Фотошоп 28

  • 20 768
  • 475
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 4 033
Честито на Мира, Наталина и Диди!
Здраве, късмет и нови вдъхновения за творчество ви пожелавам!


Ето нещо от мен,вие кажете как изглежда, че работя на един мнооооого стар 14" монитор и направо нищо не виждам, моя нов монитор отиде на ремонт Sad

# 406
  • София
  • Мнения: 2 380
Момичета, изтеглила съм и четки, които са .jbr и .gbr формат. Стават ли за Фотошопа?
floralpina - vessyc@mail.bg . Благодаря   bouquet . Дано най-накрая почна да ползвам четки  Rolling Eyes
Ted_cat, много свежа рамка!
iguanka, emi_jamie, ves_pepy, EliG, всички рамки са много хубави.
iguanka, по-често ползвай blending options, както на последните 2 рамки  newsm10

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 20:58 от Vesika

# 407
  • Мнения: 1 084
KaРмeНчеТо, страхотна рамка:)))
iguanka, отдавна се каня да пиша колко много ми харесват нещата ти!
emi_jamie, къде се изгуби?

Бърз отчет от малкото свободно време днес Sad((


# 408
  • Мнения: 1 873
emi_jamie Страхотна е, обожавам я!  bouquet
sage Разгледах албума на АМ, страхотна е, и рамките също!Тази е много готина http://good-times.webshots.com/photo/2257709620098663215jjcHBE
ves_pepy Много свежа и приятна рамка!
Vesika Рамката с котката ме развесели, много сладък мишок!
EliG Рамката е много сполучлива, само наклонената снимка мисля, че ако беше в нормално положение би стояло по - добре, малко ми залита.Иначе на моя 19 инчов е много добре  Wink
iguankaЧудесно се справяш!   bouquet

# 409
  • Мнения: 3 050
Благодаря ви момичета! Някой може ли да ми сложи снимки на бира или някакво питие тук че ми трябва за една снимка -благодаря!   bouquet

# 410
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
iquanka, ето малко бира Laughing



И малко шегичка, след бирата Joy

# 411
  • Мнения: 3 050
хехе мерси мира  Hug

# 412
  • Русе
  • Мнения: 611
Честито на всички рожденнички , много хубави мигове  и весело изкарване на празника  bouquet
Аз вече нямам думи за рамките ви страхотни са чак вече ме е срам да публикувам все пак ето една мързелива  приемам критики http://images.svilen11.multiply.com/image/4/photos/1/orig/8/pate … NLY2HHAjuimXpFChQ

# 413
  • София
  • Мнения: 2 174



Хм,  определено не съм в настроение напоследък.....тази я мисля от  два дена и пак не  ми харесва Twisted Evil

# 414
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мадгърл, проблемът е в снимката. Доста отдалеч е снимано. Пробвай да я кропнеш малко. И нека тя да изпълва цялото пространство на рамката. Елементите да са малки и по краищата. Аз така ги виждам нещата.

# 415
  • Мнения: 3 050
Я да напиша малко коментар, че повечето пъти все се измъквам  Embarassed  Laughing
микки е права Peace
луси харесва ми!
EliG много е интересна-на мен ми харесва! Hug
sage както винаги красива рамка-като градинка, в която си разположила АМ Flutter
Vesika права си за сенките, но повечето пъти не ги правя много забележими Rolling Eyes този път експериментирах-явно от 5 рамки -една става що годе по-хубава Wink
ted_cat супер сладка снимка и веселата рамка страшно и подхожда  bouquet
emi_jamie  добре се е получило-браво!

# 416
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Он няколко дни забелязвам доста слабо участие в темата. Явно фотошопките са във ваканция вече Laughing

# 417
  • София
  • Мнения: 2 174
микки , много  Благодаря !  Hug

п.с:  Кроп = ? newsm78

# 418
  • Мнения: 1 182
Момичета-да ви питам нещо?Ще правя картичка на шаферка по случай една сватба.Как би изглеждала най-добре според вас?Бяла?Или някакъв друг цвят?И също така някоя от вас ако има сватбени елементи или пък готови картички да ми прати да взаимствам идеи.Мисля че Дамаянти беше правила скоро сватбена newsm78
Хайде помагайте Hug със идеи и  Embarassed елементи

# 419
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
микки , много  Благодаря !  Hug

п.с:  Кроп = ? newsm78

Кроп = на изрязване!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт