Страх ли ви е да не ви откраднат бебето?

  • 5 631
  • 149
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 498
Никога не съм оставяла малката без надзор, дори и за секунда  Thinking

Според мен си си съвсем наред  Heart Eyes
И аз съм паника!Оставям го само ако таткото е с нас! Simple Smile Иначе ако трябва с количката ще се кача в магазина!  Laughing
И само да добавя - зверски се дразня на детските магазини, в които е невъзможно да се влезе с количка - в центъра има няколко такива. За обикновените магазини е ок дори да няма достъп, не са длъжни да се съобразяват, ама за детските - мисля, че е непростимо и показва неуважение към клиентите.
Абсолютно съм съгласна! #Cussing out

# 76
  • Мнения: 169
Никога не съм оставяла малката без надзор, дори и за секунда  Thinking

Според мен си си съвсем наред  Heart Eyes
И аз съм паника!Оставям го само ако таткото е с нас! Simple Smile Иначе ако трябва с количката ще се кача в магазина!  Laughing
И само да добавя - зверски се дразня на детските магазини, в които е невъзможно да се влезе с количка - в центъра има няколко такива. За обикновените магазини е ок дори да няма достъп, не са длъжни да се съобразяват, ама за детските - мисля, че е непростимо и показва неуважение към клиентите.
Абсолютно съм съгласна! #Cussing out
Peaceнапълно подкрепям

# 77
  • Мнения: 306
Страхувах се с първото, а сега и с второто,но ме е страх и от много други неща: да не си глътне езика докато спи,да не аспирира вода през носа и т.н.
Тези и други страхове намирам за нормални!

# 78
  • Мнения: 983
Никога не съм се страхувала...не че съм особено спокойна, когато го оставя пред магазин, гледам да не се мотая много..но чак пък страх  Rolling Eyes

# 79
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами определено си ме е страх,пък и нали наскоро имаше в кв."Х Димитър" някакъв тип който взимаше бебета от количките и сега съвсем ме е подгонила параноята,пък и става какво ли не,коли се качват по тротоарите,разни олигофрени минават,бебата си е плътно с мене навсякъде Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм го оставяла никога сам пред магазин или нещо друго!Абсурд!Ако не мога да влезна с количка-значи просто не влизам и това е.Никога не бих го оставила и в колата-независимо дали спи или е буден.Наскоро четох един случай-майката оставила 4-годишното си дете в колата със запален двигател,заради пуснатия климатик.След известно време колата се самозаключила /такава опция има на всички нови коли/.Детето си спяло вътре,майката изпаднала в паника отвън.Наложило се спешно да викат техниците /колата била Шкода/.Това се е случило преди да родя и никога не оставям бебето в колата само,даже и за 1 секунда.

# 81
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Страх ме е, разбира се! Щеше да е ненормално ако не ме е страх!

# 82
  • Мнения: 5 103
Страх ме е!!

# 83
  • Мнения: 4 451
Май аз съм единствената смахната тук, защото не ме е страх. Може би, защото живея в малък град, където всички се познават и престъпност липсва (или почти). Оставям си спокойно количката с бебето пред магазина. И съм напълно спокойна, просто всички знаят чие е бебето. Simple Smile Сега като се замисля, ако съм с количката в Пловдив например, този лукс не бих си го позволила. Само като си го представя и ме хваща страх.

# 84
  • Мнения: 7 914
още съм прекалено млада майка за да съм категорична.. но ми се струва, че не бих си оставила детето без надзор  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 27 524
В ред си си  Hug Всяка майка май си има по някаква фобия. Да, страх ме е да не го откардант, и аз все се озъртам като орлица. Но моята фобия е да не падне през прозореца. И сънувам подобни кошмари, ужасно е  Sad

# 86
  • Мнения: 6 461
Смахнато звучи въпроса, ама...
 Мен например ме е много страх като оставям количката пред някой магазин, основно пред аптеката като трябва нещо за бебо! Даже и в колата - като се наложи да взема нещо от вътре за половин минута! .............
Нормално е да се тревожиш за детето си .
На пълно в ред си Wink
И мен страшно много ме е страх за децата ми....

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
След като прочетох това,никога и никъде не го оставям.
Пазете децата си!

# 88
  • гр.София
  • Мнения: 199
Аз съм си паника за доста неща ,а за сина ми  съм сто пъти повече.Когато съм с някой с майка ми с мъжа ми го оставам  .Защото знам ,че е с тях,но сама ли съм винаги го взимам с мен да ми е пред очите.Защото лошите неща стават много бързо .И като гледаш новините една хубава новина не чуваш.Как да не се притесняваш и да не си мислиш най лошото.

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 17:34 от nushi

# 89
  • Мнения: 5 362
Никога не съм оставяла малката без надзор, дори и за секунда  Thinking

Според мен си си съвсем наред  Heart Eyes
И аз.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт