Таз година без море,но пък ЮЛСКО бебче в мен расте....

  • 10 566
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
ЮЛИ на вратата чука: Кой се крие тука? В тумбачето на мама сладко бебе шава.

Хвана ме музата  Hug
Това по не ми харесва от предишното ама нека има повечко заглавия.

# 16
  • Мнения: 329
Ок,Рени, ако не те позная ще ти звънна:)
Сега гледам по Фокс Лайф -Спешно отделение- и има едно много малко бебче-май родено в 20-та седмица, толкова е тъжно.Хем знам каква съм ревла и колко се разстройвам ,ама пак гледам  Cry
М/у другото от довечера започват новите серии на филма -по Канал 1 от 20.45.Този филм ми е един от любимите

# 17
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ками добре че това си гледала и не си видяла новините.
Направо съм потресена от една новина. Едвам се сдържах да не ревна. Хем от мъка хем от яд че тоя не са го разстреляли.  #Cussing out  #2gunfire
Един татко (не заслужава тая титла) пребил малкото си детенце на 3 годинки. Докторите не са успели да го спасят. Тоя изверг(алкохолик) има 6 деца а мамата чака вече и седмо. Тоя смъртна присъда ще му е малка. А детенцето го показаха и е било толкова сладко - къса ми се сърцето.  newsm45

# 18
  • Мнения: 117
ДОнси и на мен ми се приисква да съм била там поне - доста (-) енергия щеше да излезе Twisted Evil
Аз вчера следобеда уж писах че съм пуснала снимките в албума и даже се пробвах да кача и линка, но днес като гледам - май съм забравила да го публикувам... Разсеяността - един от симптомите на бременността Laughing, но да видим дали ще мине с раждането Wink
Отивам да взема братовчедка ми с племенника, та да ги водим двамцата бебоци (роден и нероден) на разходка в някой парк. Между другото ще мина през фотото за снимките с тумбаците:)

Да ви питам дали са ви правили изследвания в ранните седмици за някаква африканска болест? Понеже на мен не са, а на една приятелка са й ги насрочили за следв. преглед като задължителни.
Чудя се аз ли не съм в час или лекарката й се престарава?
Някой има ли актуална цена за ФМ при Томова в клиниката в сградата на ГУСВ?
Хубав ден ви желая и дано ни се размине дъжда!

# 19
  • Мнения: 1 098
Никка, и аз вчера плаках като четох юнките и гледах снимките на бебоците им. Много се развълнувах Wink
И аз гледам Спешно отделение, общо взето откакто съм бременна все попадам на предавания и филми за бременни, както и сутринта на Искренно и лично

# 20
  • Мнения: 195
NaMeLeSz, не съм ходила до Пигиса и за това не съм звъняла! Занимаваме се с последните документи около апартамента и се очаква във вторник всичко да приключи  Peace
Веднага щом имам време да отида до магазина ще звънна за компания, но знам ли кога ще бъде това  newsm78

borianna, и аз го зазяпах Искрено и лично сутринта! И също като теб все на такива предавания попадам  Grinning

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 151
Цитат
Donsyy Ох какви хора има. И какво стана? Майката каза ли им нещо?
и това ме удиви- нищо не каза жената. но малко след това се освободи място и лелките хукнаха да седнат.

Цитат
Да ви питам дали са ви правили изследвания в ранните седмици за някаква африканска болест?
  и на мен не са и за първи път чувам.  newsm78

а, и докладвам, че минах през женския пазар и си купих грозни бабешки гащи, които след употреба ще заминат в боклука. мисля и от тия еднократните да си взема, ама хич не ми се ходи до малечко или прасето. ша го мисля

и един въпрос- намерих си едно старо писмо от НОИ , от 2002г. ама не намирам никакъв ПИК код, с който да се проверя онлайн. дали по-късно са почнали да го пишат или аз не схващам  newsm78

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 13:28 от donsyy

# 22
  • Мнения: 4 300
От 2004г е ПИК кода. Ако имаш път към НОИ става много бързо издаването- при мен за няма и 5 минути.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 523
Гоца, радвам се, че при теб това с краката е от притискане, а не от нещо друго.  Hug
както виждате - темата е пусната от общия потребител - ако някой иска да може да променя 1ва страница като почне бебевалежа - пишете на ICQ - да ви дам user и pass.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242

Цитат
Да ви питам дали са ви правили изследвания в ранните седмици за някаква африканска болест?
  и на мен не са и за първи път чувам.  newsm78
Да не е за австралийски антиген? Май нещо такова ми пуснаха когато ми оформяха обменната карта.
И да се оплача - тая обменна пълна пародия Sick. Почти нищо не е попълнено...При лекуван стерилитет/диагноза, пише, че няма, приемани лекарства по време на бремеността - само филиева и нищо за утрогестана, магнерода и но шпа-то, за килограми нанесени тези преди забременяването ми, нанесени някакви размери на таза /който не е мерен никога/, отбелязани само два прегледа /изследвания/ - на 5 март и 7 юли... И никъде не пише ниска плацента или секцио по мед. причини /а доФторицата изрично каза, че секциото е по медицински и тя ще го отбележи/ . Ама така е...Като все се каня, а още нищо не съм й занесла....

arksi_
, какво казаха за твоя албумин? май ще трябва повечко да лежиш и да ядеш безсолно, както и стриктно да ти се следи кръвното....

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 523
Лекси, някакъв белтък - опален ( Thinking) - спирам солта, повече извара и почивка.
кръвното вече и аз не знам какво ми става - тази сутрин пък 110/70 го мери мъжо - иначе принципно съм със същото като преди да забременея - 120/80. (изключая онзи ден когато на прегледа ми го измери 140/90 и имам задача да го меря по 2 пъти на ден ... )

# 26
  • Мнения: 312
Ce Dim , доколкото ми е известно при Томова цената е 70 лв. в ГУСВ и 100 лв. в Св. Лазар. Като в Св. Лазар изобщо не е 3Д, аз там ходих. Телефон трябва ли ти на Томова?

И, здравейте. Утре ми е последния изпит и ще се включа после пак Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 153
Arksi това за кръвното е явно моментно състояние, следи си го и не се притеснявай, накрая на бременността малко се вдига и щом ти е около 120/80 няма проблем.
Аз имах подобен случай - акушерката ми го изкара 140/90 и като почнаха да крещят - бързо направление за хоспитализация  Shocked, а аз им казвам, че кръвното ми е ниско и не е възможно да съм го вдигнала толкова, след 3 мин суетене доктора ми го премери пак и се оказа 120/80. От тогава мъжа ми го мери почти всеки ден и не съм вдигала повече от 110/70.
Според мен и твоя случай е подобен или си се притеснила, а може и да не са го измерили точно.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 414
Искре,абе и при тебе е от тежестта,разбойника притиска артериите.Аз в чехлите не мога да си влезна CryЛегна и малко поспаднат стана да пия вода ай де надувайте балоните.Ти каква урина дава стерилна или не,аз дадох стерилна.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт