АВГУСТИНЧЕ рита мама бясно, май че взе да му е тяснo!

  • 9 958
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
Елхичка, аз се оплаквам от гадното течение.Страх ме е да няма някоя гъба или бактерия, но ще видим.Сега се позамих със смрадликата, пък ще видим newsm78

А на Димианки са и казали за разкритието, че до края ще си е толкова, ама да нее повече, че тогава лошо.
Ще лежи и ще почива, че ще се караме иначе #2gunfire

# 31
  • София
  • Мнения: 843
И аз да се запиша! Hug
 Какво значи,че  ще си остане толкова разкритието? #Crazy newsm78 #Crazy Няма ли начин да "изчезне"?  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 554
A, Franito, как беше селския туризъм Sunglasses Sunglasses

беше супер мноо жега

а теб РЕБУС  кога ще те водя на разходка? Joy на 31 май сега ще има презентация на 9 месеца от 9 4еса сутринта ще ходим с ИВИ  ако искаш и ти ела с нас

# 33
  • Мнения: 1 457
Здравейте мами   bouquet
Тук пак заваля гаден дъжд. Няма оправяне това време
Стискам палци всичко да е наред с Димианки и скоро да се прибере вкъщи с бебчо.

Моят мъж сега боядисва и така мирише на боя. АЗ гледам да не се мотая близо и явно за стаята на бебчо ще взимаме акрилна боя за да не мирише  newsm78

Ние сме решили да вземе само първата буква на свекър ми- от преди сме си говорили с моя мъж че ако е момче ще е на свекър ми, а ако е момиче на моята майка и затова няма нищо против. Пък и е една буквичка все пак  Grinning

Хайде чао и дано тази темчика е изпълнена само с пополжителни емоции и хубави новини   bouquet

# 34
  • Мнения: 423
A, Franito, как беше селския туризъм Sunglasses Sunglasses

беше супер мноо жега

а теб РЕБУС  кога ще те водя на разходка? Joy на 31 май сега ще има презентация на 9 месеца от 9 4еса сутринта ще ходим с ИВИ  ако искаш и ти ела с нас
А къде е това? мога да се измъкна за час -два.Simple Smileсамо трябва да уточним къде ще се видим:)А ще се познаем по коремите Joy Joy

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Елхичка, помпата не съм я купила. Имам приятелка-фармацефт и тя ми каза, че тази помпа/ "Canpol"/ е със същите качества на Авент и се правят в един и същи завод. Цената й е 38лв./ на Авент е 82лв/.

Сирена, добре дошла и се настанявай удобно!
Grinning

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 20:01 от Гита Ог

# 36
  • Мнения: 361
И аз да се запиша! Hug
 Какво значи,че  ще си остане толкова разкритието? #Crazy newsm78 #Crazy Няма ли начин да "изчезне"?  newsm78

За съжаление няма как да изчезне, остава си така до края.Нейното е около 2 пръста, до колкото разбрах.По-важно е да няма контракции.

# 37
  • Мнения: 1 037
Привет момичета.  bouquetСтискам палци на Димианки да се закрепи! Praynig

# 38
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ехаа, докато по4истя у нас, сготвя на милото да хапне и вие ве4е втора тема сте запо4нали. Гитка как само сте ме улу4или с делфина- това ми е лЮбимото животно.
Франито и Иви, така ми се иска да съм си във ВАРНА и аз да се разхождам с вас  Sad, тук не познавам нито една бъде6та мама и имам само форума да си споделям това, което ме вълнува.
Мъжът ми е сърбин и то техните и на6ите имена са по4ти съ6тите, но въпреки това големи трудности сре6тнахме докато измислим име. Спряхме се на Йована и това 6те е. Нау4их го и през ден пее "Йовано, Йованке" на корема ми  Mr. Green, милия той.
Аз пък не се познавам на живо със свекъра и свекървата и незнам кога 6те стане това, моя има забрана да се връ6та в Сърбия поне о6те 2 години. Ина4е се 4уваме по телефона и са много мили. Искат като се роди бебка да отида там за месец, но аз съм срамежлива и незнам  Embarassed.
Добре до6ла на Сиренна  Hug
Отивам за малко на двора, мъжът ми ме емна да събирам окосената трева, малко фитнес не е изли6ен  Peace

# 39
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ей, Мариетка, вие направо сте готови за бебо - чистичко, подредено, браво!!!
Ади, защо не го изследваш това течение? На мен сестрата леко ми се озъби, за това, че искам да ми се изследва секрета "по никое време", но аз си държах на моето, та сега ще чакам за резултати.


# 40
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
И аз да се запиша! Hug
 Какво значи,че  ще си остане толкова разкритието? #Crazy newsm78 #Crazy Няма ли начин да "изчезне"?  newsm78

За съжаление няма как да изчезне, остава си така до края.Нейното е около 2 пръста, до колкото разбрах.По-важно е да няма контракции.

А не се ли праве6е серклаж в такива слу4аи  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 554
A, Franito, как беше селския туризъм Sunglasses Sunglasses

беше супер мноо жега

а теб РЕБУС  кога ще те водя на разходка? Joy на 31 май сега ще има презентация на 9 месеца от 9 4еса сутринта ще ходим с ИВИ  ако искаш и ти ела с нас
А къде е това? мога да се измъкна за час -два.Simple Smileсамо трябва да уточним къде ще се видим:)А ще се познаем по коремите Joy Joy


голямо съм КУКУ забравих да ти кажа в бистро palazzo

боб4енка в бг няма ли да идвате там ли си живеете ?

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте коремчета.
Първо да изпратя много позитивна енергия към Димианки и да и пожелая много скоро да се прибира в къщи заедно с прелестния си корем и да си го отглежда поне още два месеца.
Ирра мила стискам палци всичко да се нареди по най добрия за теб начин,дано всичко зло е за добро.
sirenna ,добре дошла много приятни часове да изкараш сред нас и сега като гледам Бургас е окупирал датата 24.08 та да видим.
Ох тук пък е голяма жега цял ден обикалях улиците.
Мариетка много ви е хубава спалнята ние тепърва ще си строим такава в хола иначе място няма но пък сме си я поръчали,а старата спалня какво ще я правим не знам.
За тая помпа на Кампол и ние я продавахме само че не с такава помпичка накрая а точно като тази на Авент наистина казват че била много добра но от доста време не я бяха зареждали,иначе не знам къде се прави но вносителите и не бяха тези на Авент а на Нуби не знам може  и само в бг да е така.
За имената ние сме се отчели и за двете страни и сега аз реших как ще е може и всеки втори да се казва така но от кал да е Иван да е на татко си че нали само той ни се трепе за нас.
А при мен свекър ми и свекърва ми са точните а моите родители са ужасни и вече една година не сме се и чували с тях,аз исках малката да се казва Стефания или Стефани но моят баща тогава с гадни заплахи ме караше да я кръстя Стояна поне го склонихме за Таня ох не искам и да спомням че много се ядосвам.
Хайде да бягам че ви товаря и вас излишно и като почна не мога да се спра.

# 43
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
И аз да се запиша в новата тема  Hug
Гита, чудна е   bouquet
Сиреннаwelcome
Мариета, чудесно се е получило, и легълцето нареденооо  Hug
Боб4енка, Йована е много хубаво име  Peace

Тържеството завърши - завърши и учебната година  Heart Eyes Все още не мога да го усетя, може би защото Йоан ще ходи и на лятно училище юни месец. То какво училище - игри, разходки и т.н., колкото да не скучае с мен  Grinning

Сетих се нещо във връзка с имената: Като се родил мъжът ми, първороден внук, естествено решили да го кръщават на свекъра, и свекървата на моята свекърва /бог да я прости/ предлага име - Румен на дядо си Ристо  Joy, а той никакъв Ристо не бил, ами Христо. Така му викала жената цял живот,а беше и почти неграмотна... Е, не го кръстили Румен ами Християн  Grinning

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мариетка страхотна е станала стята.  bouquet-ние тепърва ще почваме с ремонта,но мислим да сложим ламинат и да боядисаме само.Все пак на пролет живот и здраве ще се местим в нашето си жилище.
Сиренна добре дошла в отбора. Hug
За имената все си мисля че ще родя на Богородица и ще се казва Мария.....
Като видях хубавата темичка така ми се доходи на моренце...

Общи условия

Активация на акаунт