Страх ли ви е да не ви откраднат бебето?

  • 5 613
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 367
няма нищо смахнато в естествената грижа за децата.живеем в толкова опасно време,че никакъв вид предпазливост не е излишна.оставям сина си пред магазин само ако с мен има някой близък или приятел.ако съм сама и не мога да вляза някъде с количката,просто не влизам.нямам навик да вземам детето с мен,а да оставям навън количката.не ми се дават пари за нова,ако ми я откраднат.така че не си мисли,че си смахната,просто си една грижовна и отговорна майка.

# 61
  • София
  • Мнения: 248
Да страхувам се и гледам винаги да е близо до мен. В магазините влизам или с количката или я взимам на ръце.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Аз също се страхувам да оставям детето си без наблюдение. Не бих оставила и количката си навън- шанса да я задигнат е доста голям. Влизам само в магазини, в които има достъп за количката. Мога да оставя беба навън само ако има някой с нас  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 7 105
Ти си си съвсем в ред. Никога не съм оставяла Мартин сам пред магазин. Дори и сега, вече като по-голям го оставям единствено в детски клуб, но ако не го виждам пак не съм спокойна.

# 64
  • Мнения: 2 587
Никога не съм си оставяла детето пред магазин или каквото и да е.Виж прозореца не го затварям като ходя до тоалетна(пак сме на първи етаж).

# 65
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Да.Случвало се е няколко пъти да не мога да вляза в някой магазин с количката и тогава просто стоя на вратата и от там разглеждам каквото ми трябва.Добре че има съвестни продавачки които ме обслужват така  Laughing

# 66
  • Мнения: 3 069
Разбира се, че ме е страх да го оставям самичък.
Такава престъпност се вихри и никой не е застрахован от отвличане на дете.
Може и аз да съм малко параноична, но по добре така от колкото да съм безотговорна Peace

# 67
  • Мнения: 1 364
Навън никога не съм я оставяла сама. Като влизам в магазин или аптека я вземам с мен.
В къщи не ме е било страх, че някой ще я вземе.

# 68
  • Мнения: 953
Аз също много се страхувам да оставям Вики сама, никога не се отделям от нея.
Предпазливостта никога не е излишна.
 

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 10:40 от IraSof

# 69
  • Мнения: 1 317
Няма такъв вариант - да я оставя в количката сама  Naughty Мен ми е съвестно като я оставя сама в хола, за да се изкъпя, какво остава пред някакъв си магазин или аптека!
Тъпото е, че почти никой от магазините не са пригодени за майки с колички и съответно за инвалиди  ooooh! Много често ми се е случвало да вляза в някой магазин с количката и продавачките да ме гледат като гръмнати - другите как си ги оставяли отвън!!!  #Crazy

# 70
  • Мнения: 361
Да,много при това.и винаги когато не сме заедно ми е едно такова гадно.А преди време влизайки в едно студио за хим.чистене,жената така ми се развика,че съм влизала с количка с бебе и ме нахока да ги оставя навън и тогава щяла да ме обслужи.Взех си бебчето и излезнах.Всеки път щом мина покрай това студио и тегля наколко по сосни и много я мразя...





# 71
  • Мнения: 439
Никога не го оставям сам,като дупенце и гащички сме.Предпочитам да остана без количка,за това винаги го гушкам,ако нямам достъп заедно с количката

# 72
  • Мнения: 315
Според мен тези притеснения са напълно нормални. Снощи даже сънувах един сън как една циганка издърпа количката от ръцете на мъжа ми... Тичахме като луди да я настигнем, събудих се без дъх и хукнах да проверявам в детската стая  #Crazy #Crazy #Crazy
Може би беше заради това, че напоследък коментираме отвлеченото дете (оставено да спи в хотела докато мама и тати купонясват  Sick)...

# 73
  • Мнения: 268
Хич не звучи смахнато! Не бих си оставила детето нито пред аптека, нито пред магазин, пък било то и за броени минути. Виж, количката оставям, нея мога да я прежаля, макар че определено ще бъде финансов удар ако ми я откраднат ooooh!.

# 74
  • Мнения: 268
И само да добавя - зверски се дразня на детските магазини, в които е невъзможно да се влезе с количка - в центъра има няколко такива. За обикновените магазини е ок дори да няма достъп, не са длъжни да се съобразяват, ама за детските - мисля, че е непростимо и показва неуважение към клиентите.

Общи условия

Активация на акаунт