Фен-клуб "Проклета снаха"

  • 13 812
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
ауууууууу, аз да са запиша,чи съм ут най-пруклетити  Mr. Green,дету ни дават бабите да разнасят внуците си на ръце по цял ден Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 270
Доброволно се записвам!
Не съм добра снахичка, защото не мога да си трая заради спокойствието на някой и вътрешно да изживявам всичко, просто не съм такъв човек. . .

# 17
  • Мнения: 1 640
Аз съм все с рогата напред и не уважавам хич свекървата-думи на мъжа ми,но познайте кой го е подковал.Горкият дори стилистиката не се сети да смени,така веднага разбрах кой е произнесъл великото изречение.Хич не се давам,още на годежа се изказах и отпор дадох,та сега ли ще се дам! Naughty

# 18
  • Мнения: 7 201
[quote author=nana77 link=topic=193410.msg4058829#msg4058829 date=1180364409
Аз свекървата я видях за първи път бременна в 7-ия месец - дотогава не я познавах. Аз бяхме живели заедно година и половина с мъжа. След три месеца тя почина.
Блазе ти!Записвам се да следя темата,че аз уж все гледам да премълчавам,а пък все съм лошата снаха! Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
ауууууууу, аз да са запиша,чи съм ут най-пруклетити  Mr. Green,дету ни дават бабите да разнасят внуците си на ръце по цял ден Heart Eyes


Ей това го бях забравила. Ми как няма да даваш пък сега аз така като не давах (сега той не дава) ми проклета работа таз снаха сватята държа моето внуче 5 мин повече как така ми и аз съм му баба Sick

# 20
  • Мнения: 43
Не мога да не се запиша,ще следя темата с голямо удоволствие.

# 21
  • Мнения: 245
Ей това го бях забравила. Ми как няма да даваш пък сега аз така като не давах (сега той не дава) ми проклета работа таз снаха сватята държа моето внуче 5 мин повече как така ми и аз съм му баба  Sick 
 
хахахахаха  еva23    много яко си го написала  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 184
Няма проклети снахи, бре!
Има проклети свекърви. И аз ще стана такава някой ден.  Sunglasses

# 23
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ууу, да не изпусна да се запиша Mr. Green аз съм сред най-проклетите снахи май  Mr. Green
1.Още отначало ми изпуснаха края - не оставях свкърите да ми преглеждат гардероби, шкафове и хладилника. Също така не давах отчет къде и с кого ходя. Дори си позволих наглостта да имам приятелка, която те не познават и не ми е близка роднина(етърва ми, например). Затова един ден свекър ми дойде с мен и сина ми на кафе у приятелката ми, да не би случайно да имам любовник.
2.Не прекарвам всеки свободен момент на село при тях, да дремем и да се чудим каква глупост да си кажем и кой роднина да изклюкарим. А не знам какво има да им клюкарим, като почти не ги виждам, а и не ме интересува кой какво прави. Освен това не им се обаждам всеки ден да рапортувам.
3. Имала съм тотално различни идеи за обзавеждане и те не одобряват, че не купуваме каквото купуват девер ми.Връх бяха пералня с горно пълнене, сушилня #Crazy и кростренажор. Имаме и микровълнова  Shocked Дори използвам разни ароматизатори и нови средства за чистене у нас. Wink
4.Не съм им казвала майко и татко, а съм им казвала по име и съм се разбирала повече с едната вуйна на мъжа ми (това е защото и двете сме били българки,т.е. вуйната е от Струмица). Да не съм контактувала много много с тази вуйна.  (Срам да ми е, на мен пък ми е кеф да си правя мухабет с нея Laughing )
5.Като дойдат на кафе, аз не съм слагала салати, меса, кашкавал и ракия, ами съм слагала кафе и сладки.
6. Не съм давала да държат сина ми , докато беше бебе, а сега съм го настройвала против тях и той не ги познавал. Ми няма как да иска да ходи при хора, които не обичат деца и за които няма такова нещо като "игра с дете". Искат той да ги забавлява, а не обратно. Също не съм обличала детето с дълги ръкави, когато духа(нищо, че е 30 градуса навън и въпросния вятър люшка точно две листа). Не са за изпускане от списъка и смяната на пампите, даването на пръчки, чипс и други такива(според тях детето може да си яде такива работи постоянно и даже не се сещат, че трябва да дадат филийка, плод, зеленчук), детето не трябва да пипа нищо навън и да не ходи на ясла, защото имало болести или щяло да се изцапа newsm78.
Как можело цяло лято (един месец и нещо) да седим при майка ми  в България,какво било тва такова гостинско Party
Има още куп такива, сигурно на много от снахите им са познати Joy Ама нека, и аз ще стана свекърва някой ден, ще види тогава снахата Joy

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 01:20 от Мим4е

# 24
  • Мнения: 3 423
Внимавайте какво пишете, че много помня. Laughing

# 25
  • Мнения: 1 541
Ууу, да не изпусна да се запиша Mr. Green аз съм сред най-проклетите снахи май  Mr. Green
1.Още отначало ми изпуснаха края - не оставях свкърите да ми преглеждат гардероби, шкафове и хладилника. Също така не давах отчет къде и с кого ходя. Дори си позволих наглостта да имам приятелка, която те не познават и не ми е близка роднина(етърва ми, например). Затова един ден свекър ми дойде с мен и сина ми на кафе у приятелката ми, да не би случайно да имам любовник.
2.Не прекарвам всеки свободен момент на село при тях, да дремем и да се чудим каква глупост да си кажем и кой роднина да изклюкарим. А не знам какво има да им клюкарим, като почти не ги виждам, а и не ме интересува кой какво прави. Освен това не им се обаждам всеки ден да рапортувам.
3. Имала съм тотално различни идеи за обзавеждане и те не одобряват, че не купуваме каквото купуват девер ми.Връх бяха пералня с горно пълнене, сушилня #Crazy и кростренажор. Имаме и микровълнова  Shocked Дори използвам разни ароматизатори и нови средства за чистене у нас. Wink
4.Не съм им казвала майко и татко, а съм им казвала по име и съм се разбирала повече с едната вуйна на мъжа ми (това е защото и двете сме били българки,т.е. вуйната е от Струмица). Да не съм контактувала много много с тази вуйна.  (Срам да ми е, на мен пък ми е кеф да си правя мухабет с нея Laughing )
5.Като дойдат на кафе, аз не съм слагала салати, меса, кашкавал и ракия, ами съм слагала кафе и сладки.
6. Не съм давала да държат сина ми , докато беше бебе, а сега съм го настройвала против тях и той не ги познавал. Ми няма как да иска да ходи при хора, които не обичат деца и за които няма такова нещо като "игра с дете". Искат той да ги забавлява, а не обратно. Също не съм обличала детето с дълги ръкави, когато духа(нищо, че е 30 градуса навън и въпросния вятър люшка точно две листа). Не са за изпускане от списъка и смяната на пампите, даването на пръчки, чипс и други такива(според тях детето може да си яде такива работи постоянно и даже не се сещат, че трябва да дадат филийка, плод, зеленчук), детето не трябва да пипа нищо навън и да не ходи на ясла, защото имало болести или щяло да се изцапа newsm78.
Как можело цяло лято (един месец и нещо) да седим при майка ми  в България,какво било тва такова гостинско Party
Има още куп такива, сигурно на много от снахите им са познати Joy Ама нека, и аз ще стана свекърва някой ден, ще види тогава снахата Joy

направо са ти изтървали края hahaha

# 26
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Добро утро на проклетите снахи   bouquet какви ще ги вършите днес?
 Аз най-беозбразно се уговорих да отида на кафе и няма да могат да ми инспектират новата закачалка, която поръчахме по мой проект и вече няколко седмици не могат да дойдат да я видят, щото мен все ме няма. Не го правя нарочно, някой да не остане с погрешно впечатление Laughing

# 27
  • Мнения: 4 406
аз съм проклета снаха, дето се кара на свекърва си всеки път, когато тя дойде на гости- ми бива ли такова отношение- ето женицата е донесла цяла торба с шоколади и вафли, а детето с такова желание ги хрупа!
добре, че е свеки, щото иначе малкия трябва да яде ония буламачи- супи и манджи, дето ги готвя аз!
и съм проклета, защото детето е само на 3 години, а аз го карам да ходи само- по- добре е да го нося на ръце, разбира се! Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 25 615
Мим4е , влезе ми в черния списък, душко!  smile3515
 

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
С никой не се карам. Описаният подход прилича на моя. Винаги държа на своето и трудно може да ме ядоса човек. Винаги дипломатично и с главата напред. Това ми гарантира 100% успех. Ако ли много им здраве, в това число и на съпружеството.

Общи условия

Активация на акаунт