Къде се сменя памперса?

  • 4 909
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Темата не е моя, Вметчице Laughing Приятно ви забърсване ooooh!

Моя е и няма проблеми да я разширяваме. Може да обсъдим и къде жените си сменяме памперсите/тапичките, защото това ми е още 1 противна гледка по обществените тоалетни...Като ще е гнусна тема, да е  Sick

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Айдееее, почна се с надцакването. Една каже 'смяна на памперс на публично място', втора вметне 'при смяната - да е наакан', трета - 'не само наакан, но и да се развее така, че всички да видят какво е яло бебето', а четвърта чакам всеки момент да каже и 'всеки да опита, понеже хвърчали парченца'; пети и шести вече обясниха, че няма никаква разлика с това, голям човек да се изака публично тоже...

Ай озаптявайте се и помисляйте, де Crossing Arms Като толкова няма разлика за вас между малко дете и възрастен, както и всичко е едно и също (стига да е в максимално ескалирало), мисля, че ще е все едно да кажем, че всички деца са извратени по природа, примерно, щото се случва в различна степен да си пипат половите органи? Ще надцаквате ли това ми твърдение с по-по-най описания и доказателства?

# 47
  • Мнения: 7 106
все едно дъщеря й не можеше да остане още 10 мин със същия памперс

Има бебета, чиято кожа е много чувствителна и половината от това време е достатъчно, за да се подсекат.
Което не означава, че подкрепям несъобразителните хора  Naughty. не ми се е случвало на маса в заведение да преобувам дъщеря ми, но нямам скрупули да го правя в парка или на всяко друго място, скрито от хорски поглед. Защото в нашият град в никой от парковете няма даже обществена тоалетна, да не говорим за специално пригодено място за преповиване или преобличане.

# 48
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Сменянето на памперси не е гледка, която може да ме притесни. Не сменям демонстративно памперси, ловка и дискретна съм. Между това да оставя бебето си да кисне в пълнеж за памперси или да наруша конфорта на някой непознат избирам второто, ако ще да съм в операта.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 363
много рядко ми се е случвало да сменям памперс навън. да не кажа - почти никак. онзи ден бяхме с детето на кръчма навън. усетих го, че е направил акацията, изчаках да си тръгнем след 30-тина минути и го смених на една пейка в съседната градинка. не би ми хрумнало да сменям на място, където хората ядат и пият. ако видя някой да прави такова нещо, ще вдигна скандал. в парка - не виждам проблем. стига памперсът да се изхвърли както е положено.
няма бебе, дето да не може да потрае 10 минути наакано.

# 50
  • Мнения: 2 792
 Честно казано не помня как подхождах на този момент от тоалета, когато децата бяха малки, вероятно съм го правила, така че да не се виждат от околните, защото честно казано не ми е приятно да им зяпат задника и после да им го обсъждат, както става в тази тема.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 105
Темата не е моя, Вметчице Laughing Приятно ви забърсване ooooh!

Моя е и няма проблеми да я разширяваме. Може да обсъдим и къде жените си сменяме памперсите/тапичките, защото това ми е още 1 противна гледка по обществените тоалетни...Като ще е гнусна тема, да е  Sick

Искаш да кажеш, че редовно виждаш жени да се сменяват превръзките в тоалетните?

# 52
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Те в Била и тоалетна нямат.

В нашата Била има тоалетна и съм сменяла там памперс. Чисто и удобно е а охранителя през това време ми пази покупките отвън, нямам оплаквания.

В кафенета и ресторанти не сменям памперси. Сменям в тоалетните. Ако няма тоалетна отивам настрани с количката и сменям в нея.
Но пък ми е минавало през ум да пльосна някой насран памперс в пепелника на масата защото не приемам някой да седи на моята маса и да пуши срещу детето ми. Говоря за дневни кафенета и закусвални тип Макдоналдс които са предимно за деца и тинейджъри и дори и няма отделни помещения за пушачи и непушачи.

# 53
  • Мнения: 3 634
Виждам употребявани и захвърлени! Мислех, че всички фирми вече продават в индивидуална опаковка?!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз сменям памперс в количката! Завъртам я така, че да не се вижда от останалите в кафето/заведението или леко се отдалечавам, според случая и местоположението. Така или иначе се виждат само 2 вирнати крака.

Но като говорим за нямане, докато бях бременна установих, че в София масово няма къде да седне човек - говоря за магазини, университети и т.н. пък камо ли стаи за кърмене и сменяне на памперси. Докато чаках на дипломната ми защита ми се наложи да седна на стълбите, защото никой не се е сетил една пейка да сложи.  Tired

# 55
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Стаички за бебета има на летищата.

# 56
  • Мнения: 3 405
Бездомните кучета много обичат да си похапват от бебешките памперси, виждала съм ги как ги измъкват от кошчетата за боклук.

# 57
  • Мнения: 1 233
Абсолютно никога не съм сменяла памперс на обществено място. Случвало ми се е само в колата.
Peace

# 58
  • Мнения: 3 091
никога не съм сменяла памперс на обществено място досега. не смятам да го направя - защото:
1) хората не са длъжни да гледат оакани дупета,
2) аз не искам да показвам на Мия гладкото, безпъпчиво и преУестно дупе ей така (кандидатзетьове имам, пазим поведение)
3) липсват ми удобствата - течаща вода, достатъчно широка плоскост и т.н.

смяната на памперси в заведение е тотална простащина мисля си аз.  newsm78
Аз не съм виновна, че няма удобства, а съм дръзнала да седна някъде, за да се храня

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 16:27 от Ламята неСПАСКА

# 59
  • Мнения: 1 733
Ами много просто стой си у вас,за да не ти се налага да сменяш памперси по кафетата.
Абсолютно съм съгласна! И какво - ако детето ми се наака докато сме на кръчма, ще го държа няколко часа наакано ли? Никога, просто ще се отдалеча от масите и ще му сменя памперса.

Общи условия

Активация на акаунт