Златно слънчице се смее, СЕПТЕМВРИЙЧЕ нас ни грее!

  • 20 235
  • 297
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 242
 welcome на новите мами   bouquet
thumbеlina виж тези сайтове, може да са ти от полза:
Еником
Айко
Арон

# 181
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ааа Людмилчееее,аз не съм от аристократичните богаташи....те Тука от тях само гледам как хвърлят през терасата боклуци.Тез изкофели дъртофелници #2gunfire

Ама по добре че не си тука че мамата си джасат тея бабишкери ейййй...Имах впредвид,Левски .Цветен квартал...

ейй заваля и У нащо Град еййй.
Малко да  разхлади че станах на кикиритка от туй топлото  #Crazy

# 182
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Добре дошла, Фрели!!! Приятно прекарване в компанията на бърбораните   bouquet

Ани, имам нужда от малко сплашване май  Blush Благодаря, че се грижиш за нас  Hug

За слинговете имаше някъде из форума кройка и обяснения как се шие, трябва да беше в темата на Храбрите шивачки в подфорум "Хоби"  newsm78 Ще взема да се поразтърся... А това, дето е пуснала Т Simple Smile (бтв, ти защо не пишеш, спотайваш се нещо, а  Naughty - и аз като Ани-Бани   Blush

И при нас преваля и е едно мрачноооо... Дано утре да не ни развали празника  Sad

# 183
  • Мнения: 690
Добре дошла на новата мама   bouquet Еййй, увеличаваме се  Hug
Мирта, ако ще пазаруваш от Пв, ще поразпитам за Куини и ABC къде можеш да ги видиш и къде ги продават - аз конкретно точно тях не съм зяпала, щото ми идват по-скъп вариант  newsm78
Илияна,  аз се колебая между ВМИто и Окръжна, но май се спирам на Окр. имам много съображения, ти къде живееш в Пв, можеш да ми пишеш на кюто, ако имаш възможност.
А за слинговете, доколко позата в която се носи е добра, тъй като нали кенгуруто го препоръчват за краката /да стоят разкрачени/... newsm78 newsm78
 Уфф, у нашо село днеска цял ден валиии  Crossing Arms

# 184
  • Мнения: 518
samorasliche , позабавлявахте ли се с лекторката  hahaha
Добре дошла на Freli   bouquet
Дааммм, бабето - лектор беше голяма забава признавам hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Скоро време ще събера 1 камара чашки, шишенца, биберони и тем подобни Joy Laughing

# 185
  • Мнения: 194
Добре дошла на новата мама и от мен! Simple Smile желая ти мн усмивки с нас и леко бременеене!!!   bouquet

# 186
  • Мнения: 690
ето намерих как се шие /някой беше питал по-горе/  
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29108.15
http://sling.beinsa.info/
а има и още много подобни сайтове...

# 187
  • Мнения: 547
Здравейте,момичета!

Разбирам,че повечето от вас препоръчват да не се дава на бебето вода.Но пък то нали сега си пийва от течността в която плува и си мисля,че после ще си търси и водичка.Една колежка разправяше как родила на 20г. и никой не й казал,че на бебето се дава вода и то било много неспокойно и плачело непрекъснато.Като не издържала на този режим взела,че споделила с майка си,че не може да успокои детето и майка й я питала какво му дава.Като разбрала,че не му дава вода и казала,че от там идва проблема.Почнали да му дават водичка и бебето се успокоило.

Добре дошли на новите момичета!Желая ви леко и безпроблемно бременеене! 

# 188
  • София
  • Мнения: 320
Добре дошла на новата мама, лека и щастлива бременност (колкото остава) в нашата все по-голяма компания.
  bouquet
Аз днес няма какво да кажа, в тоя дъжд не мога да изляза в обедна почивка и вече съм се срастнала със стола и РС-то.  #Cussing out А като стоя продължително време в една поза (седнала или легнала) много започват да ме болят кокалите и не мога да си стъпвам на крака.

# 189
  • Мнения: 94
Относно лекциите на 9 месеца- ходих само на една, но още в началото на април. За съжаление не мога да ги посещавам много често, защото все още ходя на работа, но ще гледам да се измъквам, когато мога.

Така че, мами от София, ще се радвам да се събираме солидна СЕПТЕМВРИЙСКА групичка.  newsm10

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Фрели добре престрашила се/дошла.  Hug

За у-щето ами ние вече си ходим, гледам тези дето се каните май забравяте това ... днес бяхме - аз , Мацкото, Лейчето и Катринката. Simple Smile

Гугъла за слинга

Днес у наше село е отвратно време ... като продънено това небе.... пфуууу ненаваля се, да му се не види Twisted Evil

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Добре дошли на новите бъдещи мами, приятно бременеене с нас!
Ани, само суперлативи за тази новата Ви кола, ама кажи каква марка е поне де. Но така както описа багажника май само фолксваген пасат има толкова голям.
Тук времето се мръщи, но не е заваляло, май предпочитам да завали, че да се поразхлади, ама май няма да стане.
Толкова от мен засега, ще се включа пак по-късно

# 192
  • Мнения: 518
Привет,
Добре дошли на новите бъдещи мами, приятно бременеене с нас!
Ани, само суперлативи за тази новата Ви кола, ама кажи каква марка е поне де. Но така както описа багажника май само фолксваген пасат има толкова голям.
Тук времето се мръщи, но не е заваляло, май предпочитам да завали, че да се поразхлади, ама май няма да стане.
Толкова от мен засега, ще се включа пак по-късно
Лекси, не е фолксваген пасат и слава богу Laughing - аз тия коли ги наричам въглищарници Laughing hahaha Joy
Сега някой, който кара такава кола да не се засегне ooooh! - просто не обичам марката и съм малко пристрастна Simple Smile
Ааааа, дааа, и да се скарам малко Crossing Arms - кой развали хубавото варненско време???Някой май е прал и простирал Laughing, а ?

# 193
  • Мнения: 194
момичета,как я карате?....аз откачам от скука вече и се чудя какво да правя и един мързел ме е налегнал направо не се понасям!то в тоя дъжд........голяма гадост #Cussing out

# 194
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Leksi-не е Пасат мила.....

Ами не я казах марката защото повечето хора не са я чували дори.....

Предната ни беше Daewoo ,И ние си я харесваме като кола как вози и всичко и сега решихме  пак да си  вземем  ДЕУ само че много по нов и хубав модел НУБИРА....

Жалко че фотото ми е скапано и не снима-но нямам и блутут даже за компа инъче с телефона щях да я щракна   Mr. Green

Абе Саморсаличе-я кажи за лекцията -какви изцепки е имало там.Какви бабета бе......Дай малко инфо и ние да с епосмее

И щях да те питам ама коя друга септемвриика е била там с тебе  newsm78 newsm78.Че нещо неразбрах от поста ти newsm78 newsm78

А относно простирането-и аз питах Joy Joy Joy JoyВчера е простирала -така че тоя път не е виновна  hahaha hahaha hahaha hahaha

Случайно някой да знае от какво може да ме сърбят ушите newsm78 newsm78 newsm78 newsm78.Много често ме досърбяват и ся взех да се чудя  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт