Без клизма в Бургас?

  • 1 947
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
В болницата, в която раждах няма практика да правят клизма.Това много ме притесняваше.Но ми казаха, че като настъпи моментът да не се притеснявам за такива неща.Отидох с изтекли води, но не ми се ходеше до тоалетна.След това се наложи спешно секцио и въпреки това само ми сложиха катетър без да ми правят клизма.
Ако не правят не се шашкай - няма да си първата няма да си последната.

# 16
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Тук не правят клизми.Не успях да се наакам обаче. Embarassed Embarassed Embarassed
Абе момичета не се притесняваите за такива неща- наслаждаваите се на емоцията от раждането.А ако се изакате- голяма работа-  малко ли други неща излизат при раждането -ще чистят и толкоз!
Вили

# 17
  • Мнения: 9 050
Ако толкова те притеснява - направи си сама. В аптеките продават и течност и свещички. Действат абсолютно по същия начин. Правиш си я и тръгваш за болницата. Не е сложно и не отнема повече от 10-тина минути.

# 18
  • Мнения: 6 461
Стига де, как без клизма?


Не правят ....на тези които раждат нормално.Само на тези ,които раждат секцио.
А иначе се разписваш по документацията ,че е направена клизма Wink
Това го знам от личен опит Peace
Понеже и двете ми раждания бяха предизвикани ...знаех кога ще раждам.
Използвах глицеринови свещички ,както и около 10 часа преди раждането не хапнах нищо.
Нямах проблем в това отношение в родилна зала.

А изненаданите бременлийки .... Wink
Няма начин ,случва се

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз бях нормално и ми направиха клизма да не съм единствен случай.
Първия път когато се изпуснах и на мен никой не беше казал ама аз видях,нали съм любопитна се обърнах да видя.

# 20
  • Pb
  • Мнения: 1 183
В никакъв случай, по време на раждането, не трябва да мислиш за това дали ще се изпуснеш. Щом нямат практика да правят клизма, значи имат практика да обслужват родилката както си му е реда, ако се изпусне...

Общи условия

Активация на акаунт