Перник - 5

  • 11 196
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 372
Софийския в Младост. Иаз го чакам тукашния. Peace
Направо нямам търпение Twisted Evil Като знам, че ще похарча там една заплата ooooh! за глупости Whistling Както се случи като отвориха Билла ooooh! На мен такива магазини са ми малко противопоказни, ама все пак го очаквам с нетърпение

# 211
  • София/Перник
  • Мнения: 992
Хех, пък Кауфланд като цяло е по-евтин от Билла. Друг е въпроса за качеството на някои стоки!
Но пък ударихме джакпота там по-миналата седмица - с прах за пране Ариел Колор 4кг. компакт - за 19.90лв. Другаде не го видях за толкова! Далаверка  Mr. Green
Абе, тъпо ми е. Тъпо ми е, тъпо ми е, тъпо ми е... иде ми да се  #2gunfire
...ако оцелея до седмица-две - ще ви се обадя  Mr. Green пожелайте ми успех!

# 212
  • Мнения: 589

...ако оцелея до седмица-две - ще ви се обадя  Mr. Green пожелайте ми успех!

 Що бе, Галски? Къв ти е проблема?

# 213
  • Мнения: 255
Мама Ели, и аз така с Живка малко случайно се запознах - една нейна учителка и моя позната ни запозна. До колкото усещам май и двете още са болни - детенцето кашля много зверски, а тя беше с пневмония.
Значи сега като се затопли се надявам да ес видим, че да потърчат дечковците. Или ако идвам до високите, ще ти звънна да се видим.

*milenna*, може и да му отменят пак отварянето на Кауфланд - от края на юни стана 6 юли, очаквам да стане края на юли. Много жалко, че няма да го отворят, преди да тръгна на море - там има изобилие от пюрета и исках да съм подготвена.

Галски, що така бе, душа? С нещо, ако можем да помогнем да ти оправим настроението - насреща сме.

# 214
  • София/Перник
  • Мнения: 992
Да се не оплаквам, ама многУ работа бе. Много... всички спешни... иде август - общините излизат почивка, всичко гледа да внесе преди юли проектите, барем получат разрешения преди отпуската... ад с една дума.
Но ще се справим... като всяко лято  Sad уф. Вие пишете, аз чета от време на време!

# 215
  • Мнения: 109
Привет девойки Heart Eyes
Как е живота днес?
Вики е по- добре, ама вече и аз не знам. Ще спра да говоря, че като кажа, че се оправя и той вземе та се разболее отново.
Галски, дръж се душа, с теб сме и стискаме палци за по- лека работа.

# 216
  • Мнения: 255
Здравейте, моми!

Как я карате? Нещо няма раздвижване  newsm78?!

Галски, абе мен ако питаш по-добре да има работа - така не се усеща как минава деня.

# 217
  • Мнения: 589
Повдиг, повдиг!
Е, кво става, бе мацки? Къде се изпокрихте? Видях от първата страничка, че Котето се справя с инфото. Видях, че и бебето на Светлето се казва Калоян. Ще бъдат с моя Калоян-големия и Калоян-малкия  newsm51 newsm03 Само дето не виждам снимки на Калоян-малкия. Светлето май е много заета с кърмене и гушкане. Някой да я е чувал?

# 218
  • Мнения: 255
mama-eli, май само аз и ти сме тук. Къде изчезнаха другите  newsm78?!

И аз сега разбирам, че си имаме Калоян Джуниър. Бравос - много хубаво име!

# 219
  • Мнения: 1 608
Поздрави от Сливен!
Стана ясно защо ме няма. Връщаме се в неделя.
Ели, много хубав аватар!
Боби, много се радвам, че Вики е добре. Потърсете алтернативни форми на лечение сега като е здрав или някакава профилактика. newsm78

# 220
  • Мнения: 492
Я Котката откъде се появи!
Добро утро, момичета!Спите лииииии?

# 221
  • Мнения: 589
Аз не спя,  food010   typeuuно тук е много пусто  smile3506

# 222
  • Мнения: 354
Здравейте мами, Hug
Аз съм мама Неци на бебе Симеон.
Моля Ви препоръчайте ми свестен педиатър в нашия град, че нали до края на месеца може да се сменят, а аз имам огромно желание за това #2gunfire.
Помагайте ще съм Ви много благодарна!!!
И честит ден на бащата - поздрави на  всички татенца! И на нашите бащи също!

# 223
  • Мнения: 589
Добре дошла при нас, neci!   bouquet
Сладък бебок имаш с царско име като моя Калоян!  Grinning Да ти е жив и здрав! Heart Eyes Ние сме при Д-р Павлова и за сега сме доволни.  Peace Работят в един кабинет с д-р Никифорова в Медицински център намиращ се на Юри Гагарин в първия блок след кръстовището на пазара на кв. Изток от лявата страна, ако идваш от София. Как го обясних... Дано си ме разбрала. А вие от кой лекър бягате? Сподели, та и ние да не правим грешки. Naughty А между другото ти къде живееш? Все пак трябва да ти удобно за посещения!  Thinking

# 224
  • Мнения: 354
Добре заварили Wink. От мошино сме , така че този кабинет на др. Павлова ни е много добре като място.
До сега бяхме при др. Иванова, ами не съм доволна все ме нахоква за нещо и аз трябва да се обяснявам като ученичка, първо беше защо не ял точно през 3 часа и през ноща през 6 , е на мен кърмата ми се регулираше първия месец още. А нощния интервал сам си го постигна без да се налага да плаче, а аз да "залъгвам с вода".
Сега новото 20 е със сокчетата, еми не искам да му давам още сега и не искам да я лъжа, а тя се ВБЕСИ като чу Sad.
Като сме на консултация го разплаква поне по 3-4 пъти(освен боцкането) , а той не реве от нищо. #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт