Фен-клуб "Проклета снаха"

  • 13 828
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • Мнения: 686
Записвам се при вас имам доста да уча.Все още и мълча на гадината,но навивам фитилите на синчето и против нея.Пряко не съм и се озъбила,но скоро и това ще стане.Някой неща ми идват в повече.Моя милост в третия месец обезводнена от повръщане ще влизам в болницата,а милата свеки на мъжо ми"Тая кво се преструва пак.Я да се съвземе малко да наготви,че колко си отслабнал и гастрит ще хванеш от нея"(милия откак е с мен,е станал доста шишкав)Е просто нямах никакви сили да и кажа каквото и да било.Детето не  съм си гледала и какви ли още не.

# 137
  • Мнения: 524
Записвам се при вас имам доста да уча.Все още и мълча на гадината,но навивам фитилите на синчето и против нея.Пряко не съм и се озъбила,но скоро и това ще стане.Някой неща ми идват в повече.Моя милост в третия месец обезводнена от повръщане ще влизам в болницата,а милата свеки на мъжо ми"Тая кво се преструва пак.Я да се съвземе малко да наготви,че колко си отслабнал и гастрит ще хванеш от нея"(милия откак е с мен,е станал доста шишкав)Е просто нямах никакви сили да и кажа каквото и да било.Детето не  съм си гледала и какви ли още не.
Направо ти съчувствам, моята не се е държала никога така с мен. Дано не живеете заедно.

# 138
  • Мнения: 686
Ооооооооооооо
И още как.Дели ни едно стълбище.

# 139
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Момичета,много ме кефите!!!Що не съм влязла по-рано в тази тема,че да си оправя настроението JoyМислех,че само аз съм такава снаха , а то се оказа че нормалните сме ние-проклетите Stuck Out Tongue Winking Eye newsm35Всичко,което сте писали се отнася и за мойта свекърва rotfImao rotfImboМисля,че проклетите снахи сме хубавите хора,защото сме искрени!!!Добрите снахи са лицемерки-рано или късно и те ще ИЗТРЕЩЯТ Mr. Green

# 140
  • Мнения: 686
Вече минавам за наистина лоша снаха.Преди 2-3 дена онова зло си настройва сина си против мен докато аз си гледах телевизия на етажа,тя мънка на двора.Обаче мойчкия я търпя,търпя и и се развика.Като чух данданията излязох на терасата,какви неща чух по мой адрес-не е истина направо.Ама аз седя и си трая,наслушах се на глупости.Като се качи мъжо при мен,аз на свой ред взех да викам и да врякам.Казах му всичко което ми тежеше на сърцето,така я обрисувах свекито.Ама лисицата и тя на терасата виснала,та чула какво мисля за нея.И така стана положението като в първия пост,без да и правя сцена разбра какво мисля за нея и ме освободи от досадното си присъствие(доколкото може-все пак сме под един покрив макар на различни етажи),вече ме заобикаля отдалеко и нищо не смее да ми каже.Много се радвам,дано скоро не реши да си оправя отношенията с мен щото хич не искам да я виждам отново на етажа си.

# 141
  • София
  • Мнения: 38 570
Айде и аз да се запиша като проклета снаха. Въпреки че свеки много си я обичам.
Аз и друг път съм се оплаквала от "тъй наречения ми свекър" /няма роднинска връзка с нас и не е женен за свеки/.
Той непрекъснато е иди ми - дойди ми. Ту се разсърди и зачезне за месец, ту си дойде и почва да дава акъл за ВСЯКО нещо. И то в моята къща!
Покрай ентероколита на детето се направи на доктор даже - а няма и средно образование.

Последния път мъжа ми му се е навикал и пак се изнесе - уж завинаги. newsm44

# 142
  • Мнения: 392
Запис ще следя за идеи  Whistling

# 143
  • Мнения: 376
Какви идеи, явно всичко минава на лични, че тук е опасно да се дискутира  Laughing

# 144
  • Мнения: 1 163
Моето свеки на 18.08.си тръгва от Италия още от сега знам сценария-2-3 дни хихухахи после почва ходене по нервите ми...

# 145
  • Мнения: 263
Вече минавам за наистина лоша снаха.Преди 2-3 дена онова зло си настройва сина си против мен докато аз си гледах телевизия на етажа,тя мънка на двора.Обаче мойчкия я търпя,търпя и и се развика.Като чух данданията излязох на терасата,какви неща чух по мой адрес-не е истина направо.Ама аз седя и си трая,наслушах се на глупости.Като се качи мъжо при мен,аз на свой ред взех да викам и да врякам.Казах му всичко което ми тежеше на сърцето,така я обрисувах свекито.Ама лисицата и тя на терасата виснала,та чула какво мисля за нея.И така стана положението като в първия пост,без да и правя сцена разбра какво мисля за нея и ме освободи от досадното си присъствие(доколкото може-все пак сме под един покрив макар на различни етажи),вече ме заобикаля отдалеко и нищо не смее да ми каже.Много се радвам,дано скоро не реши да си оправя отношенията с мен щото хич не искам да я виждам отново на етажа си.
smile3501

Общи условия

Активация на акаунт