Биг Брадър иска смърт!

  • 14 059
  • 329
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Изобщо не съм отвратена.
Всеки ден по телевизията, радио, преса, четем за дечица, болни и нуждаещи се спешно от средства за лечението си. Слагат снимки на болните, описват се истории им, от които ти настръхва косата...  Вие как решавате на кого да пратите смс или да преведете малко пари? И как преценявате дали да  пратите на едно 10 годишно момче смс за 2 лв, или на едно бебе на 2 месеца 100 лв по сметка в банка? Може би винаги се отзовавате, може би отвреме-навреме, когато имате възможност с повече, когато нямате- с по-малко...
Кажете ми сега, ако не сте видяли детенцето,което има нужда от вашите 2 лв , за да живее, по телевизията, ако не е била направена кампания за събиране на средства за това дете, как щяхте да разберете, че ТО има нужда от вас?
И това е начин, бих казала.  Confused

# 46
  • Мнения: 3 886
Не виждам  какво нормално има в това .Баси рейтинга ще е няма що.Найстина съм яко възмутена.А и този бъбрек от болна от рак може и след време да даде и на тях..............????? #Crazy

# 47
  • Мнения: 2 386
Приятно изненадана съм от добрия тон в темата!
Всеки има право на собствено мнение, тъжното в случая, че нито едно не е 100% правилно..  Sad
Пак казвам, дано никога не ни спохождат такива проблеми - нас и близките ни!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Но кой решава кое е правилно и кое не е...в крайна сметка, както каза някой ВСИЧКИ ДОБРОВОЛНО СА СЕ СЪГЛАСИЛИ да участват...да звучи ужасно и гнусно, но всеки гледа каквото иска...хората са толкова различни, че и на този сезон на ББ ще се намерят гледащи и участващи чрез смс и обаждания...свободна воля в крайна сметка, нали така беше? Whistling
аз лично не бих го гледала... Naughty

# 49
  • София
  • Мнения: 6 360
мда, научната фантастика от преди 30 години е вече реалност.
очаквам следващото риалити шоу да включва преследване, лов и убийство на хора по улиците на градовете.

колкото до донорството в случая, не съм сигурна доколко това нещо е законно - т.е., да посочиш на кого да се даде органът, ако не си в роднинска връзка с приемника.

да дариш орган и живот е най-висше благородство. но да играеш на хазарт с човешките съдби в ефир за пари... съвсем друго нещо е това. сещам се как древните римляни гласували по трибуните с палци дали да бъде убит или пощаден падналият гладиатор.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 825
Едно врем като четох "Бягащия човек" на Стивън Кинг бях потресена... и се чудех как изобщо му е хрумнала такава налудничава идея. До десетина години очаквам всички риалити шоу програми, за които е споменал там да се пуснат на екран Confused

# 51
  • Мнения: 3 634
Lady Charm, дано се окажеш лош пророк, но и аз това си мисля! Ако искам риалити просто гледам новините - убити, изнасилени, изгоряли, наводнени...

# 52
  • Мнения: 2 926
На мен лично това ми се струва прекалено.

# 53
  • Мнения: 2 195
Отдавна не съм гледала холандския ББ  Rolling Eyes   Тази бг.телевизия май ще я изхвърли мъжа ми  Embarassed
По темата , ами не знам , може пък да гледам началото .
Вярно , че звучи извратено и отвратително , но наистина ще скандализира обществото . Въпреки , че има доста програми за донорство и инвалиди тук , явно никога няма да са достатъчни .

# 54
  • Мнения: 1 085
Просто съм потресена , това е пълна гавра с живота на тези хорица  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 55
  • Мнения: 3 423
Добре, де, в Холандия е разрешена
евтаназията, пък нашето общество
ще линчува спирачите на системата...
Ендемол няма да стартира такова
предаване, ако не разчита на интерес.
Има ли интерес, има и смисъл това предаване.

# 56
  • Мнения: 4 585
Може и да не се състои това предаване.
Гледам и на холандците им идва нанагорно.


Едно врем като четох "Бягащия човек" на Стивън Кинг бях потресена... и се чудех как изобщо му е хрумнала такава налудничава идея. До десетина години очаквам всички риалити шоу програми, за които е споменал там да се пуснат на екран Confused
Точно за това си мислех, като прочетох
първия постинг, но не се сещах за автора.
Може да се реализира някой ден, колко му е.
Сигурно от Ендемол ще разчитат на интерес.

# 57
  • Мнения: 3 153
Холандците са брутални просто! Не се учудвам, че ще се случи там. Не знам само защо световната общност им позволява да си правят каквото си искат-легална дрога, педофилска партия, ТВ смърт и т.н.

# 58
  • Мнения: 393
УЖАС  Sick Sick Sick Не бих гледала подобна гадостр а тези които са го измислили са за  #2gunfire За мен това е чиста гавр с нещастието на горките хора

# 59
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Лиске, Лиске!  Naughty Сега мене ме сложи на тепиха. Аз лично не мога да критикувам нещо, което не съм видяла. Не казвам, че одобрявам предаването, но как да кажа, че е скандално, ненормално или т.н., ако не знам за какво става въпрос. Няма да изпращам смс / никъде не се споменава къде ще отидат парите от смс-те. Може пък в предаването да кажат./
В основата на предаването не е Ендемол, а компанията на мъжът, чиято снимка пуснах преди.

 NaughtyИ аз бях против наркотиците тук, но след като посетих Канада си промених мнението: за 4 години тук не съм видяла толкова много наркомани / направо в делириум/, колкото видях във Ванкувър и Виктория. Кое е по-добре: позволени и под контрол или забранени и никакъв контрол / тук не съм чувала за умрели от дози, в които е имало какво ли не./

Общи условия

Активация на акаунт