АВГУСТИНЧЕ рита мама бясно, май че взе да му е тяснo!

  • 9 953
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Здрасти Sirenna. Добре дошла. И аз ще раждам там, долу горе по същото време. При кой лекар си?
Аз съм при Капка Атанасова.А ти?

# 16
  • Мнения: 361
 newsm62 newsm62 newsm62 И аз така мисля, то и за боклука така.Никой не го ще боклука на София, ама той май не е само нейн ми и на още 1000 града дето идват тук.Ама то май цялата държава си е за основен ремонт  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 100
Добре дошла на sirennaтук е много весело не си се натрапила темата е за всички . Хубава вечер на всички.

# 18
  • Мнения: 82
Благодаря на всички за посрещането,много сте мили!

# 19
  • Мнения: 107
Един ден ме няма и вие пак сте изписали света!!!!
 Гита браво, много морска темичка....имах нужда от нея...вчера цял ден ми миришеше на моренце!
 Какви са тези лоши новини.................Добре поне че Дими е добре и бебо също. Ади, предай и поздравите и подкрепата ни!!!!! Не бива шега с тези работи...Нали сладкишчето и тя имаше контракции но поне в болница не влиза. Тя утре май се връща от морето, ще имаме мама с тен!!!
 Ирра, скъпа не знам какво да ти кажа...Има ли някакво развитие? Но не може бащата не детето което носиш да ти заяви че не те обича в момент в който си толкова уязвима!!!!Какви са тези мъже бе?????????Но моят съвет е също да не оставаш с него само заради бебчо, това е глупаво! Щом така мисли значи не те заслужава!!!!!!!!!!!!!!!!!!Нали знаеш как всичко се връща и колелото на живота се върти!
 Теди пуснах ти лично за кошарката!
 Сонита как не ми е идвало наум за пици с бутер тесто не знам, ама ще ги пробвам непременно!!!!!!
 Добре дошла на Сиренна и от мен!!!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 82
Аз изчезвам за няколко часа чао на всички и приятна вечер!

# 21
  • Мнения: 361
Мами аз на Димианки и предадох поздрави и стискане на палци и пожелания всичко да е наред от всички още преди да сте ми го казали.Надявам се няма сърдити newsm03

# 22
  • Мнения: 423
Здрасти Sirenna. Добре дошла. И аз ще раждам там, долу горе по същото време. При кой лекар си?
Аз съм при Капка Атанасова.А ти?
И аз:)

# 23
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Здравейте  момичета! От няколко дена се каня да пиша, но все не опирам до писането (а уж се водя, че съм вкъщи и активно почивам...)

Надявам се да закрепят Димианки. Важно е да й спрат контракциите. Тъкмо има тема в майките, в която четах, че с разкритие може и да се преноси. Ади, нали се чувате с нея, предай й мн. поздрави и целувки! Мислим за нея и стискаме всичките палци!
Днес се почувствах по-добре и отидох на работа, но като прочетох за Димианки, бая се спеках...
Гита, от къде взе помпата и с каква цена? Campol ли е маркатапоне това разчитам на снимкатаС качеството на Авент ли са щом се правят от тях?
Поли, страхотна кошарка сте си всели за малкото ви гнезденце. Изглежда мн. компактна. Харесва ми това, че има джобове по нея за разни принадлежности, определено всичко ще ти е мн. компактно и подредено.
Сирена, добре дошла и приятни мигове с нас!
Щях да забравя, Ади, нали ти се оплакваше от обилно течение. Аз също съм така през голяма част от времето - тази седмица си чакам резултатите и ще пиша кво са ми казали.

# 24
  • Мнения: 423
Ох, ама много ритници получавам ,вече не мога да си стоя на бюрото. #Crazyсигурно бебо иска да си ходим Joy

# 25
  • Мнения: 3 388
Мами, аз си поспинках хубаво и сега се чувствам много по-добре  Crazy А и навън не спира на вали, та за сън и почивка у дома си е супер времето. Радвам се, че няма други лоши новини и, че успяват да закрепят Дамянки. Сигурна съм, че скоро ще са си у дома с  бебчо в коремчо и така до август  Heart Eyes
Абе какви са тези свекървища, какво е това чудо  ooooh! А пък аз пях чувала лоши неща за италианските свекита и не знаех какво да очаквам. Да чукна на дърво, страшно свестни са моите свекита, въобще не се месят. Какво остава пък за имена, такъв важен избор при първо раждане особено! Като се има предвид, че уж в Италия мног повече зачитат тези традиции. КОето не е голяма лъжа, тъй като я Южна Италия наистина  е е така в много отношения- кръщават първото на свекъра и направо се води негово дете едва ли не! Моята свеки е от неаполитанска рода, но слава богу хич дори няма подобни амбиции и претенции. Даже сина си / мъжа ми/ го е кръстила така, ккато й харесва, без спазване на някакви традиции и прочие. Ние с мъжо само си избрахме името, сред няколко, които ни харесват и подхождат на фамилното му и т.н. Свекърва ми онзи ден пита дали сме решили за името, казахме да, ето това ще бъде, я тя каза- ех, че хубаво и това беше.
Добре дошла на новата мама sirenna!
Аз ще се излегна за малко под моята палмичка, че да не ме опърли слънцето  Sunglasses

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и в новата тема!
Дежурните поздравления за Гита и сие   bouquet - чудни палмички, напомнят ми, че до нашето море остават само 27 дена Party!

Много се радвам, че при Димианки нещата са под контрол Peace!

Сиренна, добре дошла и весели мигове с нашата прекрасна дружина Hug!

Мамчета, имам си вече пердета. Може да ги видите тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124657&photo=11

Остана само кувертюра за спалнята, но нещо не мога да си харесам и май пак ще се поръчва...

За имената гледам сте говорили. Не ми се мисли ooooh!. За Калоян е имало скандали /взел е само първата буква на свекър ми/, но и мишката ще кръстя така, както аз искам. Който не му харесва - да се напъне и да си роди Crossing Arms.

# 27
  • Мнения: 177
Уф, тая работа с имената е много тегава. Мъжът ми и той горкия се чуди как да лавира че си познава гадовете. Той иска да го кръстим на мен, но тогава войната ни е в кърпа вързана. Ще е по-безболезнено ако е на него. Ако е момиче ще е Яница /той е Янко, а аз Деница/, но ако е момче какво? пак Янислав ли да е? Искам да е неутрално и ще продължавам да се боря!  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 554
Здравейте мами!Приемате ли нови мами сред вас?
Аз съм от Бургас,това ми е първа бременност,на 24.08 ми е термина.Аз съм на 25 год. и ще раждам във Варна в "Майчин дом".
Надявам се да не съм се натрапила. Blush
ДОБРЕ ДОШЛА  Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 423
A, Franito, как беше селския туризъм Sunglasses Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт