.. молете се с една нова близнашка мама ..

  • 3 843
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 288
.. на 26.05. в Русе една моя колежка роди две момченца .. казва се Силвия и е много слънчев и весел човек .. за съжаление малките маймунки са се родили около 1.300 кг.  Sad  и са в кувиози ..
..  дай Боже всичко да мине добре за малчовците ..  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 2 051
Дай Боже да пораснат и да са живи и здрави!

# 2
  • Мнения: 3 116
Дай Боже много здраве на двете близначета и много да радват мама и тати  Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 2 950
Обади й се и й разкажи за това как гледах един филм за близнаци, в който 4 момиченца се родика около 1 кг всичките и са здрави и растат!
пожелавам успех и скоро да наддадат и мама да ги гушка! Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Дай Боже да пораснат и да са живи и здрави!
И АЗ!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 580
   Дай боже скоро мама и тати да си гушкат живи и здрави дечицата.

# 6
  • Мнения: 4 965
Моля се малките слънчица да са борбени и упорити  Praynig.

# 7
  • Мнения: 81
Моля се от все сърце за двете душички, бързо да наддават и никакви проблеми да няма, мама и тате да се радват на здрави и весели бебчета в къщи скоро!!! Praynig

# 8
  • Мнения: 649
И ние ще се молим за малките принцески, да пораснат големи - големи и да радват мама и тати! Praynig Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 3 414
Моля се за тях,бързо да пораснат и да са при мама и тати Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 7 803
и ние сме с тях  Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 1 036
Имат и нашите молитви  Praynig Те не са толкова малки, имат всички шансове, дано всичко да е добре и да са здравички  Hug Прегръдки на мама!

Дръж ни в течение  Praynig

Поздрави  Hug

# 12
  • Мнения: 1 744
Стискам палци малките  да се преборят и скоро да са вкъщи при семейството си! Hug

# 13
  • Мнения: 67
Ние също сме с вас!Дано бързо да укрепнат

# 14
Дано всичко е наред.
Пиши ни как са

# 15
  • София
  • Мнения: 803
С пожелание скоро да си ги ги гушка мама , а сега тя да почива и да не се притеснява.  HugЩом са в сигурни ръце малките котенца скоро ще наддадат, а и килограмите за близнаци не са чак толкова малко. Grinning Къде къде по-малки мишленца са оцелявали.  Wink
Поздравления за мама и тати да са им живички и здравички.  bouquet

# 16
  • Мнения: 256
S nai-sardechni pojelanija skoro da sa pri mama i tati  bouquet,a i kazvat,che momichencata sa dosta borbeni i ustoichivi,taka ceh kuraj!

# 17
  • Мнения: 3 166
Дано мъничките бебки са силни и борбени, за да може скоро да се приберат в къщи при мама и татко за тяхна радост! Praynig

# 18
# 19
  • Мнения: 21
Бог да е с тях
а ние след него Praynig

# 20
и ние сме с вас Praynig. Горе главата и бързо наддаване

# 21
Сигурна съм, че ще мине и всичка ще е наред!!
Малките са много силни и трябва да са борбени!

# 22
  • Мнения: 173
Какво става с бебоците,всичко наред ли е? Praynig
Сигурна съм,че всичко ще е наред. Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 1 035
 newsm17 newsm17 newsm17 С теб сме мами. Молим се и вярваме ,че малките бебки скоро ще са в къщи.  Изминахме същия път и знам колко е тежко. Вярвай и събирай сили , че като си дойдат...

# 25
  • Мнения: 534
Дано бързо да пораснат и да радват мама и тати! Praynig

# 26
  • Мнения: 1 165
Дано бебките бъдат здрави и силни! Моя позната роди момиченца дори по-мънички. Слава богу се оправиха и сега са здрави и пухкави бонбончета! Стискам палци!

# 27
  • Мнения: 288
.. чаках и се надявах .. мамата да се престраши и сама на напише по темата как са и т.н. .. но уви .. явно или все още се притеснява да пише тук .. или е прекалено заета да го направи .. както и да е де ..
.. децата и мамата са добре .. въпреки ниското тегло на единия /1.300кг./ .. последната ми информация е че майката и едното дете /2.500кг./ са изписани .. инфото ми е на 7-8 дни .. така че .. вече може цялото семейство да са си вкъщи .. и дай Боже да е така ..   Praynig

# 28
  • Мнения: 809
Дай, Боже, всичко да е наред!
 Praynig Praynig Praynig
Накой няма ли по-свежи новини?

# 29
  • Мнения: 649
Дано да са си вече вкъщи! Praynig Praynig Praynig

# 30
  • Мнения: 2 950
Само такива неща да се чуват! пожелавам им бързо възстановяване и много щастие! Hug

Общи условия

Активация на акаунт