Димитровград - деца, мечти - ще бъде хубаво лято, нали!

  • 14 466
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 648
    Добро утро, момичета  bouquet

Тъкмо хапнах няколко малки банички от многозърнесто тесто и се подготвям за работа Flutter В салона съм вече, де но нали трябва и психическа нагласа Mr. Green
   Много съм доволна, че Ели и Вили дадоха линкове със снимки Hug Оказа се, че Вили я знам по физиономия, учеше преди Минния във "Вазов" Peace-  радвам се, че пишеш тук Вили  bouquet

Ели, Едита много е пораснала, я кажи къде точно се намерихте с Тити и Деян Crazy

Алекс, щом боб ще вариш се надявам да си вече по- стабилна здравословно!

Дано и останалите да се включат с фотоси, а ако днес имате срещате пийте едно кафе с бита сметана и за мен, тъй като от 2 месеца съм на хомеопатия с Али и не съм близвала кофеиново Tired

Хубав и усмихнат ден  bouquet

# 256
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Ако някой предложи час за среща и място,моля да ми напишете смс 0887127396.
Аз полягвам засега.После ще пиша,че съм гроги.
Предлагам пак на старото място-Крю.Час-около 12.

# 257
  • Мнения: 4 784
Е, Вили познавам те, сега като видях снимките и се сетих  Peace
Аз отивам на маникюр и фризьор - малко да се поразкрася  Blush. Нищо никой не каза за конкретна среща, та за това ще използвам поне да се вкарам малко в приличен вид.

# 258
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Ами за другата седмица аз мога всеки ден от седмицата без петък,защото не знам кога ще свърша.
Вени,препоръчай ми козметичка за веждите,че няма кой да ми ги направи.Сестра ми като я няма и оставам непочистена.
Наде,дойдоха ни на гости във Влас,нали сме от ноемврийския отбор 2005 и решихме да станем и реални приятели.

# 259
  • Мнения: 26
Е аз освен Ели,Тони и Надето не се сещам да разпознавам друг от снимките които видях  ooooh!Вени ти би ли ме подсетила от къде се знаем или просто от града  newsm78

# 260
  • Мнения: 541
Ехеееееей колко сте изписали и има и снимки, докато ме е нямало.

Добре дошла на betz , мисля сме се виждали в нашия малък град  Laughing

Надявам се следващата седмица и аз да мога да дойда на срещата, тъкмо да ме видите как съм понапълняла. Ще помоля Ravia да ми звънне ако все пак не съм влезла да прочета какво става.

# 261
  • Мнения: 4 784
Равия, аз ходя на козметик при едно момиче на Ромен Ролан. Казва се Ваня. Студиото се намира до заложната къща. Незнам какво искаш да си правиш, аз само на вежди и масаж съм ходила, за другите процедури незнам. Друго място, където ходи майка ми и е много доволна е до Дома на техниката. Иначе разбрах, че си имате репертоар  Wink
Вили като се видим ще те подсетя по-подробно откъде те познавам /от едни стари гаджета  Blush Blush Blush/. От снимките няма как да ме разпознаеш от едно време, като още не съм си възвърнала старите кг от преди бременността  Sad Blush
За среща за тази седмица  newsm78, аз незнам дали ще мога да дойда, че в тоя студ ще трябва някъде на затворено и топло да сме, а тук навсякъде се пуши, а аз съм с бебо  Sad

# 262
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Иначе разбрах, че си имате репертоар  Wink
.....
За среща за тази седмица  newsm78, аз незнам дали ще мога да дойда, че в тоя студ ще трябва някъде на затворено и топло да сме, а тук навсякъде се пуши, а аз съм с бебо  Sad
Хеххехеех!Ех, даже не изпълнихме целия репертоар, ама обещавам другия път ще му го покажем  Laughing Тя направо директно се пъхна при него и драпа да му казва здрасти  hahaha hahaha Ошашкахме го за две минути и си тръгнахме.
 За заведенията и аз така, но мисля ,че в Crew-то няма много хора и едва ли ще е проблем за бебоците. А от сряда уж ще се позатопля времето. Ако искате-срядата направо, ако времето е хубаво -пак там.
Ще ви държа втечение за прогнозата, пари няма да ви вземам  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 26
Вени ти направо ме озадачи newsm78.Гледам снимки и не мога да се сетя.
А що се отнася за фигурата ти изглеждаш много добре Peace
Ravia аз ходя на козметик в блока зад Бургелов.Освен че прави кола маска,прави страхотен маникюр и декорация(ако мога така да го нарека)и не взема скъпо.Също съм си чистела и лицето при нея.

# 264
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Равия,айде,сега остава да си избереш от трите козметички една и да атакуваш. Joy Joy Joy
Сряда в Крюто.В колко часа?Там няма клиенти и няма да е проблем за цигарите.
Абе,хора,Естрела 2 бебета ли чака?Или аз виждам вече двойно от висене пред компа?

# 265
  • Мнения: 3 352
Среща в сряда звучи добре. И аз ще съм налице.

Да, kanesta - две бебчета са. Не виждаш двойно Laughing

# 266
  • Мнения: 648
    Привет, сладунки  bouquet

Днес тук има и слънце, нищо че е хапливо времето Crazy Хубаво ще е да се радваме още малко на топличко Hug
Естрела,  привет Hug

Вчера бяхме във Варна, на Делфинариума Flutter Александра е много впечатлена, наизлизане се сдоби с плюшен делфин и непрекъснато прави демонстрации с него Heart Eyes Дано успея скоро да ви се реванширам със снимки!

Хубав ден и спорна седмица Hug

# 267
  • Мнения: 4 784
За сряда съм ЗА. Даже съм обнадеждена за времето, предвид че днес е хубаво и се разхождахме на спокойствие. То не че не бях единствената майка с бебе в парка, ама... newsm78
Вили като се видим ще те подсетя  Wink

Ох, на Делфинариума е много хубаво. Аз макар че съм ходила като по-малка имам много хубави спомени и смятам и Калоян да заведа - със сигурност ще се радва на делфините!
Ако искате да организираме една екскурзия до делфинариума  Wink

Равия, разбрах че е много контактно детето и без свян си е изпълнило репертоара под твоето вещо ръководство  Grinning

# 268
  • Мнения: 26
Утре и аз ще кажа дали ще дойда на срещата в сряда Peace

# 269
  • Мнения: 321
betz ти защо напусна ЙОЛАНТА  Grinning , сага остава само да ме познаеш  Wink
привет и от мен    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт