Гласуване за корица на детско списание

  • 8 049
  • 165
  •   1
Отговори
# 30
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
лулу!, аз не съм спец, но сякаш и на мен малко стереотипни ми се видяха! иначе децата са толкова сладки..... нещо обаче нищо не ме грабва Rolling Eyes

Права си, снимките в другата категория са много по-оригинални като замисъл...  и картичките като че ли...

# 31
  • Мнения: 4 406
лулу!, аз не съм спец, но сякаш и на мен малко стереотипни ми се видяха! иначе децата са толкова сладки..... нещо обаче нищо не ме грабва Rolling Eyes

Права си, снимките в другата категория са много по-оригинални като замисъл...  и картичките като че ли...
като за първи път- добре сме се справили ,мисля. по- нататък ще се усъвършенстваме

# 32
  • Мнения: 11 315
Аз отивам да се срамувам. Crossing Arms
Претърпях невероятни критики. От мен главен редактор на детско списание няма да стане  Joy

# 33
  • Мнения: 4 406
Аз отивам да се срамувам. Crossing Arms
Претърпях невероятни критики. От мен главен редактор на детско списание няма да стане  Joy

нееее, по- добре виж как ще изглежда, ако приложиш съветите, които сме ти дали- я си представи, че излезе чудесна творба??? Hug

# 34
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Писах и в съседната тема... Коя корица на кой е - разбрахте ли? Стана ми интересно. Моля, залагайте!!!

# 35
  • Мнения: 5 255
Гласувах  Peace
Успех на всички  Hug

За да няма сърдити и обидени-резултатите от анкета няма да се виждат до нейното прератяване.  Laughing

Много разумно - браво  Peace

# 36
  • Мнения: 750
Гласувах!

# 37
  • Мнения: 794
1, 10, 12

Защото са ярки, цветни и създават у мен усещане за свежест(детство)  Wink

# 38
  • Мнения: 2 591
Права си, снимките в другата категория са много по-оригинални като замисъл...  и картичките като че ли...

 Peace иначе сте се справили чудесно, момичета  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 983
Определено ме грабна №6. Семпло, лишено от кич, умело съчетаване на цветовете, с повествователен елемент. Също така много добра работа откъм шрифтове. Не ме притеснява, че текста е на английски (предполагам софтуерен проблем, но пък и в условията за конкурса не видях да е посочено текста да е на български). Поздравления на автора за чудесния графичен дизайн   bouquet

# 40
  • Мнения: 5 255
... Не ме притеснява, че текста е на английски...
Също кефи надписа "Rain, rain, come again", защото има рима, а на български едва ли би се получило така  Grinning

# 41
  • Мнения: 6 472
Аз отивам да се срамувам. Crossing Arms
Претърпях невероятни критики. От мен главен редактор на детско списание няма да стане  Joy

Напротив!!! Сега ще те похваля публично за да се изчервиш и да се засрамиш съвсем! ТИ СИ НАЙ- УПОРИТИЯ ЧОВЕК КОЙТО СЪМ СРЕЩАЛА! Търпиш критика и не само я търпиш, ами се буташ между шамарите и си я искаш. И освен че си я искаш  после не само че не се сърдиш, но много упорито почваш да дълбаеш, по това което ти е казано и докато не направиш нещо добро не мирясваш!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet А то рано или късно наистина става много добро Heart Eyes Да дебюта ти в тази категория не е шедьовър на графичното изкуство, но съм сигурна че ако не следващия, то по следващия ще бъде Hug

# 42
  • Мнения: 3 810
след като дадох тон на критиките, да взема да поощря и похваля авторите!

Аз лично гласувах за 5,6 и 10.
Харесаха ми още 1, 8, 12 и 14.
Общо взето за всяка работа може да се каже и по нещо хубаво и да се критикува за нещо.

Благодарим ви че се потрудихте и ни създадохте теми за обсъждане Peace

За категорията- на мнение съм, че не е зле наистина да се разчупват малко категориите- все колажи и рамки.
Така е по- разнообразно и ново предизвикателство за авторите.

Съвсем сериозно, ако има следващ конкурс с разнообразни категории ще се опитам да се включа...

# 43
  • Мнения: 11 315
Сега вече ме закопа!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 44
  • Мнения: 6 472
МММ да рамките са ми много приятни за правена, но що се отнася до съхраняване на спомените на моите деца. Нещо не ме грабва да ги правя за конкурсите. Тозъ път категориите ме грабнаха повече и наистина ми беше приятно да работя конкретно по тази тема и точно в тази категория Grinning Та коя викате била моята работа Mr. Green


Копам, копам аз - махни ги тия засрамени емотикончета, че ще взема по- голяма лопата Joy

Общи условия

Активация на акаунт