Raxevsky

  • 16 213
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Коментирането и подигравката с клиентите е манталитет на повечето продавачки - хич и не се съобразяват,че другите клиенти ги чуват.  #Cussing out Вбесявам се от такива персони защото си представям какво говорят за мен.

# 16
  • Мнения: X
Бях бясна миналата седмица, когато си търсех обувки, а бях или невидима или " момиченце" - така и не ми обърнаха внимание...никъде #Cussing out

# 17
  • Мнения: 7 186
Или пък ако продавачката пуши отвън и трябва да влезе в магазина заради мен и ме гледа така гадно...

Особено ако се е наложило заради един клиент да хвърли току- що запалена цигара Mr. Green
И представи си на всичкото отгоре нахалника/-цата да си излезе накрая, без да купи нищо Mr. Green

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
за да пробвам дрехата която съм харесала трябва да имам налични пари, че ако и станело нещо да съм си я платила

И на мен ми казаха това преди време в Раксевски на Гурко, но с друго обяснение - по магазините ходели неплатежоспособни жени, които се збавлявали да мерят скъпи дрехи, защото не могат да си ги позволят!  Shocked

Тогава си търсех ролкя за специален повод и обикалях спортно/удобно облечена.
Явно съм им се видяла бедна.  Laughing

# 19
  • Мнения: 5 228
Миналата седмица в Манго пробвах няколко неща, но нищо не харесах. Като излязох от пробната и стана ясно, че нищо няма да купя, една от продавачките взе дрехите (които бях оставила в пробната, на закачалки, във вида, в който съм ги взела) и ги хвърли с всичка сила на масата пред пробните.

А в Раксевски преди години искаха да видят, че носиш достатъчно пари, за да пробваш официалните рокли - даваш депозит, за да пробваш.

# 20
  • Мнения: 22 437
В България просто обслужването където и да е, е под всякаква критика. Едва ли скоро ще се оправим и хората, които работят в сферата на услугите, или работят за да обслужват клиенти ще се научат как да го правят.
Докато въпросната "консултантка" я чука шефа и и дава пари, за да си гледа кефа е на работа, то със сигурност няма да се усмихне на никого. Накрая въпросните дами стигат до треторазредни магазинчета в някой забутан квартал и продължават да са също толкова нелюбезни.
Така че не се отчайвай.) Нормална ситуация е.)
А що се отнася до дрехите - дрехата я прави скъпа човекът в нея. Ако той е боклук, ако ще и милион да си дал за някой парцал, той пак си остава такъв.)

# 21
  • Мнения: 7 186
Миналата седмица в Манго пробвах няколко неща, но нищо не харесах. Като излязох от пробната и стана ясно, че нищо няма да купя, една от продавачките взе дрехите (които бях оставила в пробната, на закачалки, във вида, в който съм ги взела) и ги хвърли с всичка сила на масата пред пробните.

Ох, с глас съм се хилила, и още се хиля, представих си гледката hahaha
То да се смееш ли, да плачеш ли ooooh!
Колко струва една рокля в Раксевски?

# 22
  • Мнения: 4 202
Като ви чета явно това отношение е практика в този тъй наречен бутик.

Карен, аз пък обикновено ходя по-спортно облечена днес по чудо бях със сако Mr. Green

Ами ако плащам с карта, как ще разберат колко пари имам в нея, за да ми дадат да пробвам роклята  hahaha

Отврат, не съм вярвала че има такива места, честно!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Фукла, тя е била възмутена, че не си ги изнесла от пробната.  Laughing
Скоро слушах една да се оплаква, че клиентка помолила от пробната да и донесе друг размер.
Коментарът: "Аз да не съм и лична прислужница, че да и нося!"  Joy

# 24
  • Мнения: 208
Миналата седмица в Манго пробвах няколко неща, но нищо не харесах. Като излязох от пробната и стана ясно, че нищо няма да купя, една от продавачките взе дрехите (които бях оставила в пробната, на закачалки, във вида, в който съм ги взела) и ги хвърли с всичка сила на масата пред пробните. 
Не пазарувам в Манго, но имам чувството ,че тия продавачки по калъп ги правят. И на мен ми ги правят тия номера и като излизам от магазина без да съм купила нищо на моето "довиждане, приятен ден" отвръщат с ледено мълчание и смразяващ поглед.

# 25
  • Мнения: 4 202
Колко струва една рокля в Раксевски?

Тези, които не бяха при официални и успях да пипна бяха от 130 до 230 някъде, а официалните не знам, историята я знаете  Crazy

# 26
  • Мнения: 2 407
Трябва да се смени  персонала.

# 27
  • Мнения: 5 228

Ами ако плащам с карта, как ще разберат колко пари имам в нея, за да ми дадат да пробвам роклята  hahaha

Носиш копие от данъчната ти декларация и извлечение от банкова сметка.  hahaha

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Само веднъж съм влизала в магазина на "Гурко" и бяха много любезни с мен. На всичкото отгоре Самуил се навря да се крие точно в официалните рокли, за мой ужас. Пък докато мерех дрехи, му се припишка и го заведоха в тяхната тоалетна... Веселба. Mr. Green
П.П. За разлика от мен, Самуил много обича да обикаля по магазините. Имало много красиви каки, черпели го с бонбони и имало много хубави места за криене.  Joy Joy Joy Мога да ви услужвам със Самуил, ако ще пазарувате.  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 629

Ами ако плащам с карта, как ще разберат колко пари имам в нея, за да ми дадат да пробвам роклята  hahaha

Носиш копие от данъчната ти декларация и извлечение от банкова сметка.  hahaha

То това сигурно ще е следващата стъпка  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт