Ужасна нощ

  • 1 751
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
При Злати имаше един такъв период, когато почти всяка нощ се будеше горе долу по едно и също време с истеричен рев. Чак съседите почнаха да ме питат какво му става. Като бебе изобщо не били го чували да плаче, което си е истина, защото той беше кротко бебче. Понякога ми се струваше, че не се е събудил напълно и плаче. Thinking
Просто го гушках, давах му водичка, лека полека се успокояваше и заспиваше. Слава богу този период отмина. Защо ли плачеше така и не разбрахме.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Днес пак от нищото ревна по същия начин, като я взимах от яслата. Веднага я заведохме на лекар, защото през деня не била съвсем в ред и се оказа, че има ларингит. Докторът също занемя какъв е този рев, явно изживявала страхотен стрес, тя през цялото време не млъкна. Като се замисли, каза, че когато се е събудила с рев, сигурно не е могла да си поеме въздух и много се е изплашила, затова толкова време не е могла да се успокои, а дишането на пресекулки било от подутите гласни струни, а не от плача.
Разгадахме мистерията! Сега остава да преборим ларингита. Tired

# 17
  • Мнения: 3 116
Джуана, ти направо ме гръмна  Sick

Ей това е лошото при децата, реве, водиш го на лекар и ти се смеят, после пак реве, не го водиш и изведнъж се оказва, че е болно  newsm78

Иди ги разбери после защо реват  ooooh!

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 09:46 от ritka

Общи условия

Активация на акаунт