Перник - 5

  • 11 162
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Разгледахте ли този сайт
www.pernik.bg

Там има предложение за благоустройството на градската част. Може да ви е интересно какво са измислили едни умни глави...

# 16
  • Мнения: 492
Здравейте!Честита ни нова тема.Аз чак сега след работа я видях, та съм на опашката!Приятна вечер, момичета!

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Галчо, радвам се да те "видя" и прочета...

# 18
  • Мнения: 124
 Hug HugПоздравления за новата тема!От вчера се каня да пиша и Оп пуснали сте нова тема.Преди бях с друг ник - Gani - така че ме пищете към "старите "кучета Laughing
Обикновено се мотая в клюто и съм забравила за пернишката тема Blushпък и нали съм от калкас т.е. не се чувствам все още перничанка Peace и след 5 годишен престои в Фелибето малко трудно се приспособявам към новата обстановка.
Светле пожелавам ти безпроблемно раждане!
Радвам се ,че така сте се активирали пернишките майки крайно време беше newsm74

# 19
  • Мнения: 255
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.

Светле, май в скоро време ще си 1+1. Леко и безпроблемно раждане и скоро да се похвалиш с едно здраво и прекрасно бебче!

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ей, ама кой е скрития, бе! Що се криете така?!? newsm78

# 21
  • Мнения: 589
Ееехоо,  Stop и аз съм в темата. Значи аз и Миленка сме родени на една и съща дата. Правилно ли съм разбрала? Е, да знаете, че сме най-готините хора(Умря циганката, дето ме хвалеше) Joy Много се радвам! Астрални близначки сме  Peace Май така се казваше  newsm78
  Светле, не се плаши, ама съвсем скоро ще е като гледам. 1-ви Юни е добра дата  Peace Айде, ако изкараш нощта да се разпишеш рано сутринта, ако ли не - ще знаем къде си. Стискаме палци, палим свещички, кръстим се.....каквото кажеш. С теб сме! Peace

# 22
  • София/Перник
  • Мнения: 984
Ей, ама кой е скрития, бе! Що се криете така?!? newsm78

Аз съм, аз съм  Mr. Green! Не мога да смогна да прочета едната тема и вече има нова! Абе, много сте се разписали значи  Grinning

Тоз проект дето са го намислили не ми харесва! Да не казвам ужасен е, ама карай. Те студентите от УАСГ ще се справят по-добре! Ама... ясна е схемата мисля. Както и да е.

Пишете, пишете Simple Smile Харесва ми да е оживена нашата темичка   bouquet Аз няма с какво да се похваля за момента.

П.П. Съжалявам, че не успях да дойда на последната среща, но се надявам за следващата да се класирам  Grinning

# 23
  • Мнения: 492
Галчо, радвам се да те "видя" и прочета...
Удоволствието е взаимно  bouquet!
Добро утро, момичета!Още ли спите, поспаланки такива!Хайде бързо правете кафето и  atwork
Приятен ден!

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Алоооо, скритата! Защо не си на кафе? Всъщност кога пак ще пием кафе? Имам да черпя...

# 25
  • Мнения: 589
Добро утро!
Чакам малкия да си свърши работата на гърнето и седнах да ви прегледам. времето е кофти и май ще си останем вкъщи. Още не съм пила кафе и отивам да си направя.

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Охо, работните вече сте в темата... Само така!

# 27
  • Мнения: 6
Добро утро!
Чакам малкия да си свърши работата на гърнето и седнах да ви прегледам. времето е кофти и май ще си останем вкъщи. Още не съм пила кафе и отивам да си направя.
Добро да е Grinning
Само да не завали отново. Как е днес настроението?

# 28
  • Мнения: 3 372
Добро утро  bouquet
Току що се дотътрих на работа и сега малко Coffee с   typeuu
Голям студ в София, ей Crazy
mama-eli, и двете сме огнени лъвици Sunglasses
Честно казано това за благоустройствения план няма да стане Stop Те Търговска я строиха с години #Crazy А за това нещо дето го мислят трябват пари, които може би са отпуснати от разни фондове, но нашите общинари ще откраднат Tired Ще се пенсионирам докато стане ако изобщо стане Peace

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 09:55 от *milenna*

# 29
  • Перник
  • Мнения: 277
Представяте ли си в началото на "Търговска" да има мост и отдолу да минават колите  Shocked- нещо такъв проект ми се видя...
 ooooh!    doh   забравих да кажа добро утро!
Айде   smile3508      typeuu   да няма      food010
Да бе зимата да не си е спомнила ,че тази година не е идвала   Laughing  - такъв студ е днес!  cold

Общи условия

Активация на акаунт