Две деца по-късно и "Ти си ми първият!" или как да изненадаме мъжа до себе си

  • 5 613
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Хах,това за девствеността отдавна не бях се замисляла.Има ли го още това чудо?Моят мъж изобщо не си пада по девственици.Бяга от тях като дявол от тамян.Ако някой ден реша да го изгоня,ето това е начинът. Grinning
същата работа е и моят Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 405
А, не, благодаря Naughty
Бях девствена навремето. После вече не бях, а после се запознах с мъжа ми. Не би искал да ме види в деградация  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 765
Затова ето ви нов "продукт" на необятната пазарна ниша на пластичната хирургия.  Laughing
Ба, нов... просто преди да изобретят зашиването на химена са се ползвали други методи - суров дроб, парче цитрус и прочее неща, набутани прилежно на съответните места, во избежание откритието, че някой друг вече си е слагал книжката на тази лавица...

Аз предложих и по-простото закупуване на фин чорапогащник 15 дение, но опитното си е опитно - предупредиха ме, че такова нещо може да повреди деликатния инструмент и не си струвало...
Кой те предупреди? Някой е минал по този път ли ? Някой с опит ? Разкажи ни повече  Praynig

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Кой те предупреди? Някой е минал по този път ли ? Някой с опит ? Разкажи ни повече  Praynig
Хм, не съм сигурна дали е първа ръка изпробвано това... или е просто констатация, неволно направена в бързината, преди да успеят да се свалят всички дрехи...

# 19
  • Мнения: 1 809
Яко!
 Joy
Спуках се от смях!
Ама не бих дала 130лв.
Какви неща може да роди женския мозък, просто съм очарована  Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
130 лв???
За да ме разцепят наново?
Не - мерси!

Обаче ако вашите умни и останали без работа главици намерят някъде опция за инсталиране на зъби  - първо на мен да кажете!

# 21
  • Мнения: 6 029
Обаче ако вашите умни и останали без работа главици намерят някъде опция за инсталиране на зъби  - първо на мен да кажете!

стига бе? е що са ти?  Shocked

# 22
  • Мнения: 6 243
Бу, ние с теб останахме последните романтички ... еееееехххххххх

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
стига бе? е що са ти?  Shocked

Що ли?
Не измил чиниите - секс!
Не извел децата - секс!
Заспал преди секс - секс х 2!

Човек трябва да си намира начини за постигане на желанията  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 029
стига бе? е що са ти?  Shocked

Що ли?
Не измил чиниите - секс!
Не извел децата - секс!
Заспал преди секс - секс х 2!

Човек трябва да си намира начини за постигане на желанията  Mr. Green

ох стига секс, че кат се сетя колко още ша чакам.....

# 25
  • Мнения: 765
Бу, ние с теб останахме последните романтички ... еееееехххххххх
Ей на това му казвам и аз романтика ...

# 26
  • Мнения: 6 243
стига бе? е що са ти?  Shocked

Що ли?
Не измил чиниите - секс!
Не извел децата - секс!
Заспал преди секс - секс х 2!

Човек трябва да си намира начини за постигане на желанията  Mr. Green
Ми ти и сега можеш да го хапеш, щом не мие чиниите, не извежда децата и заспива преди секс. Thinking

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ми ти и сега можеш да го хапеш, щом не мие чиниите, не извежда децата и заспива преди секс. Thinking
А това си го представих Joy

# 28
  • Мнения: 4 740
Ползва се ципа от някакъв свински орган. Мерси на такава девственост, сигурно ще почна и да грухтя  Crossing Arms Пластика на пеперудата ми се вижда по-удачен вариант. Предполагам изненадата, че влизането не се получава ще е къде-къде по-приятна  Mr. Green

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Пластика на пеперудата ми се вижда по-удачен вариант. Предполагам изненадата, че влизането не се получава ще е къде-къде по-приятна  Mr. Green
Еее, това брутално бе! Ципата все пак се къса, а в твоя случай какво - цял живот недоклатена? Не, благодаря...

Общи условия

Активация на акаунт