На капаните в БУРГАС с бира, с цаца и със нас

  • 12 916
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Райна, да ти е жив и здрав малкия сладур!

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Д-ра сигурно е бил Кавукджиян  newsm78 , и аз не съм чувала добри неща за него .

# 47
  • Мнения: 595
Д-ра сигурно е бил Кавукджиян  newsm78 , и аз не съм чувала добри неща за него .
мда същия льохман
голям тъпанар е
Райничка  Hug  bouquet
 силната мама Танина мноооооооооооого силно я гушкам!!! newsm51 newsm59  bigdance2  ura Tada

# 48
  • Мнения: 595
момичета малко оплесках темата та я оправях досега и ще припадна ако не си легна
събота и неделя ще я доопровя ако не е изписана до тогава
извинете ме но след работа съм неадекватна
цункиииииииииииииии

# 49
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
C-3PO - споко, чузесно се справяш Peace


Райна - малкият е голямо сладурче, на две от снимките толкоооова много ми заприлича на моя когато спинка  Heart Eyes smile3524 ... За болницата ще севъздържа от коментар  smile3505 , за пореден път се убеждавам, че съм направила добър избор за себе си и малкия  Hug

Goldie - споко  Hug ... и твоят ред ще дойде  Hug

# 50
Здравейте,момичета!Аз също ходя на консултации при Гамишев,и наистина е голям човек готин доктор е и аз съм доволна от него,но съм решила да си раждам в Сливен, не заради по-добрата хигиена,просто тук в Бургас докато попадна на добър лекар големи нерви беше и много се притеснявах защото на какви ли не тъпаци попаднах,а в Сливен имам познати акушерки,а нали знаете, че в България всичко става с познати.Та на мен сега ми е кофти да кажа на Гамишев,че ще раждам в Сливен дори незнам кога да му го кажа и как ще реагира, а съм вече в 7 месец и мисля, че е време да му кажа,защото той човека реши, че със секцио ще раждам и мисля че трябва да му кажа по-рано.





















# 51
  • Мнения: 5 713
Забравих да ви кажа, че на 1-ви юни по радио 1 ще звучат цял ден детски песнички.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ооооох това нещо болката много ме плаши  ooooh! Като знам какво е секциото и като не знам какво е нормалното и направо  #Crazy Почвам да давам назад, ама къде ще отида  hahaha Айде като имаш време кажи колко и какви дрешки за мони ти трябваха в болницата, какви консумативи освен памперси искат, че ти си най-прясна и лятна, нали и ние ще сме летни бебета. Утре мисля след консултацията да ходя да ги пазаря тези неща.


3 камизолки с ританки,3 комплекта пелени.памперси,олио,клечки на уши,сапунче,мокри кърпи.
Това се сетих засега:)

# 53
  • у нас
  • Мнения: 5 713
Д-ра сигурно е бил Кавукджиян  newsm78 , и аз не съм чувала добри неща за него .
Д-ра сигурно е бил Кавукджиян  newsm78 , и аз не съм чувала добри неща за него .
мда същия льохман
голям тъпанар е


и жена му е същата паторана като него, само че е не гинеколог, а е лекар в трета п-ка #Crazy

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
3 камизолки с ританки,3 комплекта пелени.памперси,олио,клечки на уши,сапунче,мокри кърпи.
Това се сетих засега:)

Цък, записах си. Ама за какво 3 к-та пелени  ooooh! нали ще имат дрешки или не  newsm78

# 55
  • Мнения: 644
Цитат
Здравейте,момичета!Аз също ходя на консултации при Гамишев,и наистина е голям човек готин доктор е и аз съм доволна от него,но съм решила да си раждам в Сливен, не заради по-добрата хигиена,просто тук в Бургас докато попадна на добър лекар големи нерви беше и много се притеснявах защото на какви ли не тъпаци попаднах,а в Сливен имам познати акушерки,а нали знаете, че в България всичко става с познати.Та на мен сега ми е кофти да кажа на Гамишев,че ще раждам в Сливен дори незнам кога да му го кажа и как ще реагира, а съм вече в 7 месец и мисля, че е време да му кажа,защото той човека реши, че със секцио ще раждам и мисля че трябва да му кажа по-рано.

Didi, не се притеснявай да кажеш на Гамишев за намерението си! Той по никакъв начин няма да се разсърди един вид, че няма да раждаш в Бургас,т.е при него! И не си единствената определено! За твое успокоение- моята кума също в момента ходи при Гамишев и ще ходи да ражда в Сливен! А момента да му го кажеш - ти си го избери! Даже ако искаш изобщо не му казвай - не се чувствай задължена да знае къде мислиш да раждаш! Той не е от алчните лекари - поне не го показва! Та повече кураж и хич да не ти пука много много!

Райна, а аз си мислех, че с епидуриалната не се чувстват никакви болки?! Т.е, че се предотвратяват болките и от системата! И при мен тези болки бяха просто непоносими и все още ми "държи" гадния спомен! От цялото ми раждане на мен това ми беше най-неприятното- след това  при напъните ве4е не беше толкова ужасно/ по го изтърпявах, може би защото ве4е бях претръпнала и се виждаше края/- бях си с нормално раждане, без епидуриална/по моето време още нямаше/!
Малееее смятайте колко съм "афектирана" от раждането си, че и след 2 години още да си го спомням все едно вчера е било!Чак да започна и да пиша даже...
Сорри за излиянието, сигурно съм ви досадила! Май за пръв път си позволявам така да се "излея"!

# 56
  • UK
  • Мнения: 1 351
3 камизолки с ританки,3 комплекта пелени.памперси,олио,клечки на уши,сапунче,мокри кърпи.
Това се сетих засега:)

Цък, записах си. Ама за какво 3 к-та пелени  ooooh! нали ще имат дрешки или не  newsm78

 Не 3 а 2 комплекта пелени... аз съм извадила списъка в Августката тема ако искаш влез да го свалиш или ще ти го копирам ей сега  Peace

 Ето списъка:
                         За родилката:
 2 чаршафа
 2 нощници ( тип рокля )
 2 пакета лигнин
 2 хавлии
 3 подложки
 2 калъфки за възглавница
 четка за зъби, паста за зъби, четка за коса, сапун
 чехли, ластик за коса
 1 бр самобръсначка
 
                             За бебето:
 2 комплекта пелени
 1 пакет памперси
 мокри кърпички
 камизолки
 ританки
 2 хавлийки
 бебешко олио
 ракавички
 чорапки

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен
как сте днес, дано да е по-хладно, че тези жеги много гадни бе!
Хайде до после

# 58
  • Мнения: 617
Здравейте мамчета!
Въпреки, че не пиша често ви наблюдавам и чета.
Сега се включвам за да ви попитам дали някоя си е правила ФМ при Калчева и колко време продължи прегледа. Знам, че прегледа трае 30-40 минути, ама сега ми дадоха час за вторник 11,30 а на приятелката ми която се обади след мен и дали час за 11,45. Ох, много ми се иска да не ни претупа, хубаво да огледа бебо. Моля ви споделете как минаха при вас прегледите. Извинявам се ако вече сте коментирали това, сега съм малко ядосана ама после ще изчета всичко което сте писали.
Целувки по тумбаците от мен

# 59
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
mimi при мен прегледа беше около 25 минути.аз лично съм доволна,но има мами,които не са.но определено калчева си разбира от работата и апаратурата и е най добрата.георгиев и тя за мен са номер едно в бургас.

Общи условия

Активация на акаунт