Отговори
# 105
  • Мнения: 3 423
Звезде,това за кариеса беше съвсем добронамерено и на шега.Дано не се е обидила  bouquet.
Лиске,стига бе,че ще ме накараш и аз да дойда до Германия да видя какви са тези работи ,които стават по вашенско,как ще счупи немско легло бе!
Ако мога да си позволя да ви дам съвет-купете си руско,с мейд ин Роша шега няма.Нема лабаво,както се казва при нас Laughing.

Тук за руските мъже ли нещо се намеква  newsm78. Руски мъж може да счупи руски крЕват, ама друг не мож. Тук е най-вече псих. момента, щото рускиот мъж може да го поправи креватя, докато немският няма да знае как (сервиз няма). За немските кревати има висококвалифициран сервиз, та може да си го чуууупи немецът докато е в гаранция, все ще му го оправят, та псих. задръжки тук няма  bowuu. Това е моето обяснение на явлението - всеки да си прави сметка къв креват на къв мъж подхожда  Mr. Green.

Между впрочим руски мъж секакви кревати чупи, но и оправя.

Моля да бъда извинена от Тати и Дивиана,
обаче обичам такъв развой на темите! Като
се включи хуморът в употреба, като се пуснат
усмивките, пък и между редовете можем да четем.
  bouquet

# 106
  • Мнения: 11 329
Тук за руските мъже ли нещо се намеква  newsm78. Руски мъж може да счупи руски крЕват, ама друг не мож. Тук е най-вече псих. момента, щото рускиот мъж може да го поправи креватя, докато немският няма да знае как (сервиз няма). За немските кревати има висококвалифициран сервиз, та може да си го чуууупи немецът докато е в гаранция, все ще му го оправят, та псих. задръжки тук няма  bowuu. Това е моето обяснение на явлението - всеки да си прави сметка къв креват на къв мъж подхожда  Mr. Green.


Зависи от немеца, скъпа, зависи от немеца hahaha
Не всички са с ръце отзад навряни и чакат на специализирания сервиз. Даже подобрен модел ще го направят и чаркове ще останат след ремонта.
Ако се стигне до него....  Joy

# 107
  • Мнения: 907
Зависи от немеца, скъпа, зависи от немеца hahaha
Не всички са с ръце отзад навряни и чакат на специализирания сервиз. Даже подобрен модел ще го направят и чаркове ще останат след ремонта.
Ако се стигне до него....  Joy

Ми аз съм спала години на креват направен изцяло от мъжа ми - 2ен, сгъваем. Ако някой може да се похвали с повече - моля да заповяда.
Не беше ли това темата - за големите и малките причини  newsm78

Не знам кво ми стана - аз иначе не съм такава Wink

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 18:36 от MegiX

# 108
  • Мнения: 7 914
*
 що няма регистрация като го обичаш форума?  newsm78  Peace
 аз казах това , което имам на собствен гръб плюс наблюдения от всички наши познати и съседи...ама си мисля, че това е извън темата тук и би могло да се продължи разговора да речем в холандската тема Whistling

регистрацията не е задължителна. Peace мога да чета и без да съм регистрирана, както и да пиша  Hug .
попитах мъжа ми, оказваш се права, имало и такива  Simple Smile . ноооо, дължа да отбележа в интерес на истината, че не всички къщи са така, слава на Бога, Аллах и Буда  накуп.  Hug
относно хол.тема - за съжаление трудно се вливам в групи.

Hug аз само предложих за регистрацията и НЛ-ската тема  Hug...не знам аз си мислех, че тази схема е само за средното ниво холандец и бях искрено учудена ,ч е е добре разпространена и сред много добре образованате прослойка... Rolling Eyes.. не мога да им разбера логиката и това е!!!!

# 109
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Каква логика, звездичке? Кой има 200 000- 300 000 като спестени пари / не говоря за милионери/? Имаш доходи и от тях може да покриеш заема от банката + лихва. След 30 години / или за колко ти е заема/ къщата е твоя и може да я продадеш, като със сигурност ще имаш и печалба.

Същото става и в България. Разликата е, че имотите с готови пари се купуват предимно от: съмнителни бизнесмени;  по-малко съмнителни такива; хора продали имот някъде другаде или такива, които живеят в чужбина / някои са дори експерти в тази част /  и влагат пари там / понякога и с чуждестранни партньори /.
За останалите хора с по-добри доходи: ипотеки.

# 110
  • Мнения: 239
Не мога да разбера защо мине се не мине време и се появи тема как почти всички (да не са всички) са в чужбина само по финансови причини или за брак по сметка. Всеки си има своята си история, защо е необходимо да се генерализира, това какъв точно смисъл има?
Аз лично никога не съм искала да емигрирам, така се стекоха обстоятелствата. В БГ си бях финансово много добре, не бих емигрирала по финансови причина, ама никога... И аз като някой преди мен, не можах да си намеря подходящ съпруг българин, който да отговаря на минимума критерии след доста дълго търсене.
А в БГ и добре да си финансово пак не можеш да живееш спокойно и щастливо, все пак не можеш да си сляп за действителността.

# 111
  • Мнения: 3 394
В края на краищата стигнахме ли до генерален извод що дирим в чужбина? Simple Smile

# 112
  • Мнения: 6 167
В края на краищата стигнахме ли до генерален извод що дирим в чужбина? Simple Smile

богати мъже , я.
ясно е още от първа страница  Mr. Green

# 113
Имаш доходи и от тях може да покриеш заема от банката + лихва. След 30 години / или за колко ти е заема/ къщата е твоя
viarno Peace
Цитат
и може да я продадеш, като със сигурност ще имаш и печалба
absoliutno viarno Hug

chestno kazano za parvi pat chuvah za variant da plastash i da ne stanesh sobstvenik, tova e pod naem za men. az lichno tazi logika ne ia razbiram, no hora vsiakavi. sorry za latinicata  Simple Smile



[/quote]

# 114
# 115
  • Мнения: 3 423
не само богати.
но и потентни
расови жребци.

# 116
  • Мнения: 2 427
Ебаси,само аз ли съм бедна! Crossing Arms

# 117
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ебаси,само аз ли съм бедна! Crossing Arms

Не си, споко.  Wink

# 118
  • Мнения: 3 423
Ебаси,само аз ли съм бедна! Crossing Arms

И кво, важното е, че си се уредила в чужбина!
Колко непорочни девици заспиват с подобна мечта.

# 119
  • Мнения: 1 216
Спокойствието ме бодеше по задника. Търсех си емоции. Естествено си мислех, че като съм тук, стандартът ми на живот ще се увеличи значително, така и стана!

Общи условия

Активация на акаунт