На по-дълга разходка с кърмаче!!!

  • 1 437
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
Кърмих си бебето навън  Hug

Ако някой разбереше въобще какво се случва в повечето случай се радваше, рядко са ме гледали странно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 164
Благодаря ви за съветите, сега дори да нямам мляко в шише по-спокойно ще я накърмя на вън Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 867
Кърми го навън и изобщо не се притеснявай. За да си по-спокойна, можеш да метнеш върху гърдата и бебето една лека тензухена пелена и ще се поскриеш.  Peace

 Peace

# 18
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ами и аз да си кажа - кърмя навън  Grinning.
Ако има наоколо хора, които това ги притеснява, те сами се извръщат и не гледат. Ако на някой тийнейджър му е любопитно - да не ти пука. Ако все пак се смущаваш, не гледай минувачите в очите, радвай се на бебчо.
  bouquet

# 19
  • Мнения: 19 303
Ако има наоколо хора, които това ги притеснява, те сами се извръщат и не гледат. Ако на някой тийнейджър му е любопитно - да не ти пука. Ако все пак се смущаваш, не гледай минувачите в очите, радвай се на бебчо.
  bouquet

мен ми е много странно защо някои хора толкова странно гледат кърмещи майки.когато отидат на плаж 30%от жените са без горнища и там може,но когато една жена реши да си накърми детенцето правят ей такива  Shocked

а по темата-намирай си по скрито местенце.може да носиш пончо или плетена перелина и да скриваш бебето под него.така почти не се разбира ,че го кърмиш.а и има някои много красиви,плетени перелини за лятото.

# 20
  • Мнения: 3 116
Сещам се за една случка. Малката беше на 2 месеца, разхождахме се из Южния парк и седнахме на една пейка да се кърмим. Кърмя си я аз и по едно време усещам че някой ме гледа, беше една баба седнала на съседната до нас пейка. Продължих да си кърмя детето, бабата ни гледа, а аз очаквам да ми изчете един морална проповед "не те ли е срам" и т.н. Каква беше изненадата ми когато след като накърмих малката жената се обади "Колко е хубаво това че си кърмите бебето. Такава прекрасна гледка сме. И дъщеря ми има бебе, но не иска да го кърми." После дойде при нас, поговорихме, порадва се на бебка. Много хубав спомен ми е останал  Hug

# 21
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ritka, на мен никога не ми се е случвало бабичка да се възмути - също за голяма моя изненада! В същност досега не съм срещала възмутени погледи, само някои мъже се смущават. Ама аз кърмя не само по пейки в парка, ами наистина където ми падне. Веднъж глада ни хвана насред голям магазин - излязох, седнах на тротоара и го накърмих (като циганка  Joy)... Еми нямаше пейка наблизо, а и колата беше далече.
Веднъж в сервиза, докато ми сменят маслото... веднъж на някаква маса за тенис... Веднъж пък беше хладно и много духаше, та влязох в един магазин и помолих да накърмя бебчо в офиса отзад.
То не е срамно, важно е дечицата да са щастливи и нахранени!

# 22
  • Мнения: 3 116
Аааа Ноеми, ти ме подсети Simple Smile

Веднъж в магазин ми предложиха столче в едно закътано ъгълче да си накърмя бебето Simple Smile Притесних се, мислех навън да излизам, но хората казаха че не е проблем. Така практикували, все пак детски магазин бил Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 051
Кърмила съм навсякъде без притеснения, не съм се завивала с нищо, но ако ти пука отначало си вземи един лек шал - хем ще си позакрита, хем красива Laughing И с тензуха става...
Понякога съм си мислила, че дори е удобство, защото можеш да се сплескаш навсякъде и да не се притесняваш, че слънцето блести в очите на бебо.

Внимавай да не изгориш, внимавай да не настинеш ако много се разсъбличаш Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 2 381
Кърми навън.Намести се удобно на някоя пейка Peace

# 25
  • Мнения: 6 164
Аз и в кафето пред блока съм кърмила, но си дръпвам стола в края, с гръб към всички маси, така...

# 26
  • Мнения: 1 272
Момиче, спокойно си кърми бебето, когато има нужда. Няма нищо по-естествено от естественото хранене.  Peace

# 27
  • Мнения: 164
а дали кърмата от днес за утре в хладилника е годна за бебето Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
А защо се притесняваш да я кърмиш навън?
Още от 10 ден на Калоян започнахме да правим дълги разходки навън.По цял ден.Той спеше добре само в количката,в къщи беше ужас.Затова си го кърмех навсякъде-в парка,по пейките,по заведенията.Винаги си носех една лека жилетка с мен и като я сложех,хич не се виждаше какво правя.После и този срам изчезна и започнах да си го кърмя така,по потник.Вдигам и готово.Не виждам нищо неестесвено в това и хората дори ми се радваха/особено бабите Mr. Green/.

Кърми си бебчето спокойно Grinning

# 29
  • Мнения: 164
pravi ste, prosto maja mi me pritesniava kato kazva che samo cigankite si gi karmili na van. No pak nali tochno tova e predimstvoto - nti zatoplia6 , nito se pritesniava6 4e 6te se razvali mliakoto ot toploto.To si e vinagi  godno za deteto.Vajnoto e deteto da e nahraneno :peace:Opraviam se da izlizam  s decata i hi4 niama da mi puka , niama da barzam da se pribiram- imam hrana i pampersi ......dano vsi4ko e ok Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт