Отделен подфорум за интеграцията на децата в обществото!

  • 9 884
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 9 899
На мен така ми харесва-темите за интеграция да са отделно.Някак по-прегледно ми се струва. Peace

# 91
  • Мнения: 604
На мен така ми харесва-темите за интеграция да са отделно.Някак по-прегледно ми се струва. Peace
  newsm10 smile3501 newsm10

# 92
  • Мнения: 3 504
На мен така ми харесва-темите за интеграция да са отделно.Някак по-прегледно ми се струва. Peace

И аз мисля добре, сигурна съм, че ще се разработи... пак ще дойде време за нови соц. оценки и други подобни..

И с Йосарианчето съм съгласна за логото Друго е да си има човек лого - знаеш кой си, какъв си и за какво се бориш!

Зара си изрази мнението жената!

Вълчо и на мен ми се е случвало освен мен да има 0 гости!

Аз влизам директно по темите, където съм писала при известията ми от мейла.

# 93
  • Мнения: 4 414
ето това ми се струва полезен линк:
Връзки към ресурси за хора с увреждания

това е един сайт на английски, който по-скоро може да ни даде идеи...не зная дали би могъл да е полезен по друг начин newsm78

институт за подпомагане на интеграцията

Български Хелзингски комитет

форум на министерството на здравеопазването

статия за сдружението на хора с редки заболявания

национален център по опазването на общественото здраве

информационна мрежа Омбудсман

информационен портал за хора с увреждания

друг такъв

фондация Хоризонти - е неправителствена организация, създадена по Закона за юридическите лица с нестопанска цел. Целта на Фондацията е да подпомага хората със зрителни увреждания в България в образованието и професионалната им реализация.

ИЗСЛЕДВАНЕ НА ХОРАТА С УВРЕЖДАНИЯ В БЪЛГАРИЯ


ами това е за сега...май се оказа, че нямам много полезни линкове...особено свързани с интеграцията Embarassed

за популяризирането на форума, като полезно място и аз го мисля отдавна...малко да си събера мислите и ще пиша пак

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 12:24 от agneshka

# 94
# 95
# 96
  • София
  • Мнения: 3 124
Здравейте и поздравления за новия подфорум от една, така да се каже, гостенка и наблюдателка из вашите теми.  HugЛично за мен заглавието на този форум звучи като покана към по-широк кръг родители да се "разписват" по темите и се надявам това наистина да стане.

# 97
  • Мнения: 5 696
 FlutterВ Горна Оряховица също има Ресурсен център за работа с деца с увреждания, но незнам дали имат сайт. Ще проверя и ако да ще го напиша тука.  Party

# 98
  • Мнения: 4 586
Мами, има хора, готови да опитат да помогнат, или да призоват други хора да помогнат със средства за естакади и асансьори в училищата. От нас се иска да разкажем накратко за децата си и да ги покажем евентуално на снимка ето тук. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170967.new#new
Също искат и по-ясно копие на писмото, сканирано от Дороти на предната страница.
Помогнете ми. Помогнете си. Помогнете на децата си.

# 99
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В темата където съобщават за събитието  от fm + освен да помолим да го публикуват по-ясно.

# 100
  • Мнения: 4 586
Майчета, трябват ми личните истории на няколко деца в инвалидни колички. На които е затруднен достъпа до училище, до горните етажи на училището, деца на които им предстои да тръгнат на училище, или са преминали на индивидуална форма на обучение. Има хора, които желаят да ни помогнат за набиране на средства за естакади и асансьори. Ние ли не желаем да ни помогнат? Линк към темата съм дал в горния си постинг. Разкажете с две-три думи за заболяването, за проблемите в училище. Трябва ли да пиша еднакви постове в различни теми?

# 101
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Майчета, трябват ми личните истории на няколко деца в инвалидни колички. На които е затруднен достъпа до училище, до горните етажи на училището, деца на които им предстои да тръгнат на училище, или са преминали на индивидуална форма на обучение. Има хора, които желаят да ни помогнат за набиране на средства за естакади и асансьори. Ние ли не желаем да ни помогнат? Линк към темата съм дал в горния си постинг. Разкажете с две-три думи за заболяването, за проблемите в училище. Трябва ли да пиша еднакви постове в различни теми?
Волф, ти познаваш хората във форума- не са много майките, които пишат и имат дете на количка в училищна възраст. Нямам и контакт с такива родители- освен мама Раче.

# 102
  • Мнения: 3 537
Майчета, трябват ми личните истории на няколко деца в инвалидни колички. На които е затруднен достъпа до училище, до горните етажи на училището, деца на които им предстои да тръгнат на училище, или са преминали на индивидуална форма на обучение. Има хора, които желаят да ни помогнат за набиране на средства за естакади и асансьори. Ние ли не желаем да ни помогнат? Линк към темата съм дал в горния си постинг. Разкажете с две-три думи за заболяването, за проблемите в училище. Трябва ли да пиша еднакви постове в различни теми?
Волф, ти познаваш хората във форума- не са много майките, които пишат и имат дете на количка в училищна възраст. Нямам и контакт с такива родители- освен мама Раче.
Така е.Много е трудно и малко хора успяват да издържат ,както мама Раче.Почти всичките ми познати пробват да ги водят в първи и втори клас и се отказват просто. Sad

# 103
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз познавам и други ,но незнам дали ще се съгласят да пишат. Ще опитам.А във форума детето на е36 е на количка и на училище и знам че нямат рампа. Също и сина на вера17 учи в къщи поради липса на достъпна среда.

# 104
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Раче може ли да се свържеш с тях?

Общи условия

Активация на акаунт