Отговори
# 120
  • Мнения: 1 817
Momi4eta, 6to mul4ite? Na men mi e intersno koi kakvo misli po vuprosite!
Ne vjarvam samo nemskite pi6ki i parite na evropeicite da sa vi dokarali u evropata... Crossing Arms

# 121
  • Мнения: 11 329
Ебаси,само аз ли съм бедна! Crossing Arms
ноооооооооо..... щастлива?
Или се заблуждавам?
За теб в крайна сметка кое е по-важното?

# 122
  • Мнения: 6 167
не само богати.
но и потентни
расови жребци.

Ебаси,само аз ли съм бедна! Crossing Arms


бедни, богати важното е да ни 'изтеглят' в чужбина  Laughing
влади , а ти не се прави, за твоята къща  разменям моя за твоя  Joy

# 123
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
не само богати.
но и потентни
расови жребци.

Ебаси,само аз ли съм бедна! Crossing Arms


бедни, богати важното е да ни 'изтеглят' в чужбина  Laughing
влади , а ти не се прави, за твоята къща  разменям моя за твоя  Joy

след тая тема за богатства и жребци, аз моят не го заменям, дарявам го Laughing. трябва да се преориентирам Thinking, само се 4удя дали и двете на куп да търся, или стига едно от условията  newsm78

# 124
  • Мнения: 6 167
как бе, стига и едно - да си в чужбина  Laughing:

# 125
  • Мнения: 3 423
как бе, стига и едно - да си в чужбина  Laughing:

Дойдохме ли си на думата. Дойдохме си.
Някой нещо да допълни?!

# 126
  • Мнения: 6 167
стига късни догми, затваряме  Laughing

# 127
много хора със смесени бракове избират страната, в която Ще са по_добре финансово , така 4е пак има връзка

сигурно, ама това не о4аквам някой да си го признае Mr. Green

Що бе, то си неЩо съвсем логи4но   newsm78
като изклЮ4им браковете по сметка (за които не искаме самопризнания) и женените по лЮбов избират страната, в която Ще са по_ добре финансово   Wink

Лени,това ли те притесни бе пиле? Ти верно ли не го разбра Shocked

Все си мисля, 4е на теб ЩеШе да ти е невъзможно да издържаШ мъжа ти в София, колкото и да го оби4аШ ... а тук спокойно можеШ да допринесеШ за ка4ването на страндарта ви, стига да искаШ ... аман, от недоразбрали  ooooh!


не мисля, може да бъде достатъчна причина мъжът ми е еди какъв си и затова аз живея там, няма такъв закон да живееш в страната на мъжа си: пак имаш избор - твоята страна, неговата страна, трета страна .... разбира се, факторите са комплексни и сложни дори и за ясно осъзнаване, но по-добрата материална сигурност си казва думата особено ако си над 16

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 11:51 от gioia

# 128
  • Мнения: 7 914
леле темата на къде отишла пак.... ама така е който се успива smile3507


Liska

ти ли спомена нещо за 12-та страница?ко беше ,ч е не помня newsm78... 7-та е ясно вече Mr. Green

# 129
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
темата май се е из4ерпала. моят извод: изборът е винаги свързан с надделяването на плЮсове/минуси в една насока. както си е редно при всеки избор.

# 130
темата май се е из4ерпала. моят извод: изборът е винаги свързан с надделяването на плЮсове/минуси в една насока. както си е редно при всеки избор.

и аз си направих един извод ... бъди повърностен в отговора си, няма да сгреШиШ  Peace

# 131
  • Мнения: 6 167
джоя, престани да ме адресираш във всеки твой постинг.  Stop
смешно и досадно е да декларираш, че не те интересувам и в същото време се обръщаш към мен и да ме квалифицираш. разбери най-после, че нямам никакво желание за диалог с емотикона ти и затова се придържам към това да те подминавам и да не ти отговарям.
настоящият е само , за да  кажа, че ми писна от теб и просташкото ти поведение и ако продължаваш да ме провокираш,  ще се обърна към модератор.
това не е форума българия-италия, все пак. вникни в ситуацията,
намери си друга работа, или погледни изгледа към околовръстното. забрави ме.

# 132
джоя, престани да ме адресираш във всеки твой постинг.  Stop
смешно и досадно е да декларираш, че не те интересувам и в същото време се обръщаш към мен и да ме квалифицираш. разбери най-после, че нямам никакво желание за диалог с емотикона ти и затова се придържам към това да те подминавам и да не ти отговарям.
настоящият е само , за да  кажа, че ми писна от теб и просташкото ти поведение и ако продължаваш да ме провокираш,  ще се обърна към модератор.
това не е форума българия-италия, все пак. вникни в ситуацията,
намери си друга работа, или погледни изгледа към околовръстното. забрави ме.

колкото да не го изтриеШ веднага ...

# 133
  • Мнения: 2 292
охооооо ЛЕнка, и на някой друг ли си се харесала с многоzнайните си шаблонки  Joy

# 134
  • Мнения: 6 167


хубаво, че има редакция, нали  Joy

вивита, ти не е лошо да вземеш да изградиш самостоятелно мислене, и да не се закачаш за полата на всеки, за да изкажеш позиция.  Sick все пак не сме в тийн форум

Общи условия

Активация на акаунт