се обиди сега Praynig

№1 е готино, освен вече споменатата липса на оригинална идея нямам други забележки към него. В общи линии един от фаворитите ми.
№2 не ми допада идеята за черно белите фигурки на анимационни герои. Цветовете ми идват малко промити. Беше качено и свалено за редакция, който го е видял - видял, но на мен в първоначални си вид някак си ми допадаше повече
№3 Бялата линия, която минава през снимката е невероятно дразнеща
№4 Страшно шарено и с нахвърляне банери. От банера на БГ МАММА, дори не са махнати бутоните за търсачката.
№5 нещо не ме грабва, макар че не е лошо направено. Причината май е пак в твърде стандартния подход. Освен това с тази голяма снимка на детска стая и мъничка детска снимка е като за каталог на детски стоки. Пак повтарям - не е лошо направено, но мен не ме грабва. На стилаж с много списание трудно бих го забелязала.
№6 текст на латиница, но както вече се разбра не при всички кирилизираните шрифтове сработват като хората.
№7 кефи ме хумористичния стил, но надписа ми идва малко като за начало на филм на ужасите от едно време. Но пък много се смяхме с мъжа ми с него Hug
№8 Дразни ме съчетанието между кирилица и латиница. Както вече се разбра и Вечерница има проблем с кирилизираните шрифтове, но можеш примерно цялото да е на латински. Сега е нито риба нито рак. Снимката ми идва малко в тъмната гама за такъв тип списание. Жълтата рамка ми идва излишна, както и жълтите стикери с номерата на страниците. Свикнала съм да ги гледам на първата страница, а не на корицата Mr. Green Но дори и да останат отгоре, жълтото може би не е най- удачното съчетание за тази снимка и фона на надписа.
№9 Мен не ме тревожи толкова черния надпис, колкото размера му и позиционирането му.
№10 Другият ми фаворит. Надписа СВЕЖ ПЛОДОВ УИКЕНД е твърде надолу, за да е с толкова голям размер според мен.
№ 11 притеснява ме тъмната гама и прекалената монохромност. Някак си не го асоциирам с детско списание.
№12 снимката на момиченцето им стои малко като кръпка. Дали заради жълтата рамка, дали заради прекаленото изнасяне в дясно или просто компилация от двете.  Думичката "детето" от заглавието се слива с фона.
№13 Заглавиетто сбутано горе в ляво newsm78 Върху главата на детето има разположен централен голям черен надпис. Очити ми изглеждат неестествено с тази обработка.
№14 Това ми е третия фаворит. Не е мое, нищо че това е моето хлапе Grinning Притеснява ме леко бялото кръгче с анонса за подаръка. Може би не му е точно там мястото newsm78

Голямо браво на всички, които си направиха труда да участват и да се потрудят да направятнещо интересно  bouquet  Беше удоволствие да се разгледа всичко, въпреки оскъдното участие Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 44 106
Simple Smile гласувах за 6 и 10

# 27
  • Мнения: 2 591
лулу!, аз не съм спец, но сякаш и на мен малко стереотипни ми се видяха! иначе децата са толкова сладки..... нещо обаче нищо не ме грабва Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Лулу, надвам се не си пристрастна към номер 14  Mr. Green  Joy ( и мен ме хвана лигавщината  ooooh! Blush - заразна си  Joy)

# 29

Общи условия

Активация на акаунт