"Дневникът 16" - намали храната и скъси полата

  • 27 232
  • 939
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 393
Heart Eyes smetanke къФффф тоз мъЖу вееееее  ooooh! ooooh! ooooh!  Голям сладур, само някой да не ме чуе Joy hahaha Joy

Ауууу Аууууу Аууууу, само да не стане Баууууу  Mr. Green



Прилагам нови техники за стимулиране на мотивацията ! Embarassed Embarassed Embarassed

Ето сега ми идва идея , какво да има в новата тема ... мотивиращи снимки , но не на жени !

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 576
    Айде и аз да се разпиша в новата темичка       

   Миранди ,браво за труда!!!

  asja,много хубаво заглавие!!!

   _gerito_ ,добре дошла при нас!!!


  bouquet

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Миранди,.... smile3525..за темата!Супер е оформена  newsm44
Аз да се оплача,че малко се изложих тези дни с моята диета  smile3511 и естествено върнах малко и ми е супер некомфортно  smile3518,но това ми е за урок...
Отивам да ви прочета от вчера  bye  smile3529

# 33
  • Мнения: 1 343
Здравейте и от мен Simple Smile  Hug
Незнам ама днес за първи път от много време успях да отворя сайта.
Аз тази седмица съм на зелевата Simple Smile
И си обещавам в името на второто дете което искам много Simple Smile  да стигна до 55 кила Simple Smile иначе няма да може да бъде заченато мъжа няма да ме погледне Simple Smile

Що се отнася до подкрепата ... Никаква я няма Sad Не ме подкрепя смее ми се само / че няма да издържа / и на всичкото отгоре носи сладки неща и кока - кола която обожавам  Embarassed  #2gunfire  #Cussing out
Но ще издържа обещавам ... Няма назад.

За протокола Не съм мръднала Sad

# 34
  • Мнения: 1 169
Кажете ми къде мога да си качвам снимки, че snimka.bg пак не работи  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 35
  • Мнения: 6 958
Аз тази седмица съм на зелевата Simple Smile

Съвсем забравих за нея  Embarassed

Специално за теб и за Зечова я добавих в анкетата  Peace

# 36
  • Мнения: 498
    WomanitKa ,те всички мъже са така и моя приятел в началото ми се смееше и не вярваше,че мога да се справя и само ядеше разни шоколади(които са моята слабост)пред мен и изобщо никаква подкрепа,но сега като видя,че наистина съм решила да отслабна и вече се съобразява малко повече.

# 37
  • Мнения: 890
valeria81 аз колко такива урока с връщане на кг съм имала. Но нещо бавно ли схващам не знам, но още не мога да го науча този урок  hahaha  hahaha  hahaha

# 38
  • Мнения: 6 911
Кажете ми къде мога да си качвам снимки, че snimka.bg пак не работи  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
www.photobucket.com
www.webshots.com
www.multiply.com

# 39
  • Мнения: 1 384
Здравейте, сладурки!   bouquet
Въпреки че тази седмица няма да ми бъде хич диетична, идвам да ви пожелая тя да бъде такава за вас и да се хвалите на другото неделно мерене и теглене само с минуси  Wink

Миранди, страхотна темичка, както винаги  Heart Eyes

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 252
Здравейте и от мен.
Сега видях темата и искам да ви похваля.
Идеята е добра, всяка да се отчита.
Определено ме зарибихте и искам и аз да се включа. Какво трябва да направя? Мерки и теглилки мога утре да дам.
От миналата седмица правя уж някакви упражнения, ама сега ще имам стимул да съм по-сериозна.

# 41
  • София
  • Мнения: 365
Мирандичка  bouquet, мила
момичета, страшни сте, докато се усетя и вече има 3 страници изписани...
Аз да се оплача, след 4 дена ходене с километри на ден и катерене на планини съм + 1 кг Shocked smile3515 smile3511

# 42
  • Мнения: 453
ето ме и мен...да се отчета Party
честита ни нова темичка  bouquet
от днес съм на моното и сега си хапвам един огромен домат Flutter
успех през седмицата момичета Peace

# 43
  • Мнения: 146
здравейте в новата тема Heart Eyes до тук две ябълки, сок от лимон, чай  регулавит с мед, весел ден и успех

# 44
  • Мнения: 936
Здравейте!
Не съм се теглила от 3 дни, чакам да ми дойде и тогава.
От магазин за здравословно хранене си купух чай "Билкана" - за отслабване уж. Съдържа водорасли разни, бъз, равнец и др. Само дето не го пие редовно, но ще опитам.
И да се похваля, че си купих нов панталон, 7/8, бежов, с джобове тук-там и ми стои много добре. И ми дава стиммул да продължа.

Общи условия

Активация на акаунт