Отделен подфорум за интеграцията на децата в обществото!

  • 9 888
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
Дороти, това ли са дарителските сметки, не съм сигурен, че ги виждам добре. Напиши ги тук. Има ли телефони вече за СМС - и?

# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Райфазен банк
iban bg 32 RZBB 9155 1060 5337 72
BIC: RZBBBGSF

# 77
  • Мнения: 4 586
Последните два абзаца са неясни за мен.
В единия се говори за училищата в Бг,
а в другия - за конкретно училище.
Последно, за какво ще отидат събраните средства?

# 78
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Волф и тебе те хванах, че не четеш - събират за училищата, като започват от 136-то училище в София.

# 79
  • Мнения: 4 586
Не се заяждам, чета, ти ми покажи с пръст къде пише,
че започват от това училище и ще продължат с други.

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Това, което аз съм писала след Гери в тази тема. Е хубаво де, не съм се изказала като хората. А и не мисля, че се заяждаш сега. Там на място обясниха за това, че се събират средства за асансьори в училищата, като ще се започне от 136 училище.


Това е по тази линия, отделно мама Раче писа в миналата тема, че при тях инспектората отпуска средства и не е само тяхното училище. Та нещата не са централизирани за да знаем всичко.

# 81
  • Мнения: 485
Абе, хора, може и да греша, но не ви ли се струва че подфорума за интеграция е някак..... сегрегиран!? Не знам, но на мен лично така ми изглежда  Sad и не ме предразполага да пиша в него. А аз съм един средностатистически специалист...

# 82
  • Мнения: 3 537
Абе, хора, може и да греша, но не ви ли се струва че подфорума за интеграция е някак..... сегрегиран!? Не знам, но на мен лично така ми изглежда  Sad и не ме предразполага да пиша в него. А аз съм един средностатистически специалист...
И аз мисля така,но не посмях да го напиша. Blush

# 83
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Добре е темите за интеграцията да са на едно място. На мен ми харесва.

# 84
  • Мнения: 4 586
Те са на едно място, но Зара има предвид, че са отделени като в гето, като сирачета.
Колчем кликна там, виждам това: Wolf и 0 Гости преглежда(т) този форум.

# 85
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тези теми бяха много активни септември, октомври и т.н., защото тогава почваше учебната година - преди няколко дни едвам открих едната, та така е по-лесно, за една от темите исках да се изкажа нещо, но пишеше да открия нова, защото над 120 дни никой не се е изказвал, но при тези теми мисля, че не трябва да откриваме нови а тематично така да си седат и само да допълваме информация.

# 86
  • Мнения: 485
Точно това имам предвид, Волф  Confused На мен ми харесваха заедно с другите тем, все пак за едни и същи деца говорим, за едни и същи родители, общество, специалисти, правила...

# 87
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Добре- а от кого зависи да се оживи форума?
Всъщност той още не се е "родил". Наистина тези теми са отделени, но от нас зависи да го обогатим и да стане търсено място. Кажете на колегите си, на приятелите си, ако желаете пуснете провокативна тема и веднага ще научат за него. Още преди казах, че ще е обвързан с дейността на сайта за регистъра, но той още не е готов. Не тъгувайте - това е естествения ход на развитието му и ако от сега започнем да го ожалваме - няма смисъл наистина от съществуването му.
Помолих ви да съберем материали за сайта, линкове и статии-до сега никой нищо не ми е пратил. Започвам да се чудя защо изобщо съществува Форум деца с увреждания. Не може да очаквате, че модераторите ще знаем всичко, ще го сдъвчем и ще ви го дадем. Факт е, че знам много малко и разполагам с много малко време. Въпреки това на абсолютно доброволни начала модерирам този форум и го правя с удоволствие. Но тъй като той е място на родителите и специалистите(макар и малко) добре е да е наистина такова.
Дороти- коя е темата- няма нужда от нова- при такъв проблем може да се обръщате към мен, Мая и Дани -ако е заключена ще я отключим, ако е архив ще я разархивираме.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 11:02 от yosarian

# 88
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Всъщност дайте да съберем идеи за елементарни средства за популяризиране. Нямаме лого- защо да не си направим лого. Всеки, който може да си го разпечатва заедно с адреса на сайта и да го разпространяваме като визитка. Всъщност може да си направим брошура и визитки които да оставяме където преценим, че ще има смисъл. А какво ще кажете за конкурс за брошура? Вече повече от две години съществува нашия форум. Ще си излъчим жури. Има достатъчно хора,които разбират от предпечат- ще оформят идеите и ще си напечатаме брошури?

# 89
  • Мнения: 4 414
Помолих ви да съберем материали за сайта, линкове и статии-до сега никой нищо не ми е пратил.
аз лично се чувствам малко виновна по този въпрос Embarassed...имам букмаркнати много сайтове вкъщи и от седмица се каня да ги разгледам и да видя дали няма нещо полезно за тук...повечето са на английски, но ... нещо никак не мога да се организирам напоследък Embarassed

подфорумът съществува от няколко дни - логично е да не е много активен. гледам и в Здравния новия подфорум е пуст, пък преди темите бяха доста горещи...нормално е, ще заработи!

Общи условия

Активация на акаунт