Забавления, колажи и ретуш - 4!

  • 31 177
  • 541
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 406
това с дървото и храста е много готино!
Мира, опитай да докараш цвета на лицето в по- близък до цвета на кората тон  Hug

# 106
  • София
  • Мнения: 983
Много ще съм благодарна, ако някой пусне линк към въпросния урок за дървото. Много ме заинтригувахте, но нямам време да преглеждам основно темите.
  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 884
Много ще съм благодарна, ако някой пусне линк към въпросния урок за дървото. Много ме заинтригувахте, но нямам време да преглеждам основно темите.
  bouquet
Ето - http://photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1095

# 108
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
dujdets, освен че ме просълзи със стихчето в другата тема, искам да те помоля ако разбереш точно как става това с дървото, така както е в урока, да обясниш, защото стигам до едно положение и натам - нищо! Иначе аз дървото правих по урока, който даде Вечерница!

# 109
  • София
  • Мнения: 983
Дяволинке, благодаря   bouquet

Мира, то пише, че е за средно ниво, ама и аз къде се бутам с моите елементарни познания  newsm78 Мисля да го помъча нощес, пък да видим кой кого  Crossing Arms  Joy
А стихотворението наистина е страхотно. Обичам го тоя Валери Петров - и приказките му са невероятни  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 084
Ето нещо елементарно Simple Smile) от мен, ама поне да се включа в темата Simple Smile))
П.П. Трябва да увелича шарп-нес на детенцето (съседче), ама нямам време Simple Smile)))

# 111
  • Мнения: 4 406
дааа, свежи идейки. аз си харесвам това

и ще направя още няколко в този дух  Grinning

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Хубава тема, браво! Отдавна я очаквах   bouquet
Разписвам се с нещо старо, но любимо

# 113
# 114
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
mle4ko, много добра идея... Обаче ми се струва, че малко сянка на бебчето и на цветето, което е в ляво, долу, ще придаде повече реализъм... Сега са малко като лепнати. А и крилата ако са малко по-прозрачни мисля, че много по-сладко ще стане /сега се загледах, че крилата са всъщност на ангелче, така че прозрачното отпада, май!/ Това е от мен!

Вечерница, страшно ми харесва!

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
mle4ko, много добра идея... Обаче ми се струва, че малко сянка на бебчето и на цветето, което е в ляво, долу, ще придаде повече реализъм... Сега са малко като лепнати. А и крилата ако са малко по-прозрачни мисля, че много по-сладко ще стане /сега се загледах, че крилата са всъщност на ангелче, така че прозрачното отпада, май!/ Това е от мен!

Вечерница, страшно ми харесва!
Благодаря ти за съвета, но съм сложила само личицето на бебчето. Всичко останало си е от самата снимка  Wink Това ми е първия що годе сполучлив опит в дебрите на Фотошопа  Laughing

# 116
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
mle4ko, много добра идея... Обаче ми се струва, че малко сянка на бебчето и на цветето, което е в ляво, долу, ще придаде повече реализъм... Сега са малко като лепнати. А и крилата ако са малко по-прозрачни мисля, че много по-сладко ще стане /сега се загледах, че крилата са всъщност на ангелче, така че прозрачното отпада, май!/ Това е от мен!

Вечерница, страшно ми харесва!
Благодаря ти за съвета, но съм сложила само личицето на бебчето. Всичко останало си е от самата снимка  Wink Това ми е първия що годе сполучлив опит в дебрите на Фотошопа  Laughing

Наистина е добър... По-напред в темата има един линк към сайт, който е точно с такива детски колажи, много добре направени, мисля, че ще те вдъхновят!

# 117
  • Мнения: 4 116
Привет! Изгониха ме в тази тема  Joy
записвам се с 2 колажчета на една снимка...  Confused


# 118
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ted_cat, "Изгубен в гората" повече ми допада. И аз самата много обичам колажите, но сега нямам време да правя. Вманиачена съм на тема снимане. Усещам се, че вече мисля за всяко нещо дали ще стане добро за снимка...

# 119
  • София
  • Мнения: 6 743
Поздравления за раздвижването и съживяването на темата   bouquet
За жалост заминавам и не мога да се включа с нещо което да ви впечатли  Joy , но пък мога да ви впечатля с нещо чуждоооо  Laughing
http://www.johntp.com/2007/05/22/photoshop-drawing/    Hug

Общи условия

Активация на акаунт