някой пил ли е кафе вита голд

  • 1 573
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да, аз.
Резултат в килограмите-НЕ
Само пъпки по лицето

И при мен резултати в килограмите нямаше. Единственият Дефект бе, че косата ми започна да пада много. Когато спрях да го пия спря и косопадът!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Пия от време на време,по 2 кафета на седмица общо взето се случва. Ясно е, че в този случай резултат не може да има.  Joy Аз го пия по-скоро заради 00.

# 17
  • Мнения: 448
Миналата пролет изпих 4 кутии за 2 месеца-едно пакетче си го разделях за две кафета дневно.Отслабнах с 2-3 килограма и после много бързо си ги възстанових.Моят съвет също е да влезнеш в подфорума за отслабване и диети-там най-вероятно ще намериш това,което те интересува.Успех!  bouquet

# 18
  • Мнения: 67
Ефекта на кафето е по-скоро диуретичен   Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз не съм пила, но майка ми пи и ефекта беше нулев  Naughty

# 20
  • Мнения: 1 544
Не съм го пила, но ако помагаше - всички щаха да са се свършили вече, нямаше да има пълни жени.
hahaha

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Моя приятелка го пие вече сигурно от половин година, но не е свалила нито грам... Ефектът, както казаха по-горе, е по-скоро диуретичен, затова и продължава да го пие.

Защо не опиташ някакви процедури - не съм сигурна в наименованието им, но имаше някакви специални хфатки в козметичните студия - обвиват те със специални колани, вибрации и т.н. За които пак се иска постоянство, но поне има ефект.

Другото, което се сещам, е кремът ДЕВА СЛИМ - има тема, в която момичетата споделят как губят сантиметри от ханш, талия и дупе с масаж и мазане на крема.

Потърси и прочети. Успех, стискам палци!

# 22
  • Мнения: 239
Ефекта е никакъв Sad

Общи условия

Активация на акаунт