Вярно ли е че при бебе не трябва да идва жена в М

  • 19 150
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами...на всяка гостенка, която идва трябва да и се свалят гащите и да се проверява .... щото може и да излъже...

Ако е в мензис....вън.... smile3513


Но виж като дойде мензисът на майката не знам как се процедира...тя на палатка ли ще ходи? newsm78




 Вдигна ми тонуса за деня hahaha  Joy Laughing

# 16
  • Мнения: 635
Аз също мисля като вас, направо само глупости измислят !

# 17
  • София
  • Мнения: 1 252
Това е голяма идиотия Simple Smile Макар, че доста хора се съобразяват и като са неразположени не ходят при бебе.
Не се връзвай на подобни глупости, защото ще последват още куп други като: да не стоят дрешките на бебето на простира след залез слънце, да се маже бебето с мас, да се топи биберона в мед - о, щях да проспусна най-хитовото - 40 дена бебето и майката под карантина в къщи и никакви непознати хора след тях Simple Smile

# 18
  • Мнения: 27 524
Не, разбира се, това са пълни глупости.  Simple Smile

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бебетата може да се пъпкуват по най-различни причини, които нямат абсолютно нищо общо със зациклянето на гостите идващи в къщата.

Претопляне, чистене, алергии...са най-честите вредители.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 040
Чувала съм го - поредното идиотско суеверие.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Чувала съм го,но колко е вярно....ако не вярваш на такива неща едва ли ще се случи нещо.

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
....ако не вярваш на такива неща едва ли ще се случи нещо.

Напротив:)
Много е вероятно бебето да се опъпчи в един момент. Въпросът е кой къде търси причините за това:)

# 23
  • Мнения: 576
И за мен това е глупост

# 24
  • Мнения: 5 391
Не съм питала гостенките си дали са циклични или не.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 423
Няма такова нещо  Naughty Глупави суеверия  Laughing

# 26
  • Мнения: 5 026
Хайде сега ново 20  Rolling Eyes

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ами...на всяка гостенка, която идва трябва да и се свалят гащите и да се проверява .... щото може и да излъже...


Ако е в мензис....вън.... smile3513


Но виж като дойде мензисът на майката не знам как се процедира...тя на палатка ли ще ходи? newsm78


 Браво Ивон, добре казано.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
И аз за първи път чувам подобно нещо hahaha hahaha hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
А как се разбира, че някоя от жените гостенки е в мензис  Thinking Аз примерно моите гостенки не съм ги питала подобни неща  Simple Smile

Ами сваляш гащите и проверяваш!  Sick Sick Sick Sick Интересен е и моментът какво правим, когато дойде месечният цикъл и на майката на бебето. А още по-интересен е въпросът защо опъпчено бебе не се води на лекар, най-малкото 1 телефон на педито, а се разтягат локуми и то небивали локуми.

Хайде - преди 30 и повече години, когато медицината не е била така напреднала примерно, а информацията е била достъпна най-вече на роднинско-сестринско-свекървенски принцип и за доста неща не е имало обяснение (или пък хората ги е мързяло да мислят и питат, където трябва) - разбирам да се появят такива суеверия и някой да се връзва. Ама днес, в 2007 година и то в интернет форум  Shocked Shocked Shocked

 newsm78 Или аз съм много крайна в мнението си, за което се извинявам, или това е пълна глупост и още по-лошото: пълна глупост е изобщо да питаш за такова нещо.

# 29
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ами...на всяка гостенка, която идва трябва да и се свалят гащите и да се проверява .... щото може и да излъже...


Ако е в мензис....вън.... smile3513


Но виж като дойде мензисът на майката не знам как се процедира...тя на палатка ли ще ходи? newsm78


 Joy Joy Joy
Не знам за майката , но се чудя сестрите в родилното , които са къпали и преобличали бебетата , как са ги допускали на работа в цикъл! newsm78Ами акушерката изродила бебето .....


 

Общи условия

Активация на акаунт