На капаните в БУРГАС с бира, с цаца и със нас

  • 12 915
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 565
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Танина и от мен!  newsm59  Gift Здраве и късмет на нея и цялото й семейство!!!
На Тедката честита нова работа!  cheers Много парички и да й върви като по вода!!!
Уишче дано твоя юнак така да продължава  Hands Clap, че и мама малко спокойствие да има.  coolcool Че като знам моя племеник какъв рев ревеше докато заспи.  smile3511
 За плажче и аз така ми се ходи ама като че ли ме е шубе още и с това тумбаче ще трябва май повече на сянката да стоя, а как обичам да си напичам д-то Joy
От предната темичка май имаше нови бременилки. Да са ни добре дошли и леко бременеене да им пожелая Mr. Green ! Аз малко със закъснение ама нещо спокойствието ми го нарушиха от известно време и само влизам набързо да прочета това - онова да не би да пропусна нещо важно и интересно  newsm53
А сега ви оставям. Приятен ден на всички ви.

# 31
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Танина   newsm67


Момичета  Hug , от Темата за благотворителност решихме да зарадваме Децата от Дома в Средец /в момента 63 душички на възраст от 3 до 7 год./ по случай 1ви юни ... Ако някой от вас има възможност и реши да се включи е добре дошла  Hug ... Смятаме да им занесем по една малко торбичка с лакомства и малко играчки /къде купени, къде 2ра употреба - накратко кой с каквото може да помогне  Hug/ ... За да не товаря тази Темичка, повече може да прочетете тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179912.180     То вярно, че мнооого време не остана  Rolling Eyes - но пак може да се опитаме да направим нещо  Peace

Хайде лек и спорен ден на всички бъдещи и настоящи майчета, и тези които имат възможност да се поразходят и заради мен newsm68  Nature Sunny

# 32
  • Мнения: 595
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3011437
6te opravqm i dobavqm dove4eraaaaaaaaaaaaaaaaaa

# 33
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета Simple Smile
Честит Рожден Ден на Танина ! С пожелание за здраве , щастие и късмет Simple Smile

Честита нова работа на Тес !
И аз имам ритничета в изобилие Simple Smile също така и контракции , но се справяме Simple Smile
Пожелавам ви приятен работен ден Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 026
Нахълтвам ви в темата, за да ви кажа, че заглавието адски ме кефи  Laughing Не можах да се сдържа и да не ви поздравя. Много здраве от Плевен  Hug

# 35
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Честита ни нова темичка.
Честито на ТЕС за новата работа.

Честито и на рожденничката ни Танина да е жива и здрава и много късмет.Ние днес отидохме най накрая да си подадем изследванията за яслата от понеделник тръгва бонбонка.За първи юни и аз съм навита да я водя .Хайде ако искате да се уговаряме вече а?Стига сме се чудили.

# 36
  • Мнения: 4 733
 Момичета, по повод празника на детето, на 3-ти в неделя организираме от офиса празник за децата. На алеята пред Пантеона от 10 часа ще е. Очертава се да е весело и да има много награди. Заповядайте с хлапетата  Hug

# 37
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Ч.Р.Д!Много,много любов ти желая!  bouquet
за първата страничка-аз и Тина вече сме мами  Crazy

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Е как се чувства новоизлюпената мама. Мони дали слушка мама? Нищичко не си разказала, как мина раждането, тук всички те мислихме и чакаме да чуем? Hug

# 39
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Пускам линк с малко снимки на Мони-много слушка сладура,гледкаме си се двамата,но нямам много време да пиша,обаче при първа възможност чета и ще пиша по някой ред.Ето го и линка парола 34588

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Пу-пу-пу да не му е уроки на малката мишка. Ама много сладко спинка. Я разкажи какво беше в болницата, отношение, с какво ги обличат, какво искат за майката да си носи и за бебето, и как мина раждането, уговорки, абе всичкоооооо чакам да чуя, че и аз на опашката съм се наредила  Crazy Hug

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Ще напиша много накратко,че нямам време.
Отидох в 5ч с болки-за мен силни,но се оказа че не са особено продуктивни и с 2см разкритие.Приеха ме и ме настаниха до една мама,която се мъчеше вече 5часа и имаше много силни болки-много!Докато я гледах взех твърдо решение да раждам с епидурална.Нямах уговорка.На смяна беше един д-р с арменско име-голям тъпанар,но пък за мой късмет един познет на майка беше нает от въпросното момиче,та той ми обърна внимание-козва се д-р Иванов-голям пич.В 7 или 8ч се смениха смените и на работа дойде Гамишев,при което яз полудях от кеф/той ми води бременността/.Казах му че искам окситоцин и епидурална и че искам да родя възможно най-скоро.Сложиха ми системката и зачаках разкритие от 4см за епидурална.Аз съм много търпелива,но болките от системата станаха  Sickнямям думи просто,но въпреки всичко тъй като до мен раждаше едно друго момиче ми беше гадно да кращя и да викам екипа при мен.И те като ме видяха,че мълча и стискам зъби решиха че съм много добре и ми усилваха системката постоянно-който мине и ми врътва "кранчето" и так до към 11ч/започна се от 8,30/.В 11,30вече не издържах на болката и тъй като втората система беше към края си казах на Гмишев че не ми пука колко ми е резкритието-искам си упойката.Оказа се,обаче че неговите анестезиолози оцъстват от града и се наложи да се забави с още 20мин за намери добър.Измика д-р Люцканова-голяма сладурана,тя ми сложи упойката-страхотно блаженство и ме провериха за разкритие-оказа се че вече имам пълно SickЗа час и половина-2 съм направила пълно разкритие-явно затова болките бяха посоянни и неописуемо силни  #Crazy и така започнаха напъните и в 12,50моят малък мъж изрева-той наистина изрива,не просто проплака  Mr. Green
Имах голям късмет-случих на страхотен екип и намам шевове,в залата когато родих останах сама и позволиха на мъжа ми да влезе и да ни види.
Горе в следродилно/така ли се казва  newsm78/ също имах познати и те се държаха страхотно.В боницата е мизерия-няма душ  Shocked и се наложи да се поливаме с шишета,санитарките са доста мързеливи и някои нахални/Боби например открито си проси пари/ и има няколко д-ра /като този с арменското име ,започва с К,но как беше  newsm78/...Наистина е гадна материалната база,но като цяло лекарите и сестрите са много мили,не е чак толкова зловещо-понася се,въпреки,че като излязох на 3тия ден ми се искаше да целувам земята от радост Mr. Green
Та на всички на които им предстои скорошно раждане в Б-с-не се плашете,не е чак толкова ужасно,нещата вървят към по-добре! Hug
Леко раждане!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ооооох това нещо болката много ме плаши  ooooh! Като знам какво е секциото и като не знам какво е нормалното и направо  #Crazy Почвам да давам назад, ама къде ще отида  hahaha Айде като имаш време кажи колко и какви дрешки за мони ти трябваха в болницата, какви консумативи освен памперси искат, че ти си най-прясна и лятна, нали и ние ще сме летни бебета. Утре мисля след консултацията да ходя да ги пазаря тези неща.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Танина, ЧРД  bouquet
Райна, страхотен сладур Hug А как ме разрева описанието ти Embarassed Днес съм съвсем разкисната Cry

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 spoko Милото Голди, споко мила и при тебе ще огрее слънцето и ти ще минеш от там, моля се постоянно най накрая и ти да се зарадваш  Praynig Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт