Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

  • 7 370
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Ти пък къде си подскочила?!  Grinning
И що го издаде сега? Еххх  ooooh!

Като прочетох повторно темата и отговорите,тогава зацепих,че не е за мен подигравката. ooooh!

Ама късно е либе за китка(Шанел,тази фраза не те ли дразни?) Mr. Green
На мен, да!
Няма подигравка тука.А "Късно е либе за китка" не ме дразни, отвътре ми идва все да го казвам като "късно е либе за свирка".

# 16
  • Мнения: 46 534
Не се дразня, защото колкото пъти съм го срещала, все на място е било Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 155
На мен любимото ми е да се подвидква ехидно "морализаторки", като оспориш нормалността на някое действие. Мисля, че го ползват като обида и вероятно е доста лошо да си наясно с моралните си ценности  Rolling Eyes

Дааа. Също и "моралистки", "светици", "монахини" ... Laughing
Вече толкова се изтърка, че не ми прави впечетление Tired
бях пускала преди тема за това лошо ли е да си "моралист" Crazy

# 18
  • Мнения: 3 405
И как да не възкликне човек?! Напоследък в ума ми все тази крилата фраза се върти, след като прочета някой и друг постинг, от който си личи,  че потребителя е непоправимо ощетен. И няма желание да се самоактуализира. Мъка...хък  Sad

# 19
  • Мнения: 46
 Аз пък обичам да използвам такива изрази, именно защото знам какво аджеба означават.
 И понеже точно преди минути използвах този израз в друга тема и предполагам съм вдъхновила авторката за тази  Thinking която по - принцип е права, ама айде не под общ знаменател всичко живо, където си чупи маникюра по клавиатурата!
 С най- добри чувства  Flutter ама какво да направя като съм начетена  bowuu

# 20
  • Sf
  • Мнения: 808
Помислих че е поредната тема за Македония... Laughing

 

Или за чистачите на тоалетни в Китай през дъждовния период.

# 21
  • Мнения: 3 405
Или за чистачите на тоалетни в Китай през дъждовния период.

Какво се случва в китайските тоалетни през дъждовния период, нещо трагично ли?

# 22
  • Мнения: 2 161
Аз пък обичам да използвам такива изрази, именно защото знам какво аджеба означават.
 И понеже точно преди минути използвах този израз в друга тема и предполагам съм вдъхновила авторката за тази  Thinking която по - принцип е права, ама айде не под общ знаменател всичко живо, където си чупи маникюра по клавиатурата!
 С най- добри чувства  Flutter ама какво да направя като съм начетена  bowuu
Шушумишке,не се ласкай,не си ме вдъхновила,защото тази тема имам желание да я пусна от няколко дни.

# 23
  • Мнения: 25 660
Колкото и да си чешите клавиатурите, че е много мъката в този форум, много е! Боже!  ooooh!
И прогледалите слепи са ми в повече от нормалното.
И лудите, дето сами се обаждат...
И "Не пей ми се, не смей ми се" от "Криворазбраната цивилизация"...
 Мила моя майно льо!
 Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 426
късно е либе за свирка...
А, не си права, винаги има време поне за едно подсвиркване  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 161
късно е либе за свирка...
А, не си права, винаги има време поне за едно подсвиркване  Laughing
Ей,професионалистке  Grinning.

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Или за чистачите на тоалетни в Китай през дъждовния период.

Какво се случва в китайските тоалетни през дъждовния период, нещо трагично ли?

Те са прослойка, която е обречена да се занимава само това през целия си живот. Деца, внуци и прочие. Понеже в обществени тоалетни в бедните квартали няма канализация, чистачите на тоалетни ходят и взимат казаните, намиращи се под тоалетната и ги носят на главите си, за да ги изхвърлят на определено място. Като вали дъжд, казаните преливат и обливат чистачите... Обикновени хорица, на които им подхвърлят огризки или нищожни пари за труда им.

Даваха го наскоро по btv новините и бях втрещена как култури и страни, които в миналото са били страшно развити, строили са цели чудеса в архитектурата и са имали невероятен духовен живот, разбирания и принципи, сега са така изостанали, считани са за страни от Третия свят...

Спомнете си инките и маите, Индия, Египет, Китайските династии...

# 27
  • Мнения: 7 114
Не се дразня, защото колкото пъти съм го срещала, все на място е било Mr. Green
Crazy
Никол, ти не си такова дете.   bouquet
 Peace

# 28
  • Мнения: 5 539
.А вие имате ли такива дразнители?

Да, имам.
"Любимата" ми реплика е "Все пак живеем в 21 век!", която се използва като оправдание за всякакви глупости, които могат да хрумнат на човек. Crazy

"Да не съм луда да раждам нормално?! Все пак живеем в 21 век"
"Откъде накъде ще си развалям рахата и ще кърмя?! Все пак живеем в 21 век, хората са измислили АМ"
и т.н., и т.н.

Разни такива псевдоцивилизовани елементи ме дразнят, признавам си, защото не виждат по-далеч от носа си Close
И може би дори не са чували, че в този прехвален 21 век повече от половината човечество живее в недостиг на питейна вода, на храна, не елементарна медицинска грижа.

Съгласна съм, че цивилизацията дава някакви предимства, но все пак "трябва и акъл", както гласи една популярна реклама Tired

# 29
  • Мнения: 3 423
Обичам да ми нашокват репата с:

"Пази, Боже, сляпо да прогледа!"
"О, неразумний и юроде, поради что се срамиш..."

Това "мъжО" ме възбужда по особено болезнен начин.

Обичам и "всеки има право на лична трагедия".

И изобщо, аз съм една такава обичлива...

Като си помисля, май мога да наблъскам във всеки
свой пост по някой и друг цитат. Дали да не почна
с "не пей ми се, не смей ми се, от днес вече ще да блея."

Общи условия

Активация на акаунт